Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem igazán érdekelt a rajz ! Összerakom neked a kedvedért ! A sima dual helyett bekötök neked párhuzamosan kettőt azaz hengerenként egyet , ugyan úgy egy jeladóval ahogy a soros van ! Rajz nélkül ! Kapsz videót róla ! Bár a karburátor problémánál lettél volna ilyen aktív ! Olyankor lapítasz mint a szar ! Sőt gondolom az óradíjas megnyilvánulások hatottak velőig ! Nagy fájdalom ez nektek !
Hát pedig 35 éve motorozok, did-ből meg télből se ez az első, de ilyen szégyen még soha nem ért, hogy rozsdás a láncom. És semmit se csináltam másként mint eddig. Mellesleg azóta még 2 cimbora jelezte, és nekik se szokványos ez.
adós maradsz a párhuzamos trafós motorral?
pedig ha lefújod az oldalát, nem rozsdásodik
mindig ilyenek voltak.... egyik sem rozsdamentes...
Az a tól-ig az függhet a szorítandó anyagtól is ! Pl. a plexi 5-ös csavarjai koránt sem vannak úgy meghúzva , mint fémeket szorító 5-ös csavar ! De konkrétan a Kawa kormánykiflik telószár szorítócsavarjai a felső 10-es 28Nm az alul dupla 8 -asok 21 Nm-re vannak húzva , a kormánykiflik 8-asai 20 Nm-re
Sztem ez jo is lesz köszi.8as menetes.a -tol-ig ban belöjem a közepet?
Ha nincs meg a gyári előirás , van az álltalános ! Hátha segít ! Kawa könyvből szabadon !
mivel félvezetők:))
Szia!Nem vagytok egyedül az enyém is rozsdásodik.Úgy látszik elfelejtettúk hogy kell ápolni ami azért érdekes mert régen sem csináltam máshogy.De mondhatnám az egy éves exide akkumat is,persze a gari fél év.Vicc amit alkatrészellátásnak hívnak.
téli tárolásról volt szó
a natúr olajtól csak a zsír a jobb konzerválni, csak azt utána szar leszedni
a menet közbeni lánckenésről kár vitatkozni, időnként úgy is egymásnak feszül a 2 oldal
Ja. Az endúródét az Alföldön, nem az utcaiét az Alpok kanyarjaiban, ahol nagyon jól jön az olajozott oldalfal. De ezen aztán nem vitatkoztunk, kenjed csak jó vastagon.
Udv
Tudja esetleg valaaki verseny kormanyokat mekkora nyomatekkal kell lehuzni?2 imbus ami telora fog valamint 2 ami a kormanycsovet
lehet
mert olajozni kell és nem azt a ragacsos fossal fújogatni
Tényleg akkora madárnak nézel, hogy nem tudom mire való a láncspré?
meg kellett volna olajozni
akkor nem rohad
nekem a fészerben lóg az utcai láncom 2 éve és nem rozsdás
A mosolyjel lemaradt :-)
Gondolod hogy Japanban gyartjak valamelyiket is (az elemeit)?
Nem veheted biztosra , hogy esetleg nem Kínában gyártották ! Neked meg adják Japán áron !!
Urak! Ez nem jó ugye?
3 hónap állás alatt zárt,száraz garázsban megrozsdásodott a DID láncom, tisztán lemosva tettem le a mocit mint mindig. Említettem cimboráknak, és egyből még hárman mondták hogy az övék is. Ekkora szar lett már ez is vagy kamu láncokat lehet a népszerű vwebshopokban kapni?
csak mondd a típust
pár éve én is inkább az 5x4 ledet választottam az indexbe mint az 1x power ledet
ehh nem buzik azok csak válogatni kéne, amit feltehetőleg a gyárba megcsinálnak az össze-vissza értékűeket meg kiszórják a népnek , különben érdekes az is hogy megveszel egy gyári pozicióégőt ledest és nem tart semeddig vagy megdöglik vagy pislogni kezd amit meg otthon összecínezek éveken át megy .... a kocsimba 4db 5 wattos pozicióégő van hátul plusz kettő a rendszámtáblavilágításnak azokat házi gyártásúra cseréltem ocsmányak de évek óta megy, az első lámpába mikor a második szett gyári led égőt raktam egy éven belül beraktam a sima izzót mert lusta voltam előre is ledezni