Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha szét kell szedni akkor szét kell, tömités pótolható a szűrő már macerásabb. De végülis kijött, bele se nagyon volt gyógyulva a menetből itélve.
Láttam már valahol ilyen eszközt, de még nem használtam. Jónak tűnik, kérdés meddig alkalmazható?
Igazad van , a Vargának nincs ellenfél , csak hát a tömítés , szűrő esetleg műanyagok belül !? Egyébként így ketté pottyanik a muter ,m bármekkora !
Én mondtam, meleg mindennek használ:) a hőtágulás miatt a menetek elválnak egymástól még ha rozsda ette is.
Ezek szerint egy anyag az egész ?!
Na ezt hasítgathattad volna !
Kijött az aranyos !
Meg melegítettem gázlámpával, utána csillag-villással+erőkar, megengedett
Nincs, valóban közcsavar lesz. Ellenben akkor az valóban jo műszer ha ilyenekre képes :)
Szerintem meg egy menetes cső kúpos csatival , és az olaj miatt egy peremes anya o gyűrűvel a tömítés miatt !
Hát ez direkt erre van kitalálva , két oldalról ketté pottyanik a mutter , de ha ott nincs muter akkor hóót mindegy !
Jobban megnézve igazad van.
Értem én, de ezzel méginkább belesajtolodik a szar menetbe a szar anya, legalábbis ugy vélem én biztos nem ezzel próbálnám.
Akkor lehet én se, de van az a pisztolyméret amivel csak az anyát tudom:)
Na, akkor azt melegithetnénk meg hasithatnánk napestig felváltva:))
Szerintem nincs ott semmi anya. Az csak egy közcsavar.(Mindkét végén menettel, középen meg hatszög)
Ne az 5 kilós samura gondolj mindjárt !
!!!!
Vázat akkor sem melegíteném , kivált képen , ha olajtartály is !
Ha meghasitom már hidegen is leveszem. Nem nagyon férni hozzá.
Szerintem igen.
Meg kell hasítani az anyát , akkor a váz sem lágyul ki !
Minimum 10 éve nem volt kiszedve. ..
Akkor is kijön simán? ??
Lánggal vörösizzásig melegit aztán simán letekerni.
Sziasztok.
Valami ötlet, hogy szedjem ki {os10?
Legkulcsrá gondoltam , de elég kicsi a csavar feje. ..
Ktm nél nem is csoda, szétrázódik.
MZn en is önzáró anyákat használok ahol lehet, mert a fixen berakott 1 henger elszórt egy marék csavart egy szezon alatt. Alu blokkban viszont ott sincs gond.
CB750esemen is csak a forgó alkatrészek csavarjaira ír elő menetrögzítőt..