Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tömören és dióhéjban, a megszerzett tudás a tanulón mulik. Mivel fizetős a képzés (aminek az ideje rövid ahhoz hogy elsajátítsa a teljes tananyagot, különben megfizethetetlen)a képzőintézmény meg érdekelt abban hogy lehetőleg mindenki átmenjen, ennél fogva nagy arányban át is fog. A vizsgák azért eléggé megtámogatottak szinte mindenhol. A teljes szakmát adók szintén az idő rövidségével, a gyakorlati képzés nehézségével küzdenek, de ugy vannak vele hogy majd megtanulja az életben. Az elméletet meg lehet, de nagyobb szorgalom kell a tanuláshoz az elvártnál. Én például minden képzésen egyedüli voltam aki a tételek kidolgozásával bibelödött. De pl egy villanyszerelö szakmát képtelenség egy év alatt megtanulni. Én akikkel találkoztam ezek közül egyet se alkalmaznék. A képzések egy részébe a dolgozóját iratja be a munkáltató, aztán valahogy csak átmegy, ugyis a papir számit. Itt is hasonló lehet a helyzet, de aki akar az lehet jó szakember, és azok akik leszólják inkább segíteni kéne azt a néhányat, akik akarnak többet tudni, tanulni. Az elméleti alapokat a régiek tudnák alátámasztani a gyakorlati tapasztalásokkal, megoldásokkal - de a korral mindenkinek haladni kell, én se szeretem a szakmámban leragadt szakikat, akik nem tartanak lépést az ujabb megoldásokkal vagy fejlesztésekkel.
Hajra.
Hát, mivel nekem van pár ráépüléses, tudnék regélni róla.
Mi a baj az okj-val?
Nekünk az csak jó, na de Nektek? :))
Az oreg alapjan a motorszerelok is elegge odavannak.
pediv suthetnel kenyeret.
Nekem fasza mert kertész vagyok
Azok kb olyan hülyék mint a pékek
Mosmar tokmindegy. Ha kerdezel, azonnal okj leszel.
Jellemzobb a vezetekszam alapjan a megkulonboztetes a gyakorlatban. 1-2-3-4keskenysavu (futetlen es futott) az 5 vezetekes meg mar szelessavu ha jol emlekszem
Akkor két áramkörös vagy mipicsa
Én kertész vagyok vazzeg
Lambdaszondából olyan nincs. Abból keskeny, és szélessávú van, meg esetleg fűtött.
Ami háromutas, az a katalizátor.
Ez egy fordítási hiba, a háromutas helyett három gázkomponensre hatót kellett volna fordítani.
Az oxigenszenzor miota tud csak" ket erteket"?
Ezt most tenyleg nekem linkelted be? Akkor koszonom :-)
Nyilvan mindenki tudja ezt (aki szerelessel foglalkozik)
Lemaradt amit utánna irtan, szerintem csak összekeverhette.
Szerintem igen.
Na jo, azert ennyit tudok!
Na de tenyleg, ez valami uj fejlesztes amirol nem tudok, vagy csak osszekeverte a katalizatorral?
Mindenfele rosszindulat nelkul kerdezem
Az 3way eredetileg és mivel angolból nem könnyű csak szavakat fordítani így lett 3utas
A katalizátor...
A lamba szonda szerintem csak 2 értéket tud vagyis eddig csak 2 áramköröst láttam bár azért túl mélyen nem merültem el a témába
"Ha az egyes henger a surites végére ér normál szikra ugrik a gyertya testén ..ugyan akkor 4 henger alsó holdpontom van"

OSTOBA.
A négyes is a felső holtponton lesz (hacsak nem az újfajta R1, de az meg nem parazitás), csak nem sűrít, hanem kipufogás vége, szívás eleje.
És 15 ezer ember tapsol.
Remelem nem a neten keres utana...
En meg csak 15eve szerelek motorokat, de nem tudom mi az az 1-2-3utas lambdaszonda?
Olyan nem lesz hogy beismerje ha valamit tényleg rosszul tudott.