Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tüske is menetes és én csavarrögzítővel szoktam behajtani (azt hiszem előírás is bár talán nem mindegyik gépnél), ha már elkezd kitekeredni ott valami nem jól van.
Pontosan az a dolga hogy rögzít. Nem porvedo. A fekbetét minden fekezeskor mozgatja a tüsket ami ha nincs rögzítve ezzel a csavarral akkor ki tud lazulni és szépen kicsavarodik. Ez amolyan locknut. Kontraanya.
Vidd el szinterezni.
már megrendeltem...(máshonnan...)
Csak pont az nincs benne ami neked kell.
köszi, 20 db van egy csomagban. Az az egész megyének elég, De nem néztem, hogy 2 db-ot lehet-e rendelni.
200pcs Stainless Steel Nut Set Hex Socket Drive Insert Nuts Threaded For Wood Furniture M3-M6/8
http://s.aliexpress.com/73YZZN... to Clipboard
(from AliExpress Android)
Olvastam.
Pontosan!!!!. Most imbusz fejeset rendeltem (igaz ez nem fekete). Van tipp a féknyereg javítására?

Rally keréktárcsa arany vagy valami hasonló? A csavar körüli 2 mm-ről beszélünk de eléggé világít. Emiatt nem cserélnék féknyerget. Lecsiszoltam csak helyre kellene állítani.
pont ezért írtam hogy én kidobtam azt a csavart és egy gumidugót tettem bele az xr4 nissin fékén volt ez a megoldás ami szerintem egy ócska foshalom
a brembo fékén 1 vagy 2 rugós saszeg van aztán jónapot
Dehogy nem ismered, ez a féknyeregben lévő betéttartó tüske furatának a takaró csavarja, a Tiéden is van ilyen szerintem, mindössze annyi a funkciója, hogy a furat ne menjen tele dzsuvával használat közben, mivel semmit sem tart, rögzít vagy valami így a leggagyibb vasból van és hát az évek alatt ha keveset mentek a géppel és ritkán cseréltek fékbetétet akkor eléggé be tud rohadni és sajnos nem imbusz vagy más süllyesztett feje van hanem sima kereszthornyos ami ha nem a valóban bele passzoló csavarhúzóval akarja az ember kivenni akkor könnyen elnyalódik, de mivel itt még árány is ezért a festék okán ez még jobban látszik ami érthetően idegesíti a tulajt.
Most már 8.8-as csavar alatt nem érdemes megvenni. Árban jelentéktelen a különbség a gyengébbektől, főleg, ha csak 2-3 db ot vesznek. A másik gond, meg mikor olyan szerszámmal nyúlnak, hozzá, amit már régen ki kellett volna dobni.
Ezt a konkrét példát nem ismerem, de azért találkoztam sok olyannal, amikor nem számoltak a korrózióval és aláméretezték a csavar fejet, a szükséges nyomatékhoz, vagy gagyi lágyvas csavart raktak be spórolásból.
Ilyenkor mondjuk simán kicserélem jobbra, más kulcsnyílásúra és utána nem volt gond többet.
Üdv mindenkinek, egy kérdéssel fordúlnék hozzátok.
2hete vettem egy majesty 125-ot (yamaha, 4T robogo)
Mikor megvettem, csak gázra indult nehezen, hidegen is,melegen is. Karbit kitakarítottam, az automata szivatoja nemműködött, megcsináltam, teszteltem, 5milimétert mozdul ki, így beállítottam 4milire. 15fokban gaznelkül gombnyomásra indult is, es meleg motornál is indul ahogy kell. Viszont 0fok kornyeken sokat kell forgatni hogy beinduljon. Ma reggel visszabb vettem az uszoszintbol is mert csöppent a karbirol a benzin, viszont ugyan az a probléma. Hidegekben nehezen indul. Sokat kell öninditozni mire beindul. Előre is köszönöm a tanácsokat
Pontosan. A beleilló csavarhúzóval nekem mindig kijön, sérülés nélkül. Persze, ha nem úgy hozza, hogy szétpróbálkozta...
valami hasonló logika mentén gondolkodj..

http://www.agomotors.hu/downlo...

Milyen típus egyébként?
Ez jol atment a sportmotor szuron. Egy napos tagsagnal meg elmeletileg moderaljak a hszeket. es meg azt sem tudjuk melyik hsz el van bajod, mert nem arra valaszoltal. Most jol elereszted feleslegesen a krakent. :D
Tasi, Magyar helyes írás szótárat be kellene szerezni,hogy értsük is amiről állandóan ugatsz. Ráadásul általában egy nagy faszság amit írsz,de legalább értenénk. Mindenkinek könnyebb lenne.
hello
ki tud nekem segíteni? rácsatolom az új fokozatkijelzőt a motorra elszámol 6-ig kiírja a nullát és el kezd villogni egy F betű. :(
meg ha a csavar nyílásba a megfelelő szélességű és vastagságú csavarhúzót rakod be. És nem keskenyebbet és vékonyabbat.

(Most javíthatom le az aranyszínű féknyerget, mert világít alatta az alumínium.. :)
Hogyne, én is szeretem, de rajtam kívül úgy tűnik nem sokan, mert elég sokat szoptam már életemben az aluba berohadt acél csavarokkal.
Meg ezek a paszták is csak akkor érnek valamit ha nem 10 év után akarod kicsavarni.
Hi!
Azért vannak kenőanyagok is a világon,ami segíthet.Nyilván anyagtól függően:szilikonzsír,rézpaszta,kerámiapaszta........
Ez csak egy ötlet ,azt a csavarboltok polcain van egy csomó csavar ,saválló v akár müanyag is lehet !
Ez a gumidugó jó ötlet. A fém csavarokkal csak a probléma van ilyen helyen.
A saválló is belerohad, csak lassabban és nem olyan látványos rozsdával mint a sima acél.