Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az
imádom a szagát
ez a fegyveres?
én a csavar helyett betettem egy gumidugót, a csavar azért van mert telimenne retekkel és nem jönne ki a tüske
Magamról még csak annyit, hogy amikor eladtam egy vadi új puig sárvédő/láncvédő kombót akkor a vevőnek itthon felszereltem.

Gondolom ez se átlagos, el is vihette volna hátizsákban...
én csak simán petróleummal kimosom(terepmotor sok port beszed) ami teflonos nem kenem ami nem teflonos kap pár csepp ballistol sprayt
én úgy mosom hogy fecskendő+tű a nyomó rész nélkül beszúrom a tűt a bowden belső mellé és szépen lecsepeg
útána kicsit megmozgat kifúj majd úgy tartály petró
addig csinálom amíg tiszta petró nem jön ki a kifújáskor, ez kb 3-4 20ml fecskendő anyag
Meg fogom. :)

Azért nem kapkodok vele, mert nem tudom kipróbálni.

150-ent ment, az meg egykicsit soknak tűnik, hogy most ezzel kisérletezzek, hogy megy-e többet....
Eegen, ismeros helyzet, en altalaban meg sem probalom boltban, hanem azonnal vagy oem dolgokat rendelek sokat egyben (bar most ingyen posta van nalunk 50eur vasarlas felett) vagy ebay. A boltban is a buy gombot nyomna meg helyettem az elado, ha nincs raktarkeszlete.
A sultgalambot szerintem arra ertettek, hogy ha valakinek van otthon ilyenje, az szoljon stb... Khm.
Azt is nagy valoszinuseg szerint postazni kene, ha messze vagytok :D

De a motorod kalvariajat mindenkepp oszd meg kerlek, mert en mar kivancsi vagyok.
Második:

A kuplung bowdent minden éve elején ezzel fújom be.

http://www.motipspray.hu/websh...

Tölcsért csinálok rá fóliából és addig mozgatom még alul megjelenik. Gázbowdenre (az kicsit macerásabb kenni) mit célszerűhasználni?
Első:

az aranykezű szerelőnek úgy sikerült kivenni az első féknyeregből a fékbetéteket tartó tüskét takaró csavart (ami nekem eddig simán ment), hogy a féknyereg fényezése is sérült. Mikor mondom, azt mondja, hogy ennek semmi funkciója nincs, sokan járnak enélkül. Akkor erre mit mondjak?

Nekem se kell?

Funkciója nincs, tehát maradhat igy is (világít a nissin féknyergen) a fényezési sérülés. Vagy hozzá csapom a rendeléshez a bilincset.

Jobb szélén a képnek a fekete csavar:
https://www.google.hu/search?q...:
mezőgazdasági boltban is nézd meg
ami régen "vasbolt" néven futott
én azt hiszem egy traktoros boltban vettem ahol sasszegeket válogattam
De ha már szerelő topik, két kérdés:
minek, van itthon gyorskötöző is, ráadásul még fekete is..
Süketek vagytok...

Munka és bevásárlás közben ami útbaesett megnéztem (mondjuk itt vettem ki egy kis pihenőt testmozgásra)

Mérleg:
Unix, Bárdi, Láng csak csavaros van
Saját városomban: 6 bolt (ebből 5 autós, 1 motoros) csak csavaros van (bocs motoros boltban volt jóval kisebb méretben)
Másik város1: Suzuki motorosbolt és szerviz, nem is láttak ilyet, robogós bolt csak jóval kisebb méretben van
Másik város2: csak csavaros
Másik város3: Ktm márkaszeriviz és szalon csak csavaros, robogóbolt nem is láttak még iyet

Szóval ez több mint a sült galamb kategória.

Örülök, hogy csak én élek az ország legelmaradottabb részén, de eddig nem hogy gyári nem volt abban a méretben, hanem semilyen rugós sem csak c s a v a r o s.

Persze rendelek, de előtte már szétborítom, hogy mi kell(het) még hozzá.

Mondjuk irigylem azt aki olyan helyen lakik, hogy 3 ilyen bolt is van a közelében.
Linkeltek vagy hármat is neki, de rinyált a postaköltségen.
Erre mondtak neki alternatívákat, de azon meg besértődött, hogy nem repül szájába a sültgalamb.
De komolyan ennyi idő alatt már fogtam volna egy rugót, és hajtogatok magamnak ilyen bilincset. Pont úgy nézne ki mint a gyári.
ezt mondom én is
netről nem akart rendelni, a élőhelye közelében meg nincs
akkor most mire gondolt?
pl azért baktassak el a postára és menjen el az életemből 1 óra mert ő lusta vagy sóher?
kapott egy csomó alternatív megoldást, ami igaz nem gyári de tökéletesen működik, és nem is csúnya mókolás
bár ezen a "gyári" rugós drótbilincsen még mindig vigyorgok, mert csak azért gyári mert ott is fillérbaszó mindenki
Magyarorszagon a raktarkeszletet el lehet felejteni. Ha olyan egzotikus dolog, mint egy japan bilincs, amit mindenki lecserel valami masra, ha elhagyja, nem lesz sehol boltban, mert nincs ra kereslet. barhova mesz, max rendelni fogjak. Ezert meg kell baratkozni a google keresovel es a postaval, mert mashogy nem fog menni...
Sztm rosszul
mi a tanulság?
az hogy egy sóher de sírni tud?
mert ha nekem valami kell akkor leszarom hogy 1500 a posta(amúgy egy csomó helyen csak 1000) vagy arrébb megyek 3 faluval mert csak van ilyen valahol(pl nálunk szerintem 3 helyen biztos van)
én se sírtam amikor a 4. km meghajtó csiga se lett jó amit rendeltem a motorhoz.....hanem kerestem az 5.-et
közben egy digitális műszerfal sokkal olcsóbb lett volna
a nagyobb nyomású dolgokon mind ilyen van, pl légtömlő végek, nem sérti a kezet és sokkal jobban zár mint a többi bilincs
vagy ahol sérülékeny amin van, mert nagyon optimálisan eloszlik a meghúzási erő
sajna a bontás kicsit macerás, ott ahol sűrűn kell bontani oda nem jó
annyi még az előnye hogy nem fog átugorni mint a 117x meghúzott bilincs, mert ugye sosem teszünk fel másikat, csak ha már ugrott
aztán lehet káromkodni és újra kezdeni az egészet
Nem sértődött meg, csak levonta a tanulságot.
Na én meg ezeket alapból a szemétbe dobom. A 120-as Skodámon egy életre megútáltam a rohadtakat.
Én se igazán értem a sértődés okát. Talán házhoz kellett volna vinni valakinek a keresett bilincset?
amúgy nem hiszem el hogy egy normális bolt nincs a környékben, vagy szervíz
szervízben ha gecik akkor se kérnek el 200 forinttól többet egy ilyen 50forintos drótos fosért
mostanában ezeket használom, szinte mindegyiktől jobb a cucc
Vagy vettem bontott csavart raklappal kulon japanhoz es olaszhoz, es kicsit sok? :D
A sportmotor forumai nem moderaltak, igy az, hogy elszabadul-e a pokol, csak es kizarolag a resztvevokon mulik. Ez bizonyos szempontbol jo, bizonyos szempontbol meg nem. Pl te most nem mesz a moderatorhoz arulkodni, hogy bannoljanak 5 embert, mert szerinted ok nem segiteni akarnak neked. A rossz oldala meg ugye az, hogy megmutatja, mekkora allatok is az emberek, ha egyszer nem koppint a fejukre senki.

A sertodest nem ertem. Kulonbozo emberek vannak a forumokon, ez mashol sem kulonb. Nem fogjak megerteni a rogeszmeidet, meg te sem az oveket. Majd szepen lassan megszokjak- igy kialakul egy tarsasag.

Lelepsz, annak ellenere, hogy igazabol a problemadra jott valasz. Szerintem is tultoltad egy kicsit, hogy legyen is bilincs, olcso is, meg a posta meg ne legyen annyi... Ha kell valami, en megrendelem az oem bilincset, mert bassza annyira a szemem. Ha egy 2 mm es oem sasszeg kerul nevetseges 4 eurba, akkor meg beirom a keresobe, hol tudok ugyanolyat venni, es veszek egy raklappal. Szoval kezedben a valasz, te meg lelepsz? Es meg se tudjuk mi a baja a motornak, illetve milyen mereseket csinaltal? Amikor te ugyanugy meg tudnad osztani mindenki massal, mik a tapasztalataid?