Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a légszűrő ház alján két oldalt a hátsó keréknél volt két lapos végű gumicső...össze voltak lapulva. a lényeg,hogy a levegő fogyott el ezért állt meg...
az Xx-nél is volt hasonló tünet, légszűrő volt a ludas
híjjj , na ez engem érdekelne, jó lenne benne segíteni :)
Nah arrol viszont kene video.

Alkatresz tamogatas milyen hozza? Vagy ebayrol kell vadaszni mindent?
Miszlik-ripityom ahogy érkezett, kosárban. Építgetem, a jövő héten talán tudok indítani. Sok dolog hiányzik, pl a komplett idomzat.
Jajjj tudom de akkor is V
Mik a bajai?
Benn. vagy 4-5 éve.
Nem. Te az utobbi hozzaszolasaidban csak hulyesegeket beszeltel, es tevedtel folyamatosan. de a legnagyobb gaz, hogy nem vagod, mi az a venturi. Es igy kuldesz el mas embereket a picsaba
Nem. Az RD is négyszög. V kétütemű, már a szónak abban az értelmében, hogy egy közös főtengelyre kötünk két hengert nem létezik értelmes motoron.
Kétütemű hengerek nem működnek közös karterral.
Az RD hengerek ugyan kissé V alakban állnak de az alábbi képen látható, hogy külön főtengelyesek.
ez bent van most?
Bár csak az életben is lehetett volna ilyen gépem
Akkor jol lattam
Square 4. Forgotarcsas vezerles. Ez egy gamma lesz. 400 vagy 500.
Suzuki RG500
Négyhengeres kétütemű, forgótárcsás.
Két főtengely, fogaskerekekkel összekötve.
95 ló.
Mert a Suzuki négyszög elrendezést csinált az RD V4-et
Ez mi ez ? Oké hogy 2T és oké hogy legalább 2 henger bár gondolom a másik oldalról nézve is akad kettő így pedig inkább 4- De miért két sorban van? Vagy én látom rosszul ?
igen? Én végig nem tudom nézni a videóit, egyszer az egyikbe néztem egy percet, akkora baromságokat mondott, hogy egyből be is zártam ; cickafarkam pazarolja az idejét ilyenekre...
Mellébeszélsz tasi, terelsz.
Mitől megy fel a CV? Ezzel kapcsolatban úgy látom nekem kell videót csinálnom. Csak ráérnék. Tizennyolcan hívtak ma, hogy 330-an engem ajánlottak.
Komolyra fordítva:
óóó, én nem vagyok szerelő, és számomra nem kínos tanulni a jobbaktól. csak figyelek, de közben jól szórakozom is. ez egy ilyen játékos tanulás
Magas egy kicsit a téma?
Soha nem hoztam fel az óráimon a neved, most is csak a diákok emlegetnek folyamatosan. Viszont a "tasigarázson"azért folyamos a célozgatás, vagy a konkrét utalás a mamira, a diákokra, meg a tanárokra. És ezért különb vagyok nálad szerintem.
Majd ha ledugóztad azt a kis lyukat a tolattyú alján, meg a tű mellett, és akkor is felmegy, nos akkor elnézést fogok kérni. Addig nem.
Lehet, amíg nem nyit ki a vákuumos benzincsap....
Na ez nem lehet...