Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4*4-es az elég nagy
Ezeket hőlégfúvós pákával szokás cserélni, olyan fejjel ami csak a lábakra irányítja a levegőt, ezt egy állványra teszem, ami stabilan tartja és felszabadítja a kezemet.
Amikor felolvadt az ón, akkor lekapom, letakarítom, bekenem ónpasztával belenyomom az új alkatrészt pozicionálom, leszorítom és mehet a meleg.
Ha jól csinálja az ember akkor szépen összefolyik minden aminek kell, és semmi aminek nem kell.
igen, csak én feltételezek rosszat
Tudom hogy kell az ilyet forrasztani, van felszerelésem, azzal nem nagy kunszt ilyet cserélni, de nem cserélni akarja, meg nem javítani, hanem elképzelte hogy ez egy régi diszkrét alkatrészekből felépülő komplex áramkör amibe majd a memória chipet kiiktatja ez a kis börtönbe aló takony, hogy ne számolja a távolságot.
A külső memóriáknál van egy írást engedélyező láb, ezt ha kiiktatja akkor máris nem gyűlnek a km-ek, de szerencsére ez nem ilyen. Ezen csak a lépető motor meghajtók, LED driverek vannak külön, azt meg cseszheti. A processzor titkosítva van, tehát legfeljebb pásztázó elektronmikroszkóppal lehet hozzáférni a chip tartalmához, vagy ha egyben törli, de akkor meg kuka az egész.
Üdvözlet
Van tapasztalat valakinek az ebayes(kinai) kormányokrol?megbizható?ugyanolyan erős mint a 3x annyiba kerulo markas tarsai?(felfogatas,csavarok)
Imo chip-et cseréltem már és is autó motorvezérlőjében had nem mondjam a chip kb 4*4 mm-es nem remeg a kezem de nagyító alatt mégiscsak remeg
Biztos csak kalibrálni szeretné...........
Nem tudom mi a celja, nem is erdekel. A lenyeg hogy pillanatok alatt el lehet rontani egy rosszul kivalasztott pakaheggyel vagy homerseklettel.
Persze vannak ugyes emberek akik mikroszkop alatt cserelnek 0201es meretu alaktreszeket, nekik megy ez a feladat.
En is csinaltam parszor, de nem vallalnam masnak
A km memóriát keresi, azt akarja átforrasztani, nem gondolta ezt át szerintem
Ez egy számítógép, van neki adatcsatlakozója, természetesen nem nyilvános megoldással, nem nyilvános szoftverrel, azzal lehet programozni.
Különben is az anyja picsáját annak aki a számlálóval mókól.
Az egy qfp120as tokozasban, nem 100:-)
Max holegfuvos pakaval melegitse, mert a zarlatmentes es padfelszakadas nelkuli ujraforrasztashoz azert kell gyakorlat.
Ott abban a száz lábúban, ami az egészet vezérli....sok sikert hozzá.
Tudja valaki, hogy hol találom a km memóriát? Azt szeretném átforrasztatni.
Sziasztok van egy 1988 honda 500 dominátorom és össze vissza adja a szikrát mi lehet a baj?a cdi nél megmozgatom a vezetéket akkor csinálja már redeltem rá új csatlakozót de lehet a dobozba lesz a baj.
Sorry, ha valakit megbántottam, de az utolsó két nap csak 8 általánost végzett emberekkel találkoztam (5 első és 3 második), igy tolerancia szintem kicsit leesett.
Es tenyleg nincs penzem, mert "gyari" lanc olajzot vettem.

Na befejeztem az ebedet igy nem traktallak tobbet ezzel a temaval.
Persze csak vicceltem
Ha tudsz olvasni akkor irtam, hogy nincs nekik. Markaszerviz meg nincs a kornyeken. Sok dolog van ami jobb a gyari, de az meg valtoztatja a motor kinezetet.

Es kuldjel 1500 ft-ot, majd a tobbiekkel elsorozzuk.

Tudod a gazdagnak azert van sok, mert masnak nem adja oda.

Az ar/ertek fogalmarol gondolom nem hallottal?

Ja hogy nem jo? X evig semmi baj nem volt vele.
Plusz az a drótos egy rakás fos
Sokkal jobb az a csavaros mint amit legutóbb betetteés befordítva nem us látszik a csavar és ha előtte lakkfilccel(nem az alkoholos) ár van kenve nem is látszik a bilincs
Vagy fekete körömlakkal
Ellenkezőleg, az oem 1500/db.....+posta
Amúgy amennyit szenvedsz, már régen legyártottam volna a helyedben, bár akkor meg a rugóacél beszerzésén problémáznál.
Másik hogy az összes linkelt javaslat csak jobb mint ez a gyári kinézet. Gyár csak azért csinálja mert 3 fillérrel olcsóbb nekik drótból hajtogatva, mint beszállítótól venni egy rendes ipari megoldást.
Dúrva, hogy napokat beszélgetsz egy szerencsétlen bilincsről. Nagyon fillérbaszó ember lehetsz, csak ezzel ne traktálj mást. Bemész egy motor szervizbe és kérsz egyet, ha nem akarsz megmozdulni, hanem a kapuba kimenni akkor meg fizesd ki a futárt.
Olcsobban
Ezt meg nem olvastam. Oem alkatreszt csobban hoz a gls?

Mert a kornyeken nem hogy gyari, de semmilyen hasonlo kinezetu nincs. Nem a termek ara a kerdes hanem a posta.
Gyári kinézetűt akarsz mer azért ! Meg aztán mert csak !
Vagy vágja pofán a rendőrt és azonnal lesz két bilincse ingyen !