Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mekkora az a tűzoltó tömlő? És hány db-ból van. Mert a 10 cm-es bilincs darabja is csak 100 ft.

Mondjuk a 20 cm-es már szép árban van.... :)
Valami bazidraga usákos cucc,én inkább csinálnék,venni rohadtul nem éri meg.
http://www.clamptitetools.net/
macera megcsinálni, kínából ez szerintem 500 és 1000 forint között megvan
minek, csinálj egyet...

http://youtu.be/REQ5X0knNCg
ennek mi a neve?
aliexpresszen hátha van
a tűzoltó slagra kurva drága a bilincs a dróttal meg mindig szopok mert 5 esetben 3x levágja az első másodpercben
Mármint nem láttam még szettben sehol... De igen, ilyet kerestem (ez a kereső kifejezés nem jutott eszembe)
Köszi. :)
Szóval haladtam tovább...

Tank levéve, kimosva.
Tank túlfolyó és szellőző a tanki irányába rendben. Ugyanezeknek a csöveik lefelé rendben.
Tankszűrő kivéve, kimosva (felesleges volt, de ha már kivettem átmostam)
Vákumpumpa szétszedve, átmosva. Felrakva járó motor mellett (külön palackba) tesztelve működés közben
Nem, de veszek egy packot....
Erről. .....bocsi
www.ebay.com%25252Fi%25252F263...]https://www.ebay.com/i/2633381...[/url]
Erol beszelsz?
Benzinszitónt.

Vákumpumpa kikötve, benzincső lehúzva.

Direktbe bekötve. Érdekesség, hogy a legbuborékok igy sem tűnnek el a csövekből. Akkor se ha beindítom.

Nem baj, lefelé hajtva kilégtelenedtek.

Technikailag nem lehet itt a szint szerintem (csésze pereme felett, a fóvókáknak már benzinben kellene állni) igy inkább a szintre koncentráltam. Bár azt hittem, hogy műanyag úszó esetén nem lehet a szintet állítani.

Ime a képek, nem szépek de valami látszik.
Baszki,20 perce harakoltuk ki a Honda hűtőt,mit szoprán az alsoval,rugós lemez amit ini szeret.
Szűk és még rá is idomult a blokkra rendesen.
Én fecskendővel, tűvel varrógép olajat vagy hasonló híg olajat használok.
Illetve ahol lehet teflonos bowdent, mert azt nem kell kenni.
Az már gázosabb.
Ez állati.....mondjuk jól néz ki így egy asztal fölött egy vastag csőre hekkelve úgy, hogy semmi nincs a közelben........viszont egy eldugott helyen lévő vékony csőre ahová még a csavarhúzó is alig fér el nem gondolnám, hogy kedvem lenne használni. .....én maradok a csavarosnál akárhová. pont nem érdekel, hogy néz ki csak az, hogy könnyen fel és levehető legyen, igyekszem jobb minőséget venni, hogy ritkábban szopjak, de méág a rosszal sem szopok annyit mint egy nyomorult rugóssal amit nem tudok összenyomni a helyén mert semmi nem fér el még két ujjam sem, épp most kellett cserélnem fűtéscsöveket az ignácon és elküldtem azannyába a rugós biszbaszt odarakó nyomorultat pedig még nem is olyan kicsi a hely, vissza már csavaros ment......
Ez tök jó. Ilyen szerzámom van is itthon.. :)
arany színű a féknyereg és az sérült...

Lesz...om azt a nyolcszár ft-os csavart. Csak jó lett volna....

Mondjuk a kedvencem (igaz céges autó volt) amikor lementem a Veszprém rallyra nézőnek és nem rázott a autó eleje, majd másnak amikor gyári féktárcsát kapott és rázott akkor azt mondták, hogy nem a tárcsától van.

De legszebb az egészben, hogy a kötelező szerviz miatt a szerelő nadrágszíjja össze-visszakaristolta az első sárvédők tetejét....
nekem eddig csak 1 féle volt, de már évek óta nem vettem, sok évig elég egy kis flakon
de tényleg alig kell beletenni, a fecskendőbe fújtam max 1ml olajat
Ahogy Ini írja a teflonos bowdeneket nem nagyon kell kenegetni bár ez amit linkeltél nem bántja viszont általában attól kezd el szorulni, hogy kikezdi a bowdenszál 1-2 kanyarban a teflont és abba szorul meg, ideig óráig jó lehet a kenés, de inkább amikor elkezd szorulni akkor csere, nem olyan drága holmi egy bowden és évekig elmegy.
Meg lehet csinálni drotbol és nincs gond.
http://youtu.be/E3WouuPBEL4
Matt fekete festék és már közelről se nagyon fog látszani a különbség.
egyszer nekem is volt ilyen. Kaptam, majd nézek fegyverboltban. Több féle is van, vagy nem lehet eltéveszteni?
ez az ingyen posta meg nekem ismeros. Sok dolgot veszek németben (vannak olyanok amit MO-ra nem szállítanak) viszont németben igen. Sógorom ott dolgozik, igy nekem tök mindegy, hogy a gumi gartnitóra 2 nap alatt ér ide vagy 3 hétmúlva amikor jön. Az már viszont nem, hogy a garnitúra 10.000 Ft-al olcsóbb mint itthon ha kintveszem...