Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha sokallod a postat, vegyel oem bilincseket.
Egybol nem lesz sok a posta :D
engedjük is el a témát. Gyári kinézetűt keresek, mert csak...
de nem veszek.

A karburator környeken ilyen rögzítések vannak (rugos) ilyet is keresek. Másfajta itthon is van, már régen feltehettem volna.
Unixban van mindenfèle mèretben.
Ha csavarost veszel ezt a típust válaszd, sokféle méretben van
Aznap az utamba eső összes autóalkarész és motoralkarész üzletben (2-2) jártam. Sehol se volt. Sőt a motoralkatrész üzletben mondták, hogy ezek a kinai szar motoroknál jobb csavarossal odarögzíteni. (Mondtam, hogy egész nap úton vagyok és tárgyalok igy nem követtem híreket, hogy Kina lerohanta Japánt...)

Mindjárt beirjátok, hogy szarrágó vagyok, de ha valami 70-90 Ft-ba kerül akkor nem fizetek érte szállítási költséget 1500 Ft-ot.

Igy még nincs. Ha útbesik néha-néha egy üzlet akkor benézek. (Megjegyzek a trabanton is ilyen volt... :) )
van fejlemény?
Akkor csak én vagyok elkényeztetve a környező autós boltokkal.
A citybike az győri, onnan nem lehet bonyolult rendelni, sőt lehet tudnak 14-eset is szerezni.ha a kisebb nem jó.
De van. Mindenhol csavaros van
Nem azért de nincs egy autós bolt a környékeden? Alapvető hogy tartanak ilyesmiket.
Ez a drótos geciszar nekem van egy marékkal de utálom
Inkább ilyet vegyél
Szoval ez egy romaniai ceg, nyiregyhazi szekhely szolgalratassal. Mintha sngliabol rendelnem.
oksa. Rugós bilicsre kerestem rá és ahová rámentem ott 7-10 mm-es volt csak.

Köszöntem...
Berosálok.

Köszi,

Lassan diplomát lehetne ebből irni, hogy ezt a bilincset melyik webáruházban melyik termékkategória alá teszik be.
a gyáriról kép..

https://www.google.hu/search?q...

persze méret sehol, amig le nem veszem a tankot a tolómérővel is csak hozzávetőlegesen tudom megmérni.....
Sziasztok, most tűnt fel, hogy az arankezű szerelő ezt elfelejtette visszarakni.

Vidéken viszont 10 mm-nél meg áll a tudomány. (Tudom mással is lehet, de ez mégis csak elegáns megoldás).

Valaki tud beszerzési forrást 12-14 mm magasságában?

http://italmondo.hu/shop/36-uz...
Fontossági sorrend........kipolirozza aztán kiassza a picsába:) Bár ha jól nézem az még pont nem sérült talán.
Amcsi zrx csoportból egy kép. A tag azon rugózik, hogy mivel lehetne a homályosodást kipolírozni a króm felületről. Szerintem meg nem azzal kéne ott leginkább foglalkozni......
Az óverkill gomb benyomódott...
Erre mondjak azt, hogy ha elmesz, olyan mintha harom ember megjott volna.