Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó csak a hogyanjara szeretnék receptet.
Ezekbe meg a lampaba is tárolja a km?
Hogyajoistenbe nem kértek valakitől egy 20ezres autotune-T?
FIGYELj német be egy 2005 v8 5500 ccm s classe 8000- 12 000 közöt van mire haza jön 4 felet lesz idehaza a szakatab 5000 -es 1.5 töl indul még a régi .. ez ugyi már facelites ........... jo volt az ára kb 15 % olcsobb volt mint a többi müködöt minden luxus benne szépek a börök .. .. be néztem a 200 000 visza tekerést .. jo igy
Tessék? Egy qrva szót sem értettem ebből, de most komolyan.
Ha jól sejtem, akkor teljesen be lettem oltva, ugye?
Penge vagyok na. .
Az a durva , hogy te ezt tudtad egyáltalán értelmezni...........
van most neked a lidülbe 1850 ásd el magad felszerelés akciosan ... a mincs rá mana .. ad a számla számod utalok 5000 és még bor is vehetsz hozzá legolább részegen ásod el magad
Mint a nyúl a hurokban.Bar most kicsit sűrű a meló.
Én nem tok bezárni ennyi időre.
Ez még mindig nem a magyarázat hogy nézted el,
ja 32 db szelep szár szimering csere ... xadozás -- és 10 000 alat nincs olaj fogyi ...e töll fügetlenül semmi bajom a benzel .. persze azért toltam rá lekvárt .. nyugot vagy zolika ...????
Várjál Tasi itt valami nem jó. Nekem ilyen fékrendszerem van de az nem így működik. Legalábbis ha így működik akkor nagy a baj. Mert akkor valamit elbasztam.
te kicsi tehén .... kurva szép az auto .. müködik benne minden ... masziroza a hátad ... hüt .. füt .. ugy ketyeg hogy nem halod ahogy álsz melete . 58 éves első nöi tulaj kb 200 millios háznál győrben .. hibátlam a benz .... hasonlok 2. 500 000- 3 000 000 . menek ez olcsobb ... le mergyek vele 27000 hibátlan kicsit eszi az olajat 10 000 ... 0. 6 liter aztán el romlik az egyik kulcs ... a pappasba 180 000 akarják másolni ... le másoltatom farsba ..okosba és a gyerek mutatja hogy akulcs rögzitete a km ... mikor maradtak ki olaj cserék ................ na remélem a nyálas szád most elégedet .. ez csak neken csak most .. jo van zolika ... amugy mondja a gyerek kb 1 millio kilométer menek el ezzek a motorok ..
Esküszöm ilyen jókat már rég nevettem. Hajrá, csak így tovább!
neked mondom .. be vagyok zárva és napi 15 hivásom van motort akkarnak hozzni ................ Na hát akor valamit mégiscsak jol csinálok ... nem , ???? vagy ezzek csak azzért hozzák amotor hogy szét gányoljam .... és még málnát is adnak ... meg hozzák a házi páleszt .. házi bort ... házi mézet .. sorolhatnám ...
Jézus ennyi komplexusból egy pszichológus hallgató egy egész doktorit össze tudna rittyenteni. :D
Én azért kíváncsi lennék hogy is termett 200 helyett 500e km a kiválasztott szepszegesz v8 as csodaba.
Jó ! Tegyük fel hogy igazatok van ! Akkor most hogyan tovább ? Ez a fórumot is megöltük ?!
nekem nem fály semmi .... 54 vagyok egézséges ..... van házam . nyaralom , mühelyem .. merzsoim .. motorjaim .. kurva jol keresek , tisztelnek a falumba .... és ugy ál afaszom hogy az ilyen kis buzik mint ti ...irigykednek .. nem számit ha a v 8 20 litert eszik ... nem számit ha majd egy millkát fizetem a fogorvosnál .. ti meg rágjátok a köszöböt .. miért én lenék az irigy ?? . és tudod mi aleg jobb kutya felyü .... hogy erre kis millio tanum van .. neked ...?? egy taknyos zsepid
Szánalmas-e vagy sem. Ez az igazság, ami néha fáj.
nagy mértékben szívfájdalmat és álmatlanságot okoz ( utóbbi hetek tapasztalata - vizsgák )
Vicces ezt tőled olvasni
Megkezdődött a tél itt van már az ideje!
Mi bajod a kutyákkal, mester? :D

lesz ám itt még anyázás
Ez szánalmas támadási felület ! De miért beszélsz mindenki nevében ?! Állj ki magadért csak ne a 2db image-val !