Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk azt ne felejtsük el, hogy 2x.xxx Ft-ért vásárolt csavarhúzó önmagában semmit se ér szinkronteszter nélkül. Mert a gyári értékeket kivett karbinál is betudom állítani, utána meg úis kell órás szinkron.

Ha meg már szinkron tesztert kérek kölcsön, ott csak van egy csavarúzó is.

Ha meg mindkettőt megveszem akkor a kb 10 e ft körüli szinkronárakkal számolva már elég sok km lesz a motorban...
ja
minek kitalálni azt amit más már évtizedek óta gyárt ? lejjebb már linkelték van a shoxban a louisban is szokott akcióban is lenni , nekem is ilyen van használható cucc
Mondjuk ha ennyire komoly igény van a 2cm-nyi helyre beférni, akkor tervezhetek egy ilyen ultra lapos könyök csavarhúzót, ami csiga áttétellel hajtaná a bit fejet. így gyakorlatilag a bitfej vastagságában megoldható.
Így már én is rendeltem, csak kiderült hogy raktáron egyik se tart, hanem elkezdik húzni az időt, hogy majd a következő szállítmánnyal, meg sajnos ebbe se fért bele, aztán elmentem, megvettem ugyan annyiért az első boltban, és elhajtottam a picsába, ez ráadásul mai napig nagy informatikai cég.
Hát nem, de mint mondtam nincsenek nagy igények mert alapvetően hozzáférhető.
én csak általánosságban írtam; kinek mi mint minden más területen is..
Most én egy az egybe ugyanarról a termékről beszéltem megnevezve egy LG tévéről amit menéztem annó több helyen is és egytől egyik a szakosodott boltokban súlyos 10e-kel volt drágább
Mondjuk egy ideje már én is a netről rendelek mindent télen meleg van nyáron hidehg addig meg kibírom míg a futárhoz kimegyek
véleményem szerint nagyobb eséllyel selejtes (tapasztalat), nem véletlenül vannak a szak(osodott) boltok. Néha egy - két olcsó "vacak" belefér, de komoly dolgok absz. nem nálam.
én már 10 éve is a netről rendeltem a tv-t
a netes rendelés sokkal jobb, nézed pár napig aztán ha nem tetszik visszaküldöd minden indok nélkül
minek küzdjön az ember a szállításal meg a nézelődéssel, ha otthon fekve megkap bármit, és ráadásul többnyire olcsóbban mint bármelyik hagyományos boltban
Ha a kinézett tv Tescóban 224e mindenféle akció nélkül az euronicsba meg ugyanaz akcióba 299e hát nem bolondultam meg hogy ne ott vegyem meg ahol olcsóbb hát nem hát de
Egyetértek !
Én pedig eléggé el nem ítélhetően műszaki ember létemre ( bányavillamossági, és bányagépész technikus) eddig mindig, és ezután is a Tescoban vettem a tv-t !
Mondjuk én az energiát és pénzt egy jó szerelő keresésébe fektetném ilyen trükkös hibakor.

Akár még tasihoz is el lehetne vinni.
És használható is! Fej cserénél kell fugyelni mert nagyon finom a menet és könnyen félre lehet kapatni.
ez jónak néz ki
ezzel nem lehet ott dolgozni, az tuti... azért mutatod, mert nem próbáltad
Miben más a Tescóban árult tv, laptop vagy bármi műszaki cikk mint ami az euronicsba meg a media markba van pofátlanul nagyobb árréssel?
A Cdi re gondolok mert az előző tulaj azt állította hogy volt egy vezeték törés a cdi től de azt megcsinálta én is megnéztem ott elvileg minden jó
Egyfélével nem fogsz boldogulni, esetleg cserélhető bitfejessel.
Van amikor olyan kicsi a hely, hogy 20-25 mm-en kell elférni és van amikor meg nem ér be a csavarig.
mikor önindítózok párszor átfordul csak néha ad utánna viszont sűrűbben
szép ár...
vannak dolgok, amit én onnan vhogy nem vennék meg, ahogy pl a tescoban sem vennék meg műszaki cuccot