Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van nem tudsz irni zsiroskenyér zabálo
mi nem tegezödünk kutya felyű
Ember ! Ez szána
Merdzsó akart lenni.
vagy akutya felyüek -- micsoda én othon le cserélem ugy az olajat .. és vettem egy akcios gyertya kulcsot jo ocson ..ki birom és cserélni ............... én nem bizom senkire hülye az aszerelö 30 éve azt csinálja .. micsoda ..... 450 000 akar ki festeni a lakást .... veszünk anyukám feséket a tescoba és ki fesük magunk ... o baz kell venni létrát .. .. meg tapétázo asztalt .... minek majd bakot tart az asszony .... én már szaképzet festő is vagyok ... NA EZ MEGY ITT
Ember, senki nem kíváncsi a merdszóidra sem a kisebbségi komplexusaidra. Bővel jobban járna mindenki, ha a fórumozással töltött idődet inkább a Magyar helyesírás szabályai olvasgatásával töltenéd.
Mami .... nincs semi baj a mamival ............. a történet az hogy ha egy motoros be kanyarodik a mami pincéjébe ... és még véletlenül be is ül a padba ... egyből olyan nagy melénye lesz hogy .. ki ha nem ő .... és ez a baj ... van egy két végzös ismerösöm nem fikázom öket .. ami fontos az hogy ha valakit emgednek focizni az még nem tud ... de már el hiszi magárol ........... ugyan ez a bajom .. itt a öntelt forumozokal is a saját gépét szereli karban tartja . be állit egy szelepet ki takarit egy karbit , át cserél egy gumit ... és már ki oktatja azt aki ezt csinálja 30 éve .............. ezt forditsuk meg ......... zolika ... vagy levike .... vagy a kutya nevüek kb 30 éve szerelnek jo vissza jelzést kapnak a kuncsavtoktol épitetek a szerelésből házat vettek kocsit .. és jön tasi aki most végzet a mamiba ... zolika nem jol csinálod .. a mamiba igy tanitoták nekünk ... én most végeztem a tinta megsem szárad a okj papiromom ....ÉN JOBBAN TUDOM .............. el kéne ezzen gondolkodni ...
Roppant egyszerű ! A rugózatlan tömeg hirtelen nagy tömegű változása volt a gond ! Amit sípolva nyertek , elveszítették dobolva !
Jó a megfogalmazás , de miért váltotta le a Dual ?
Én csak egy kávét kérek.
ez a rendszer az első fék huzásakor a hátsó feéket nyomta elsönek és utána az elsőket ... valojában ugyan azt a hatást érték el mint a bolintás gátloval .. .. jo lesz fönök ???
dual
uj gondolat a vita helyet ... kérem már azt a vidit amin el magyarázátok hány féle cv karbi van és hogy mükszik ... ugy én már raktam fel kb 6500 vidim van fent és csak élégedet kuncsavtok vanak .. / 1 év gari/ egy fikám nincs az évi 350 - 400 motorostol ... kérdem én melyikötöknek van ilyen pedigrélye ................ vagy csak lepke van meg SÜSÜ
És ezt a Honda orvosolta az XX-en található fékrendszerrel ! De miért ? Okos MAMI-sok kérném a választ ! ?
Na még mindíg kérdés nagyokosok ! Noha hatásosan működött miért döntöttek még is úgy hogy mellőzik ! ?
Nem tudnak , annyira hülye vagyok !
Sőt ha beolajozod a féktárcsát, az is ABS mert nem fog blokkolni :D
Akkor a progressziv rugó is az abs őse ?
ezek ingyen reklámoznak ...... ne vitáz velük le huznak a saját szintjükre ...
Ja már te is a "farkalnám " sorba állsz ?!
ja és ez 512 lovas lesz ..... ............... csak nevetek rajtatok ......... tényleg igaz az észt osztota el a legigazságosaban a zsidók királya .............. irigy kutyák vagytok és csak ugatok .... amugy igen néha én is mondok hülyeséget és hibázni is szoktam ..............
maradj a lovaskocsinál tesó, az való neked.
csak egy dolog ha már én vagyok a téma ..... a bolintás gátlo .. nevezük igy .. igenis a abs öse .. a mai napig tartom ugyanis jobb tapadást csinált a motor elején igy hatásosabb volt a fék .. az abs viszont a fék erő hatásával operál és egy .egy pilanatra el veszi a féket.. nem engedi a kereket blokolni ..
zolika igen vetem egy 11 éves mercedest és első tulajtol vetem mégis visza volt tekerve ..... azota nehezeben is állitom aszelepet ............. ja és ki néztem a uj mercedesem egy w 222 veszek ............ nem mintha ez a 55 ös szar lenne 382 lovam van kicsi csiko .. és 180 nál rám szol hogy fogjam két kézel a kormányt De hát ezt a lányom kapja meg
Már a másik fórumon is leírtam , tök hülye vagyok , de jó hogy itt vagytok ti !