Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igazából amelyik motort nem indul lazán a hozzá tervezett akkuval azt meg kell javítani. Ha meg olyan ramaty a motor, akkor nem fogsz belerakni egy ilyen drága akkut.
Ennek az akkunak ott van értelme, hogy ez lítium akku, ennél fogva jóval könnyebb, jobb paraméterek mellet.
Na meg ekkora áramú akkunál azt is el tudom képzelni, hogy versenyen a generátort használják rásegítésre amolyan mikrohibrid rendszerben, mert ahhoz csak beraknak egy BLDC meghajtót, és egy olyan akkut ami bírja a nagy áramokat és működik is az elektromos rásegítő.
De gondold el ha kifogy a benzin, önindítóval még elmész 2km-ert
...már ha nem ég szét előbb a kommutátor.
Mondjuk azért nem baj ha "lazán" indul. Mennyi egy ilyen? Gobdolom horror.
Agyuval verebre kategoria
https://www.google.com/search?...:

780A indító áram mondjuk az ára is ott van.
Jaj de reggel van... 150A és akkuba víz.
Utoljára GS500-ba öntögettem vizecskét. Egyébként ha nem úgy hal meg az előd h pest közepén és járó motorral járom a boltokat akku miatt akkor nem 159 hanem 180A-es indítós bannert vagy hasonlót veszek.
Az egész világ odajár basszátok meg...
Szerintem hagyjuk abba.

Egyszer kiváncsiságból megnéztem az egyik legnagyobb mo-i motorosáruház árbevételét. (Az adott számláról néztem le a céget). Hát a készlet köszönö viszonyban nem volt a boltban láthatóakkal. Az árbevételről meg csak annyit, hogy a srácok imádhatták a munkájukat - de amellett éhen haltak volna.

Szóval szvsz fejezzük be, hogy mihez mennyi kell és ki mit vegyen meg. Ha kell neki vegye meg, ha nem meg oldja meg máskép vagy vigye el valakihez akinek van és rendezzék az anyagiakat....
Azt már nem akartam odairni, hogy az a párszáz akit ismerek se hordja oda, mer fogalma sincs róla hogy létezik - de pusztán csak hogy ne romboljam a statisztikát tovább. Persze lehet akár europai szinten is a történet, de erröl megboldogult Hofi szavai jutnak eszembe a kommunista érában futtatott nevesebb müvészekröl: országszerte világhirü.
Ezen besz...tam a röhögéstől
tasi20,

nem érted!!!! A motorszerelőnek (vagy aki ebből él) annak igen meg kell venni. Nekem (meg még egy párnak) aki nem ebből él nem kell megvenni.

Altatógép sincs itthon, hogyha egyszer műtenek akkor jó ha van...

De számítógépből igen van olyan, hogy amit a videoban használsz laptopot az nálunk már söralététnek se jó..

És ezzel nem bántani akarlak, csak nekünk nem kell évi egy alkalomra spéci csavarhúzó, Te meg nem fizetsz meg "üzleti laptopot" (titkosító szoftverekkel, megy egyebekkel) 500.000 Ft körüli összegért...

A tiéd is jó arra amire használod, a miénken meg vánszorogna minden.

És én nem mondom hogy vegyél ilyet, mert tök mindegy, hogy a szinkron program 2 perc alatt bootol be vagy 5 sec alatt.
Nincs is annyi motor az országban:)))
Edesapa, befejezted? Dehogy fejezted. Amikor visszajossz a fiad nevevel. Be tudod te fejezni ezt valaha? :D
nyugodtan gyere hetente ketszer a kormere nezni az osszes forumozonak, hogy mit irkal ide, tematol fuggetlenul, azzal az ultima ratioval, hogy kinek hany mergaja van, hany kuncsaftja, hany muhelye, es hogy mikor szuletett.
(Jah egyebkent kepzeld, van zseles akksi motorban, robogoban, es mar a holdra is kuldtunk embereket asszem 69 ben. Dobbenet)

Szoval eleg nagy az internet, elfer mindenki. Ennek a topiknak a cime motorszereles.
Nem pedig "csak az irkalhat ide, akinek muhelye van es oreg, meg szeret nagyotmondani" topik.
Meg amugy is, aki teljesiti az isszes kriteriumot, azt is elkuldod a picsaba, ugyhogy tokmindegy :D

de hogy te meg innen is kirugattad magad, azt vajon hogy sikerult? Beszarok :D egy jelenseg vagy, de tenyleg.
Be is fejeztem .... Oltogssatok egymást ..csak ez benem maradt ...
Es most a fiad nevevel destroykodsz tovabb... Megegy rettento okos lepes. :D
Mit verek kire ...pici fiú ... Pelusba csináltál amikor már én szeretem
. Van. ,az elmúlt évtizedekben több tíz ezres kuncsavt köröm. ... Nagy fiú inkább figyelni kéne és tanulni .. nem itt egymást szediteni . Februaban nyitok de már most àprilisig be vagyok tablazva ... Valamit jól csinálok.. már NAV ki röhög anyiszor. Jonek ki hivatalból ....mert ugye ez a sok kokler fojatatosan jelentget .... A baj hogy nem mondhatják el ...ki a feljelentö .... ... Á szarhazi tehecsektelen banda ..ez a jelentgetoknek szól ....
Nem volt okos dolog.
Neked el mondom a régi dolgaink miatt ...az egész szerkesztoseget el küldtem a kurva anyukba
Cél szerszám ... Ha kell meg kell venni. Nem azt nézni mikor hozzá visz az árát ...ez hülyeség ... Minden évben. Törik kopik .mi sem szerszám. Szinkron teszterbol. Van 2 db órás .. 2 db vas oszlopos .. 3 db pro teches ... Egy évben. Min fel Milla szerszám és megy el .... Száraz csak szarul lehet dolgozni ... Csak lehuzobol kb 60 db van + , 3 kofer készlet meg vagy 5 db karos lehúzó ...
Most téged tényleg kibasztak az sm-rol?