Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képzeld volt a gyáriból ami belógott néhol mikor leszedtem kézzel körbe.
Szevasz Fater! Azt csak másnap töltöttem fel olajjal. Addig elszállt az ecetszag.
Dukiék szerintem robottal kenik, azért nincs gond belőle.
Mint foxi a lábtörlőt!
HELYES ! CSAK AMIT OKVETLENÜL SZÜKSÉGES ÉS MINIMÁLISAT.
Alig várom hogy lejárjon a garancia
Egyik haver fogalmazta meg frappánsan az életszemléletemet.
Amit nem szedtem szét azt nem is érzem igazán a sajátomnak
Jó egészséget hozzájuk !
Dukiék is gyárilag pasztát használnak szürkét. Mikor a 620-nál lamellákat cseréltem Ekecs barátom adott igaz feketét, annyit kentem a dekli élére éppen csak, oszt ezután még a belső felét le is töröltem, ha terül már ne érjen be befelé.
Na abba is fejezem a gondolkodást, mert úgy tűnik veszélyes
Ami késik nem múlik...!
Van egy MZ TS125, MZ ETZ250, Honda CB750 meg egy Honda CBR650
Mondjuk a legutolsó MÉG nem szedtem szét
Neked MZ-d van ?! Legalább kevés az irígyed! Egyébként az első motorom volt, amelyiknek menet közben a motoros nem hallja a hangját !
Mondjuk az osztósíkra van más fajta narancssárga loctite trutyi, amit nem is lehet vastagon kenni. Az ha belekerül az olajba sem okoz gondot.
Én is szeretek gondolkodni, de csak mértékkel. Ismertem egy embert aki addig gondolkodott, amíg három hónapot töltött az elmeosztályon !
Az ilyesmit én sem helyeslem.
Ennek súlya
Lehet betartani a tanultakat, de én szeretek gondolkodni, hátha lehet jobban is csinálni valamit.
És ha a Hondának jó, akkor az MZ sem sértődik meg.
Amivel nem lehet szétverni a tengely végét az nem is igazi kalapács
Nyugodalmasat Nektek ! Itt dühöng a szél.
" Mert az olajjáratba kerülve végzetes lehet..."
Én csakis ettől rettegek, és a legszívesebben összerakás után ellenőrizném az összes olajfuratot az átjárhatóság szempontból !
Nagy, négyhengeres blokkok osztósíkjainál is gyárilag elő van írva. De! Mennyiség, minőség, és pontosan hová? Mert az olajjáratba kerülve végzetes lehet... Aztán még van pár hely, ahová a gyártó is azt kéri.
De hogy mindenhová, meg FBS, meg mind a fogkrémet reggel vastagon...
nekem egy akkus ütvecsavarozóm van kicsi csavaroknál nagyon tuti, nagyra meg ott a légkulcs
Vagy melegítek , és úgy jön széjjel...!
Azért látom fejlődtök !!!