Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, de itt legalább rajzanak a legyek és van mit zizegni. Tényleg, milyen az a motoros társadalom? Ha autóban vagy tgk-ban ülök akkor autós tásadalmistává válok és teljesen más lesz a hozzáállásom a többiekhez? Ezt a külön kasztos dolgot sosem értettem, attól, hogy közlekedési eszközt váltok még ugyanaz maradok. Itt sokan vagyunk így sokféle a vélemény oszt jónapot, legalább zajlik az élet.
Már többször is, van akitől nem veszem fel.
Szamomra nem az a kerdes hogy a szelepvezeto milyen allapotu, mivel merheto es igaz hogy a felujitast ennek az alkatresznek a vizsgalataval kell kezdeni. Sokan nekiesnek enelkul es pislognak amikor nem lesz tokeletes a szelepzaras uzem kozben (vagy eszre sem veszik csak romlik a gazcsere...).
A kerdes nem is ez, hanem hogy hol van az a pont amikor gepmuhely belatja hogy a szelepulek kopottsaga miatt, hiaba epit be uj szelepet, nagyon melyre ul be a szelep.
Legtobbszor ezzel nem foglalkoznak.
Pedig ennyi okos ember még sosem volt itt
Szívjátok egymás vèrèt tök feleslegesen.
Még régen, a zizis meg dt-s korszakomba jártam sokat ide. Aztán elszoktam. Aztán most egy baleset utáni 1 hónapos itthon fekvés unalmában megint idetaláltam, elsőre úgy tűnt, hogy javult a helyzet, de látom nem. A sportmotor még mindig a motoros társadalom trágyadombja.
Szerintem te elég kulturáltan adtad elő.
Sracok, ennek a fajta "kommunikacionak" (mondjuk ugy hogy csesztetes) mi ertelme?
Teljesen jo tema ez a hengerfej felujitas, tanulhatnak belole sokan. Erre nem epito jelleggel a lehetosegeket targyaljuk hanem azt hogy ki mit baszarint el.
Mondjuk en is hozzatettem a magamet az Omegaval, Taschi meg a maga stilusaban.
Kutya nem szólt hozzad ..... Jancsi bácsi Te csak. Tanics .ahozz értesz bla. ...bla
Bla...
Én csak röhögök,majd minden videót megnezek.A konnyem csörög néha.
Titkon irigykedik és csodál téged.
Nem biztos, de azért igaza van.
Hülyékkel ne vitatkozz. Lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal
neked menne?
Lenne ennek értelme? Ne vedd fel.
Hát igen:)
"mi felénk ez igy müködik nem osszák az okoságokat .. tanitják .. HANEM MEG CSINÁLJÁK "
ezzel?
Szerintem nem rád gondolt vagy igen?
még egyszer megszólítasz hülyegyerek, soha többet nem jövök ide...
Az a pannoniás nem Pátyi volt?
ja és még ide bigyeztem ...............az éven 38 motor furatunk 2. 4 hengereseket ... 18 db fötengely problémás motor .. adtunk rá 1 év garit .... hál isten egyel nincs problem .. még olaj szivárgás sem .... mindröl videó van .... melesleg volt egy hayabusa a 2... 3.. as hajtok rá olvadva a csapra a fötengő görbe a csap ujra köszörülés után csak a suzuki 1.6 gti hajtoját adta ki .. visza let egyengetve . KÖSZÖNI szépen JOL VAN megy 300 at ....
én nem vagyok ilyen nagy tuning mester aki mindent vág ... de nálunk falu helyen ha vezetőt cserélnek 90 fokban be préselik .... ugyi ilyenkor torzul a vezető ezért vonalba dörzsározák a szelep méretéhezz .... mi felénk ez igy müködik nem osszák az okoságokat .. tanitják .. HANEM MEG CSINÁLJÁK szakál csak kocsival foglalkozik kb 8 éve de abban sincs köszönet ... volt itt nekem egy okos ajánlota a panncsis cimbijét ...... nos egy 1100 gigxer sikerűlt elbaszarantani .. a hengerfely le gyalulása ..kriminális lett ..... én nem ajálok senkit .... meg vannak a bejáratott szakik .... soha nincs probléma ...
akkor sem ért hozzá!

Én azért csak csinálnék pár képet mérésekke hogy lapka nélkül tényleg a tányért üti a csésze
Szakalnal, Fortuna bt es Kacsonal (Taszar) is megvan a komoly geppark a legujabb preciz motorokhoz, a kerdes hogy meg akarjak rendesen csinalni vagy csak osszedobnak vmit.
Egyebkent igaz hogy ezek a muhelyek hozzaszoktak a tucat autokhoz es a kevesbbe preciz beallitasokhoz.
Csak ugy mukodik ha ismernek, hogy milyen minosegi elvarasod van es kepesek alkalmazkodni. Igen, alapbol mukodni kellene, de Magyarorszagon ez nem jellemzo a legtobb teruleten
Vettem, amit írtál, és mégis...
Mondom, nem szivesen targyalom ki itt mindenki elott. De szoltam, erdekes volt na....