Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy működik , hogy egy szelepen áramlik át a lengéscsillapító olaj , és fékezéskor a fékolajjal működtetett szelep elzárja az olaj útját ! Nagy vonalakban !
Ott szakács unoka bratyóm fia, étvágyat. (Móvár)
Motoron.
Amúgy most ebédelek a Hotel Nimród ban,nem tom megnézni.
Valaki magyarázza már el hogy működik az Anti Dive.
Nem mindet béjjemwé meg dukáááti nem volt neki, vagyis nem rémlik.
Igyvan a stilus a baj
... legyen az V8 amerikai vw , Audi , Kawa...
Te minden lomot összeszedsz?
Kedves rider!termeszetesen nem vedek senkit nemismerem személyesen "taschi"munkassagat az internetről ismerem de komoly fenntartasokkal merném rábizni a többmillás versenymotoromat egy olyan emberre aki nemtud leirni egy mondatot .persze most lehet magyarazni h ez nem nyelvtanora de sztem azert nemart a 8 elemi.az meg h szerinted en mennyire vagyok valaki vagy senki plane egy forumos adatlap szerint halisten hidegen hagy tovabbi szep napot
Jó a műsor,majd este olvasom végig.

Egyetértek.
Bár szerintem nem engem védenek, hanem a lekezelő stílusával provokálta ki Taschi az ellenszenvet, de ha ez kell a békéhez, én is azt mondom, ne piszkáljátok, én már lezártam ezt a vitát. Ha úgy látja jónak hogy továbbra is oltogatni akar, engem nem zavar.
Tisztelt ríder ! Látom te is ráugrottál Taschira ! Tetted ezt úgy hogy mással vitázik ! Nem ismerem, személyesen , csak a munkásságát a netről ! A modorával van bajod , de nem is kérte hogy szeresd ! Magam szereltem és szerelem az összes autómat motoromat , legyen az V8 amerikai vw , Audi , Kawa , vagy robogók , tök mindegy automata váltótol a motorgenerálig bármit ! Taschnerre mégis vakon megbíznék és bármelyik motoromat rábíznám !
De TE kedves ríder Te aki tök üres lappal fuldokolsz a gyűlölettől , mi a faszt okoskodsz ! Mit tudsz te ? Mutass valamit a tudásodból , és megkövetlek ! De amíg senki vagy az adatlapod szerint is addig csak csicska lehetsz semmi más itt a fórumon !
Lacit nem kell megvédened , majd lemeccsezik ők a maguk módján , eldöntheti ki ki saját maga mit hisz el ! De TE csak szaporítod a fórumot feleslegesen !
Más ! Lehet nálam van aki többet , napi szinten szerel motorkerékpár váltót , én amit eddig javítottam az Kawa és Suzi mindegyik ablak és köröm kopása miatt szórta ki nyomatékon a sebességet valamelyik fokozatba . Ennyi
Nekem pont azt csinálta az R1, hogy egy egy pillanatra ugrott 2-eseben. És épp a napokban tapasztalta meg a jelenséget a haverom is egy Z1000-el.
mesélj még MESTER, iszom minden szavad
Még egy dolog. A Duma megy mindegyiknek.. de amikor meg kell valamit javítani. ..meg áll a tudomány. .. nincs egy db. Bizonyíték. Hogy tettek volna. Bármit is az aszralra. .. csak a nagy hozzá értés. És a duma nálam ,...... 1 hónapos várakozás évi 400 motor javítás. A szakma nem trágya bordás. Nem lehet 2 év alatt OKJ. Még tanulni. ...kell hozzá. 15 ...20 év. Takony pocok
Amúgy .. tanulók. Pl azt hogy az ilyen szarhazikal ...ne álljak szoba .... Ha esa kérdéses hornetnek ferde volt. A vilaja .... Javitotuk .. Mint minden motort. 1 év garanciával. Érdekes. Tulaj elmondása .........már nem találja a gumit. Mondom 1 év Garibaldi. Senki nem ad ma Magyarországon egy év garitt red barom ... Rmc ... Top gas. Mind max 3 hónap ...... Szarhazi hozzá nem értő ön maga mutogatos banda ..... Az meg hogy. Józsival vitázik. Egy ilyen senki házi rohely.
Cimbora. Te szerepelni szeretsz itt. Ennyi a motorok hoz a tecnikahoz hot hülye vagy ..ez is ennyi aki mellé áll az alitasodhoz. Az meg.
szereti. Patyolgatni. Ilyen tudatlan ész osztogat mint te. ... 5 ..6 ezres fordulaton csak 4 .be csinálja a Kawasaki mitt kell ezt túl komplikalni a lánc miatt. Ilyen hiba nem létezik csak az ilyen fotel szerelők ágyában a probléma az. Hogy bárki. Hülyebnel. Hulyeb be írhat ide a fórumban. És a nebulók. Hisznek nekik. Mert jó a fogalmazás. ..helyes az írás. Ennyi. Már sokszor még fogaaztam. Írtam is a képesnek. Tegyenek valamit hogy a hozad hasonló. ...ászok. Ne tudjanak. Itt a baromságokat. Talajt találni ...., De semmi .... A mami. Hadjuk. Mamit. Jó 100 vegzosbol 74 db OKJ aura. Hamburgert süt a börger kingbe. A maradék 26. Bol 20 taxizik 6 OKJ pedig nyit egy motoros muhejt. Ami bol 5 fél éven belül tönkre megy.
.mert szak barbár mind .... Ez a mai. Szakmai képzés. ...akik tanítják. Egy sem szakma neki. És csak. Az érdekli őket. Hogy jövőre is jelentkezem anyu diák. Hogy legyen meg munkájuk. Ez az igazság.
Lelkiismeretességre videok alapján szerintem sem lehet panasz ami valoban ritka napjainkban.azonban olyan szerelo aki szerint nincs mit tanulni és ő az atyauristen mindenki más hülye...hát nemtudom.mint irtam stilus maga az ember
Aham :)
Linkelem egyik kollega hozzaszolasat masik csoportbol:
En nagy kedveloje vagyok, igazi oldskool szaki, akinek ha kerdeseket teszel fel, vagy mellyebben bele akarsz menni a dolgokba, szemrebbenes nelkul elkuld a picsaba. Elmeletet szerintem nem kellene eroltetnie, gyakorlatban az elhanyagolhato fontossaggal biro fojtoszelepszinkront barmilyen motoron megcsinalja hibatlanul. Ha esetleg egy injektoros gepnek nem az a baja, akkor az el van konyvelve, hogy kuka. Mivel ott nem lehet uszoszintet allitani, es karbit pucolni. :)
Amugy tenyleg elvezetesek a videoi, nekem a hornetes a kedvencem, amikor az asszimetrikus utaslabtartohoz mertek a lengovillat, es megallapitottak, hogy gorbe. EPIC! :D
Sokszor van agysebesz kongresszus arrafele.
Igen, jó eséllyel igaza lesz RC51-nek mert ő írta először
Viszont leírtam hogy miért merült fel bennem más lehetőség is.
Nekem is csinált már ilyet váltó, de voltak mellette más jelenségek is, amit előbb leírtam.
Ezzel az említett láncnyúlásos dologgal is hetekig jártam abban a tudatban, hogy a motorblokkban van a hiba, mert csak magasabb sebességeken jelentkezett, nyilván ott használtam olyan nyomatékot ahol fel tudott lépni.
Zörgött a lánc, de igazából a kenés elég jól lecsendesítette.
Aztán amikor a fokozott igénybevétel miatt harmadik héten eldurvult a helyzet akkor jöttem rá, hogy a hátsó nagy lánckerék illeszkedő ívén fél foggal hosszabb a lánc mint a lánckerék kiosztása.
Igen, csóró voltam és igénytelen mielőtt valaki ezzel vádolna
Csak hogy ez >az ember maga a hozzáértés, a szaktudás, a lelkiismeretes szerelés rendkívül ritka mestere<
!
"A stilus maga az ember"
Laci,
Ne vedd fel! Taschner ilyen, ez a "stilusa".
Ettol fuggetlenul maximalisan egyetertek veled es megfelelo tolerancia nelkul nem lehet megfelelo, valamint fenntarthato fejlodest biztositani ami ennek a szakmanak (is) a kulcsa.
Taschinak ez nem megy, legyints egyet!
Ettol fuggetlenul a kerdeses problemanal nagy valoszinuseggel igaza van.