Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, gyertyára tippelek.
Az tudod, hogy kévés a (néz ki) attól lehet még gebasz vele. A villanyos nekem nem lenne jó mert van egy 2000 m2 meg egy 1777 m2 placc amit nyírnom kell, kábeldobbal nem kínlódnék.
Gyertya több is volt már benne. Kábel pipa hibátlannak néz ki de csere nem volt. Nem az enyém mert én a villanyban hiszek, haver kínlódik vele.
Gyertya,kábel,pipa, rájuk lestél
Briggs motoros fűnyíró
Pöccre indul hidegen szinte semmi füst
Aztán egyszercsak böffen egyet és leáll utána beindul megy de néha leáll néha 2 perc néha 10 perc után összevissza
Mi a fenétől lehet ez?
Karbi kiganézva, de semmi nem változott
Briggs motoros fűnyíró
Pöccre indul hidegen szinte semmi füst
Aztán egyszercsak böffen egyet és leáll utána beindul megy de néha leáll néha 2 perc néha 10 perc után összevissza
Mi a fenétől lehet ez?
Karbi kiganézva, de semmi nem változott
Lehet kapni merev szárú tükröket a sárgáktól. Öreg Hondámon én is sokáig azt használtam. A pontos szög villáskulccsal állítható, garantáltan a helyén marad....aztán találtam bontóban gyárit.
Megvan a gyári miki egér de valamiért bacca a szemem pedig marha jól látni benne de nekem nem jön át. Rakom majd vissza asszem holnap, nej már mondta gagyi a mostani csak most mondod bammeg kérdem én erre röhög... pedig ez kávérécer
Nekem van kurva jó tükröm
De nem gagyi, elfordulós szár , stabil, nehéz
Karbon mintás a hátuja
Csak az lc4en bénán nézett ki aztán levettem
Bal kézzel jobb váll feletti kurvanagy hajintas mindig bevált javítási procedúra.
Nem ragasztózom akkor visszarakom a gyáriakat.
Tedd vissza a gyári régieket , vagy próbáld meg beállítani aztán levenni és pillanatragasztóval kiönteni a forgó-mozgó részeknél . De én ennek a ragasztózásnak nem látok nagy értelmét. De egy darabig örök lesz! .
De nem ám Józsi! Ha már itt vagy, nincs 5leted a csájna kv récer tükreim elég lazák így egyre könnyebben elfordítja a menetszél őket, tudom mint írtam csájna (!) ha nem lesz más rakhatom vissza a gyári (miki egér) tükröket.
Azért ennyit ne igyál nedves motorostársam, ráadásul elengedett kézzel ! Hagyjál nekem is !
Hát akkor úgy írom,hogy ez pontosan 7-esre kell,de volt ilyen a zzr400-600-1100-en is elvileg. :-)
Nem minden karbin van ám ilyen aranka. Pontosísd le! ZX7R?
Szevasztok.
Nincs véletlen valakinek ilyen víz csatlakozója valahol a dobozkában elrakva? Kawa karbikon volt. A bekarikázott cuccra lenne szükségem.

Köszi
Üdv Zoli
Véleményem szerint, gázbömbében nem szigyál a glogyó! Ezért meg kell sklájbolni az gizmit a skleapszerrel így lesz egyenlő a vankel motorok citoplasztikális centripetális szöggyorsulásával.
Hogyan lehet visszakötni egy AM6-os blokk különolajzását?
Legutoljára mikor rendesen berúgtam, én is elég nehezen vettem a levegőt.... ... ha megtalálod a megoldást, szóljál légyszi!
He?
Légy már összeszedettebb,így cseszheted a celebkarriert.
Kamionban használtam, nem vált be, váltóba tettem 2 szgk.-ba, nem vált be.
Sziasztok.

Az mitől van hogy mikor berúgom nagyon nehezen veszi a levegőt. Kb úgy mint nagy mama.
Olajat cseréltem, légszűrőt meg kifújattam farpofával. A bogár maradékokat bevallom megettem, a szűrőről de becs szó letisztítottam ahogy azt a rend és a becsület megkívánja.
szóval ha tankolok bele 95 ös benzint és ki tudom fizetni akkor nem vernek el a kúton. de attól meg fullad... a prémium benyától tök jól megy de azt meg nem tudom kifizetni. Ha meg elhajtok nem érnek útól, de ha kifogy akkor elvernek mint szódás a lovát.

Kocsmából kijőve rugdosom mint hűtlen feleséget a férje de nem indul be. Aztán észre veszem hogy önindítós aztán rányomok indul.
Van mikó lámpánál májerkedek és rángatom a gázt mint ha vinné a bank, akkor kicsit fullad. Lehet sokat kap? Hát pedig én sajnálom tőle minden tankolásnál pedig....

Mikó ledöglik és melegen nem indúl elmélkedek hogy baasza isten itt az idő hogy elgondolkodjak azon mit is kéne csinálni az életbe, mire rá eszmélnék mit is kéne akkor bele rúgok egy kegyetlent, úgy ahogy egy emberek maradandó legyen mint lelkileg mint testileg. Aztán pihensz tovább nohá nem azzzé me akarsz, hanem azzé me letört a lábad a 190-es gumiba, ami tapad tapad de csak meg csúszik a libaszaron nekem ne mondja a superbike hogy jo gumi..... Falun disznószart fog elveszti még a márkát is nem hogy a tapadást. Mikor az árokból szeded össze a gépet ahon a kecske jár legelni, akkor elszáll a betyár becsület. Ha meg felmegyek mogyoródra akkó meg szédülök a paccon.
Egy szó mint más., hörög a gép, én meg fílek.