Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hibás karburátor beállítás.
Gyárilag van fojtva, vagy utólag?
Gomb vagy önindító relé
Szevasztok! Lenne egy kerdesem, van nekem is egy 2003-as GSX1400-om, nem akar indulni gombtol csak akkor ha athidalom (kulon kabellel akku plusz es onindito)? valami otlet?
Utánna jártam egy kicsit és 72 kwra van folytva a gyári 96 kw ról,esetleg van tipp hogyan lehetne ezt kiiktatni ?
Sziasztok mitől mehet a robogóm jobban melegben kb 10 km/h
Tényleg drága, ahogy mondod.
http://www.partzilla.com/parts...

http://www.partzilla.com/parts...

3-as pozíció

Ha megtudod az árát, nem fogod elkapkodni! (kb 61-euro az a szűrő). A pumpa a tankban van, ki kell szerelni, és szét kell szerelni.
Légszűrőre is érdemes ránézni.
Sziasztok!

Egy lánchúzásra mikor lehetnék jó vkinél, Budapesten kellene, vagy tudtok ajánlani vkit?

köszi előre is.
Barna a gyertya
Nem rég került hozzám a motor,még nem cseréltem .De jövő héten veszek eggyet.
a szűrűt nem szabad cserélni mert drága
a gyárinak jónak kell lenni 50 évig
Mikor volt a pumpa előtti üzemanyagszűrő takarítva, vagy cserélve? Milyen színű a gyertya egy ilyen "elfogyás" után?
Sziasztok!
Valakinek van ötlete hogy miért fogy el a motorom 11 ezer körül ?Odáig nagyon szépen húz, hangja is jó. 11 től felfele érezhetően csökken a teljesítmény,nem pörög ki rendesen,okozhatja gyertya?Injektoros már.
Köszönöm a válaszokat előre is !
(Suzuki Gsx-R 750 Srad)
Nincs előttem a porblémád, de valószínűleg lehetne esztergáltatni egy közdarabot, ami megszünteti a gondot.
Mondjuk egy kétütemű a kipufogótól működik igazán. Ha nem a hozzá hangolt darab van rajta, akkor az amúgy sem sokat ér..
Szia!
Javítás helyett:

https://www.ebay.ie/sch/i.html...
Üdv! Lenne egy kérdésem:
Van esetleg valakinek ötlete, mit lehetne tenni repedt műanyag benzintank javítása ügyében?
Műanyagos hegeszteni nem tudta és a spéci ragasztó sem oldotta meg a dolgot..
(Aprilia RS 250)
Szerintetek okozhat valami problémát az, hogy két ugyanolyan gyertyának eltérő az ellenállása? Denso IUH24 irídiumosról van szó, a két gyertya között durván 1,5 kiloohm eltérés mérhető (4,6 ill.6,03) ,de sima Denso gyertyáknál is kábé ilyen különbségeket mértem, míg az NGK-k esetében hajszálra 4,6 az ellenállás. Vagy ez csak amolyan gyártási szórás és nem érdemes vele foglalkozni. Csak azért kezdtem el ezeket is kíváncsiságból méregetni, mert gyújtási problémák voltak (illetve teljesen random még vannak ) a motornál és megnézegettem az ellenállásokat a trafóknál, pipáknál, kábeleknél, jeladónál...
van egy aprilia mx 50 esem , úgy vettem hogy már nem a gyári henger volt rajta és nem illeszkedik bele rendesen a pufóm így 20km után tiszta olaj a blokkom , próbáltam klingeritből tömítést csinálni de azt leszakiította magáról , Tudok valamit tenni alkatrész csere / nagyobb átalakítás nélkül?
Valószínűleg kontár kezei közé adtad a kereket és elhajlították a féktárcsádat gumiszerelés közben. Ezt sajna csak tárcsacserével oldod meg...
Sziasztok gumi csere után észre vettem hogy mikor felmelegszik a féktárcsa ráz fékezéskor.Valakinek valami tippe van hogy mi tudnék ba..ni vele. Előre is köszi Zoli
2 napig nem találtam pedig na.... nem ez az első amit keresek! Köszönöm!!! Áldjon meg a te istened!
Te egy igazi Úr vagy!
tankjú!!!!!!!!!!!