Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van többé nem is fogod elfelejteni.
Akkor öregednék , ha nem vettem volna észre azt el is indulok vele lődörögni !
Öregszel tesa!
Ez nem hiba , ez egyszerűen az én balfaszságom , hogy csurig tankoltam , aztán két hétig oldalán állt !
Van sok értelme.
A hibát meg jól kijavítod azt GO!
Próbálkoznak mint a kutyák !
Két elmélet létezhet.
Egy.
A tankhajógyárban a motort csak egyenesen menésre tervezték és döntott üzemmódra nem futtta mert akkor fennakad az úszó.Ez elég szánalmas lenne.
Kettő.
Valami nem kóser az úszókkal és hajlamos oldaltámaszon befolyni.Ez csak úgy ám blokk rossz,ami jó is lehet mert javítható állapot.

Amúgy szerintem mindenképp valami rossz.Valszeg blokkot kell cserélni,egy suzukira.
Nem bírtok elnyugodni...
Okos ember ! Akkor középállványon is befolyna , de nem teszi , egy éven át is állhat nyitott csappal , és menet közben is túlfolyna de nem folyik ! Viszont oldal sztenderen előfordul , ha ép úgy szorul meg valamelyik úszó ! Ha nyomáspróbán oldalra döntöd a sort és úgy engeded rá a benzint nagy esély van rá hogy valamelyik tűszelep nem tud zárni rendesen , míg a vízszintes sornál ez kizárt ! Ennyi ! Nem kell ezt túl lihegni , a szart fésülgetitek !
Szia!
Igen.
Üdv!
Robogós kérdés:aAz normális hogy gáz elvételkor a hátsó kuplung vissza hajt a blokkra kb 20 km/h sebességig?tehát motorfékez?
Ugy hogy nem jo.
De ha jó a tűszelep akkor hogyan kerül a tankbol az olajba a benzin ?
Rosszul gondolod ! Bizony csurig tanknál oldalsztenderen előfordul ezért van a csap ! Ezeken nincs vákumos membrán és ha sokáig van oldalsztenderen , nem pedig a középálványon , illik elzárni !
A kawasaki a japán ducati.
Na de az Ekecselek motorján?! A kawasakin ?! Lehetetlen...
Gondolom rossz a karbi tűszelepje....
Hogyan tudott befolyni a benzin az olajba egy csap nyitvahagyása miatt ?
Szia,
Hogyha az üzemanyag rendszer rendben, akkor főtengely jeladó, trafók, motorvezérlő....
Sziasztok. Van egy ZZR 400-asom, amin a következő tünet jelentkezett: hidegen simán indul de amint felmelegszik szépen leáll és utána el sem indul amíg vissza nem hűl. Új gyertya, légszűrő, friss benzin.
Van valakinek tapasztalata ilyen hibával szemben, hogy mi lehet a hiba?
A segítségeket és ötleteket előre is köszönöm.
Normál halvány barnának látom. Javasolták azt is, hogy nézzek szét a gyújtókábelek, gyertyapipák környékén is. Kicseréltem a 2 gyertyát próbaképpen, nem változott.
Gyertyakep mit mutat
Egyre inkább úgy tűnik, hogy valami üzemanyag-ellátási gond lesz itt. Kisebb fordulatszámokon semmi gond, indításnál se, pöcc-röff. Most elég kíméletlenül megtéptem szegényt, és alacsonyabb fokozatoknál is érezhető volt teli gázos gyorsításoknál ez a meglódulások-megtorpanások játék, de csak nagy fojtószelep-nyitásoknál. A benzincsapot nem gondolom hibásnak, szépen, bőven csorog a benzin normál és tartalékálláson is. Na mindegy, itt a karburátorok szétszerelése és ellenőrzése lesz szükséges.
Azokkal is mehetünk, tudod nejem mondja mindig legalább olyan hule vagyok mint TE Zoli! Jókat nevet rajtunk mind2ő asszony, remélem felmászik oda a babszi.
Nem is a nagyokra gondoltam , hanem az emisszió gyilkosokra !