Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CO-val , sok huzallal felhegeszteni , majd lemunkálni és újra vadonat új!
én levakarnám síkba aztán be a szimeringet, gondolom párszáz ft ha kirágja mehet be a másik
bár ahogy elnézem ki lehet játszani hogy a 2 sérülés között fusson
Estleg köszörülni és a megváltozott méretnek megfelelő szimering behelyezése, de majd a szakemberek megmondják érdemes-e egyáltalán.
Sziasztok!
Malaguti f12 főtengelyén cserélném a csapátyakat!
De megláttam valamit a szimering helyén!
Az előző tulaj befogta a satuba!

Ez nem igazán javítható igaz?
Először megvizsgálnám .
Köszi a választ. Akkor jobban járok ha veszek komplett váltót?
Nem csak léptető villa. Fogaskerekek biztosan kuka és a kukactengely valószínű.
Fzr 1000esemnél az a jelenség hogy a 3. sebesség ugrál. Valaki járt már igy? Mi lehet a gond?
Én léptető villára gondolok de hátha valaki tapasztalt ilyet
Volt nálam olyan annyira áteresztett, hogy megtelt benyával a forgattyúsház be sem tudtam rúgni max ha piáltam.
vagy a vákumos benzincsap vákumja körül van kicsi hiba, vagy elereszti a benzint (bár ez látszódna) pl repedt úszóház
vagy a szivató
de ha beindulás után szépen jár(szivató nélkül ha az a rossz) akkor sokat is kap az a motor
Szia!

Első olvasatra, az automata szivató működését ellenőrizd.
Sziasztok! Adott egy suzuki lets2 50-es robogó az a baja hogy hidegen nem indul csak nagyon sokára de ha beindul szépen megy karbin egy csavar van csak amin lehet állitani de tök mindegy hova állítom mert mindenhol szépen megy csak hidegen nem indul mitől lehet ez? Csöveket ki kéne cserélni hátha farsot szív rajtuk vagy nemtudom. Válaszokat előre is köszönöm.
Kiindulási értéknek kb.jó,úgy állítsd,ahogy a gép megkívánja,szép alapjáratot kapj,rendesen ejtse a fordulatot gázelvételnél. Nekem kb. 1 fordulatnyi kitekerést kért a Runner.
Üdvözlet!

Aprilia RS 125 Rotax 122 2000 évjárat. A préstávra lennék kíváncsi. Utcai motor nem verseny. Sajnos eddig több adatot kaptam. Egyik, 0.8-1.2 között. 1-1.2 között. és 1.6-1.8 között. Mérve tömítés nélkül 1.3mm.
Üdv! Sziasztok!
Egy kis segítség kellene!!Adott egy DEllorto 17.5 PHBN és a levegő állító csavart kellene a gyári pozícióba állítani ami tudtom szerint ha teljesen be van tekerve akkor onnantól kifelé 1,5 fordulat. Ha rosszul tudom akkor meg köszönném egy hozzáértő segítségét!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
igen a sajátja az egyik nap hazértem vele munkából ment mint a szél másnap reggel meg nem indult és onnantól sokan próbálták megcsináli velem együtt de senkinek nem sikerült pedig nagy mágusok voltak! és ma kezdtem el ék nélkül a játékot és 50 fokkal az eredeti helyétől elforditva pöccre beindult!
Én is ezt valószínűsítem! Valószínűleg az Aprilia egy másik blokkjához való!!
Van egy roppant erős gyanúm : Az a lendkerék egy másik motorra való!!! Ehhez pedig vegyél egy olyat ami ehhez kell!
A lendkerék, alaplap a sajátja?
sziasztok!5 év hibakeresés után sikerült életrekeltenem az aprilia sr 50 -et ! de viszont volna vele egy kis gond!Úgy sikerült beinditani hogy a főtengelyből kivettem az éket és ék nélkül elkezdtem rakosgatni a lendkereket egyszer fogta magát és beindult de 50 fokkal arrébb mint az ékelés van! Most kérdezunék egy érdekesset töletek: a főtengelysonkában eltud e fordulni a központi tengely mivel benne van nem látom hogy egybe van e öntve a sonkával vagy bele van préselve esetleg heggesztve valaki akinek van kiszedve főtengely nézze már meg nekem hogy hogyan van összerakva??????? A máisk lehetőség a lendkerékben a mágnes elfordulása lenne de abba se látok bele viszont 50 fokot nem hiszem hogy eltudott volna fordulni! a szegecselés ép az se hiszem hogy elfordult volna! akkor meg mi a picsa történhetett?
Kösz!a karbi az totál felvan ujitva.
Lehet hatása, mert ha átszakad a membrán, ott egyrészt falsolhat, vagy üzemanyagot szívhat az a henger amelyiknek a vákuuma azt működteti. Meg egy ilyen bontószökevénynél 22 év után már a porlasztók is ki vannak kopva, elmásznak a benzinszintek. Bár sokan nem tulajdonítanak neki túl nagy gondot, de sok benzin lemossa hengerfalról a kenőanyagot, befolyik a olajtérbe, meghígítja az kenőanyagot, és hazavágja a csapágyazást.
A benzincsaphoz kb 20-25 €-ért felújítókészlet. A porlasztóhoz is kb 15€/porlasztó van tömítésszett. A Yamaháknál sűrűn előforduló hiba, vákuummembrán porózussá válása, meg a szívócsonkok elöregedése is...ezek cseréje simán belecsúszik 60-100 ezeres tételbe.
Üdv! Van egy Yamaha fzr600 4jh,95ös motor,behányt a membrános benzincsapja,szerintetek ennek közelehet a motor normális müködéséhez,alapjáraton dadog,megáll.márminden kilet cserélve, beállítva.márcsak erre gyanakszik.köszönöm!
Ilyen rozsdás, lett a gyertya közepe tele darabkákkal, olyan mint mikor hegesztesz a cunder, raktam bele másik gyertyát nem indul azóta, fúra hangja is lett olyan kompresszió hiányosnak tűnik könnyebb berúgni is, reggel szét kapom írom mi van