Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézzétek át az összes csatlakozást ahol a riasztó volt bekötve hátha valami nem fasza
aztán lehetnek olyan hibák is amire nem gondol senki, pl ismerős úgy járt hogy egy érzékelő vezetékéről szedték le a testet ami egy árnyékolt vezeték volt de nem tudták hogy ilyen "extra" aztán ahogy rádugták a késes leágazót valami szerencsétlen mód a külső (árnyékoló test) vezetékből beszúródott egy darab a közepébe és egyből ko lett minden
ezért nem jó ha csak egy "ismerős" köt be riasztót vagy egyéb dolgot......
próbáld (kikötött riasztó után) levenne az akksit, majd visszarakni fél óra múlva.
Sziasztok! Pénteken indulnánk párommal 5000 km-es túrára. Ismerősöm beszerelt egy riasztót, azóta megbolondult a motor elektronikája. Kiszerelte, de nem lett jó. Ráadásul kedden ment volna műszakira is. Ismertek valakit Pest megyében, aki hamar rá tudna nézni? Út, szállás, minden kifizetve, mi meg itt állunk félig működő motorral
Szevasztok! Megvenném ezt a motort!! Légyszives irjátok le mire figyeljek oda mert még nem vettem ilyet . kőszi!
http://suchen.mobile.de/fahrze...
Mi volt az előzménye a hibának? Vagy csak egyik pillanatról a másikra? Amúgy igen, a trafó is szívathatja az embert.
Üdv ! Egy GS500-at szeretnék röviden átnézetni a holnapi napon. Sajnos annyira nem értek hozzá, szükségem lenne valakire. Persze nem ingyen. Tudtok ajánlani valakit? Helyileg Budapesten kéne.
Üdv.
Segítségért fordulok hozzátok.
Adott egy kawasaki kfx 700 automata szekér.
Nem pörög ki, nem jön belöle elő az erő. Néha véletlen megindul, akkor megy bolondul.
Alapjáraton oké, gázadásra jön elő a prüszkölés. Mitől lehet?
Karbi, légszürő, takaritva, benzinszürő cserélve. Gyertyák cserélve. Blokk felujított...
Gyujtotrafo megegszik. Lehet ludas?
Na, úgy néz ki sikerült megoldani a problémát, legalábbis mentem úgy 20 kilométert és nem jelentkezett a hiba, ami amúgy már pár száz méter után érzékelhető volt. Leírom mi volt, hátha esetleg segít valakin. A hiba tüneteit az előző hozzászólásokban megtalálhatjátok. A karburátort igazán szét sem szedtem, tavaly tisztítottam (mondjuk nem volt mit, mert arany tiszta volt), amúgy is mindig prémium benzint használok plusz időnként Spurit töltök a tankba. A tünetek amúgy karburátorhibára utaltak, mégsem annak estem neki, hanem a gyújtásnak, autós fórumokon találkoztam már hasonló hibajelenségek leírásával és megoldásával és gyakran a gyújtásnál bújik meg a kisördög. Mivel volt otthon kicseréltem a 2 pipát NGK-ra és vadiúj gyertyakábeleket is kapott. A hiba megszűnt, sőt talán ilyen jól még nem is ment soha, gyorsításnál eltűnt a 120-130 körül jelentkező kis "hezitálás", szépen forog a gép. A gyertyakábelek, pipák még gyáriak voltak, sem szemmel láthatóan, sem mérés alapján nem tűntek hibásnak amúgy. Talán az egyik gyertyakábel vége tűnt kissé oxidáltnak. Most azt nem kezdem nézegetni, hogy melyik kábel vagy pipa volt a problémás, inkább örülök és motorozással töltöm a hétvégét , de majd valamikor visszatérek rá kíváncsiságból ha nem lesz más dolgom. Úgyhogy ilyen esetben ezen a részen is érdemes kísérletezni, még ha nem is erre tippelne az ember.
jól hangzik, lehet, hogy ott kötünk ki, sajnos nem motorral...
Megnéztem az olajszűrőt kézzel megsem mozdul minden faja
Akit érdekel az itt tudja megnézni:
http://extremnapretsag.hu
Akkor is rugj bele.
Türelem nagyon jó szaki.
Rúgj bele.
Sziasztok!
Sajnos nem sikerült még mindig megoldanom a kisfiamnak a quadon ha 3-ba rakja valami figyelmeztető csipogás van. De Bem találom a csipogót.
Más akinek van kedve jöjjön el Szombaton Rétságra!!!
Nagy banzáj lesz!!!
Szia Zsótti bocsesz paraszt vagyok jó ez a hónapom.
Mert baszik rám...
Ménem?
Sajnos nem.
Tehát valami rossz!
Halló Pityu!
Megcsinálódott már a masina?
Dobja a füstöt az enyém is holnap reggel már röffentem is.
Tanulópénz.
De az ecotec killerek jól jártak , csak úgy csámcsogják !
20e-ért megéri !