Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt inkább hagyjuk oda addig nem tudok menni míg nem lesz tömítés csere mert leginkább 3-ban tetszetős és motorféken vagy gázon így meg nyomja az olajat kifelé nagyapósan viszont nem de ez nem nagyon való nekem. Már nem tom sírjak vagy nevessek...
Baba kékbe is van már vagy 500 km ! Hibamentesen !
Simán! Enyém ugye nem ül fel semmire, bár lehet ráveszem a babszira... utána meg talán...
Térden megérkeznénk Csasznekre !
Még anya is bólogat , ő is jönne !
Az besz@rás lesz!
Jó ötlet , Lacikát is rá spaniferezzük egyik simóra !
Amúgy azt gondolnám sokkal kockább vagy mint én minden apró mozzanatra bizbaszra figyelsz már lépésekkel előbb, ezért kérem mindig a segítséged ha balfékeskedek.
Azért majd idén "csapat6nánk" egyet a 2T-kel is lövünk pár jó képet vagy még vidit is jó poén lenne... vagy nem.
Nekem húzósabb volt a mutatvány , de még jó hogy soha nem indulok úgy el , hogy nem ellenőrzöm a szintet ! Kikentem volna a főtengő csapágyat 10km alatt !
Jó a kassssztroll azt kapott a gyárlátogató is a váltóba kemény 1 decit! Egy fél tekerés nem kell és röfög a csillagom fojtás nélkül 55el.
Én pl. most cseréltem olajat 1000 km után ! Balfasz voltam , nem zártam a csapot , oldalsztenderen áll a vas , teletank , aztán kb 2 l benzin bele az olajba ! Olaj meg szűrő csere ! Ez van ! De a simó meg megkergült a castroltól ! Azzal vegyészkedem a keverékét ! Nem pazallunk !
Már megint ez a 3omkiló... Nóóóórmális
Akkor engedd le vedd le a szűrőt tedd fel újra kézzel és töltsd fel de érezni fogod ha gebasz van a szűrőnél...
Erről beszélek ! A fejben nem szabad hogy kétely legyen , 300-al fog ballagni az a madár !
Így is van én még várok a csodára...
Az az igazság hogy nem vagyok biztos benne hogy megszakadt, mert ahogy kilódtam a hely szűke miatt a fogóval lehet hogy az olajcsőbe szorult.És mikor igazítottam a kulcson azért volt laza a szűrő
Mindent úgy csinálj , hogy abban 100%-ig biztos legyél , hogy vezetés közben ilyen gondolatok ne terheljék a fejed a sisak alatt , mert a zöldfolyosóban nincs erre idő !
Ja előtte "szerelő" cserélt olajat!
Én gumis tenyerű kesztyűvel szoktam amennyire kilóg alul éppen rátudok fogni majdnem csak tenyérrel és elég. Egyszer vettem le a szűrőt olajcsere előtt szalagossal, majd elfordítottam a motort vele hátsó emelőn, ellentartottam bal kézzel a vázon, bacca+!
Ha úgy érezted akkor rendben van ! Csak a kisördögöt is hessegesd a fejedből mikor tereled a madarat !
De mikor meleg az olaj akkor tágul ügye.a blokkba van helye tágulni nem? Amúgy megfogom nézni amit mondott ekecselek.
Mikor olajjal teletöltve húztam, ligtosan meghúztam.úgy éreztem hogy szorult
Ahogy érezted ! Fogóval persze hogy meglehet , főleg ha már nem először kapott !
Nekem két ujj első perce csak. (2XL) Mikor mondom magamnak Pityu elég meg sem húztad na akkor jó. Oszt elvan évekig és nincs ramaty körülötte.