Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sípot
Valaki nem tudja ,hogy mit kell eltábolítani a gyerek quadból ,hogy 3-ban ne sípoljon.
Bazzaz leiras szerint a vázon lenne a helye de elvileg tudom h jo ott is de már nincs semmi ötletem...
Elvileg a testkabel az aksin kell legyen. Gyakorlatilag bárhol lehet ahol jó a kontakt. Váz, motorblokk stb......
most még azt vettem észre h a testkabel az akksira van kötve..talán az is zavarhatja
Hát nem ez volt a baj..
Fiamnak vettem egy kardános quadot ami fél automata 3+1 sebességes ha felrakják a gyerek 3-ba elkezd valami csipogni ezt hol tudom megtalálni ki iktatni?
Egy ismerősömnek 750van, 100ezer km körül kapott új gyűrűszettet meg szelepszárszimeringet. A dugó-henger páros a limit 1/3án volt, tehát mèg elméletileg a futása egyharmadánál van. Nem egy igényes gazda, nem a legdrágább olajat teszi bele és hajtva van rendesen.
Sziasztok! A nikasil mennyi kilométer után kezd el köpni, pl. egy Kawasaki z1000 modellnél? Mennyi lehet gondos olaj cserénél egy ilyen motor élettartama?
Kiszedtem a valtorudazatot kapcsoloval egyutt es akkor is csinalja szoval nem a valtokartol kapja a jelet(csinalja uresben is vagy emelőn)valahonnan mashonnan.most tegnap szetszedtem ujra eszrevettem h az 1henger helyere a 4es van kötve 2eshez a 3as szoval pont forditva(!!!)kotottek be es ugyenezen a kabelkotegen van gyorsvaltokapcsolo is.ma rakom ossze kivancsi vagyok megoldodik e
Én is erre gondolok. Valószínű hogy annál a fordulatnál úgy rezonál a kar hogy váltásnak érzékeli. Próbálj az érzékenységen állítani. Nézd meg azt is hogy miért lötyöghet a kar . Egy vékony O gyűrűvel szorosabbra illesztheted. Vagy nagyon vekony alátéttel.
Valami elektromos dolog lesz. Nincs ötletem-
Ötödikben eddig úgy 150-160-ig húzattam, azzal nincs is gond, ha eggyel feljebb váltok, akkor már onnan elkezdett lassulni és érződött, hogy hol megindul hol megtorpan, és visszalassul egészen olyan 110-ig. Tehát hiába húzok teljes gázt, semmi hatása, olyan mintha nem történne semmi. De csak 6.-ban :)
Holnap kiszedem őket,és egy próbakör megmutatja, hogy javul-e a dolog, tényleg lehet, hogy csak hűvös időben volt jó azzal a beállítással...
Köszönöm!Most vadászom éppen az új tárcsát...
Ha hullámosan fog, rázza a motort és sebességtől függ sajnos tárcsa. Akkor is ha indikátor órával jó nem üt. A vastagsággal van baj és néha szinte mérhetetlen. Elég ha már hullámosan fog. Csere. Sőt van olyan hogy oldalra üt viszon szépen egyenletesen fog. Ilyenkor vagy a nyereg mozog vagy a dugattyú.
Minden ok!Rejtélyes...
- féknyereg szabadon mozog?
- fékmunkahengerek nem szorulnak
- betét nincs félre kopva
- biztosítószeg nincs bemaródva
Megmértem...És csak én cserélem a gumikat...
Marad a tárcsa csere,és meglátom,hogy mi lesz...
Biztos? Nekem görbített el tárcsát "neves" gumis embere.....
tárgya-tárcsa...
Volt,de nincs köze hozzá.Néha jobban érezni,néha meg éppen egy picit.Olyan,mintha a tárgya egy része mondjuk olajos lenne,és nem lenne egyforma a súrlódás.
Volt gumizva az utóbbi időben?
Akkor marad a tárcsa........
Már néztem,a csapágyak is jók...