Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A blokk olaszszűrő csavarját meglehet szakítani az szűrővel?
Nem azt mondom mit csinálj , hanem hogy én mit tennék ! Levenném vissza , megnézném a meneteket nagyítóval ha kell , aztán vissza nyomatékkal , ezek szerint 10Nm-el azaz mutató és hüvelyk újjal !
Igen semmit nem szabad főleg a légolajost mint pl enyém is. Arról nem beszélve minden tömítés még jobban tömít melegen mielőtt hidegen ráhúzod. (ugye hőtágulás)
A legtöbben a gyertyát basszák el , az is tizen Nm , a zzr-nél 14 Nm ! Az is két ujjas meghúzás , nem kersztkulccsal két csuklóból !
Akkor derítsem ki hogy lenyomja vagy sem?
Azt soha nem melegíted alapjáraton olyanra mint mikor szárnyal a sólyom !
Felmelegíttem az olajat alapjáraton
Hű B+ akkor hová húztad csóri szűrŐŐŐt!
Ennyi.
A legtöbb idióta szerelő, (tisztelet a kivételeknek) meghúz mindent azzal nyugtatva magát nálam minden ok volt nem lehet poRbléma! Aztán meg rotyognak a menetek...
Meleg olajjal kiderül ! De én inkább visszavenném még a garagéba !
Az a baj hogy mivel kézzel nem bírtam meghúzni hely szűke miatt csak fogóval.Félek hogy megszakítottam mert ahogy kilódtam mintha átforogna.de mikor bele raktam az olajat faszául megszorult
Akkora nyomatékkal , ami a manualba szerepel ! A ZZR-en 20Nm ! Ezt kb kulccsal két újjal produkálod !
10nm.
Nem fogja lenyomni?Fogóval óvatosan meghúztam kb mintha kézzel húztam volna.
Finoman megkened a gumitömítést olajjal majd kézzel amit tudsz ráhúzol bőven elég, fogót vagy acélszalagost ne használj a meghúzáshoz.
Mennyire húzzam meg az olajszűrőt a Hayabusába?
Azért biztos ami biztos nézd meg azokat a kompressziókat is , hátha mégis kiderül valami, mert az, hogy magasabb sebességi fokozatban elfogy az erő , annak oka van !
Ezért érdekelne engem is, mert érdekes dogok adódhatnak amikor van olyan henger amelyik sztrájkol. Nemrég volt dolgom kettő hengerfejjel is a szelepekhez petróleumot öntve simán kicsorgott . Azonnal látszott, melyik szorul javításra.
Nem vélem gyengének, mert kis fokozatokban nagyon jól húz, pörög, bár egy kompressziómérés biztosan nem lenne baj. Ha kiderül valami akkor közzé teszem mindenképpen! Úgy érzem innentől már csak kísérletezgetni tudok, mert nem értem a dolgot. Eddig 2 éven át nem volt semmi probléma, úgy látszik kellett már valami. Csak ez elég rejtélyes számomra. Tulajdonképpen olyan érzés, mintha menne szerencsétlen gép, de valami visszafogja, mintha a "torkán akadt volna valami".
Arra kérünk, ha kiderül a hiba oka, majd írd meg ide is , hadd okuljunk belőle mi is !
Nem lehet, hogy simán gyenge a gép? Nézz kompressziót.
Szia! Kivettem a tűt emelő alátéteket, de nem javult a helyzet, sztrádán haladva 6.-ban ugyanaz a tünet, ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor egy autó szerviz üzemmódban van, és nem engedi feljebb a sebességet. Ötödikben még minden okés. A szívatóra rosszul reagál, a dúsítás nem javít a helyzeten. Esetleg gyújtás körül lenne valami gond? Bár akkor alacsonyabb fokozatokban sem engedné kipörögni a motort, gondolom.
Köszönöm,irtam neki
Talán bigoneoszi a gsxr fórumon. Keresd őt meg.
Na átkötöttem a testet igyse jó teljesen kifogytam az ötletekből