Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Mitől van az hogy a jelenlegi reggeli hidegben gyengébb a motor és nem ugy húz mint napközben?
Köszönöm szépen!! :)
Sziasztok! Biatorbágy környékén nem tudtok véletlenül megbízható embert karbi szinkronizálásra? 97-es 750 sradhoz
ZXR-750 könyvéből fényképeztem , alul a tárcsát felső holtpontra , kipu vezérkerékre feszesen a láncot , vezér kerék Jele a hengerfej síkján , számolod a csapokat és ráteszed a szívótengelyre , aztán feszítőt neki ! ! Hogy 37 csapot számolsz-e az változhat az évjárattal , de a jel mindíg a síkon van !
Sziasztok!
Van egy Kawasaki Ninja ZX7R aminek rossz a vezérlése. Valakinek nincs egy leírás ahol megmutatják, hogy hogyan kell beállítani? Tudná esetleg csatolni? Nagyon megköszönném!
Nagyjából, picit szürkés, de mivel tényleg elhanyagolható egy gyertya ára a fontosságához képest, én inkább vennék egy szett újat. A placebo hatás is meglesz, hogy mennyivel szebben jár a motor meg hogy veszi a lapot
Ez platina gyertya?
Üdv! Ez normális gy.kép? Mindkettő ilyen. 9 éves volt.
Nekem 2 db 2T Trabim volt, a mexakítókkal szintén szívtam sűrűn: NDK-st egy idő után nem lehetett kapni, az olasz ICET nevű remekmű (a lukas közepű) meg egyszerűen megolvadt egy kis kergetéstől.
Áh,nekem simán szakadt a tőcsavar..................profi vagyok csuklóban a nyomaték.
egyszer vagy nekünk vagy havernak is kifújt, nem emlékszem már tisztán de nálunk csináltuk az biztos utána valami kisipari lemezes cucc került bele utána sose kellett bontani, de meghúztuk a csavarokat szakadás előtt 0,001nm-el
inkább a megszakítókkal volt gond miután elfogyott az eredeti ddr "magas minőségű"
bár akkor már tökmindegy volt mert elszaladt a benzinár és nem értem meg fenntartani, és jött a gázos zsiguli
Soha nem volt gond a csodálatos ezressel,csak a hengerfej.............állandóan átégett a tömítés,vetemedett az alu.

meg szétrobbant a féltengely.

A more aki megvette utána ha nézéssel gyilkolni lehetett volna már nem élnék.
nekünk a trafó szart be az isteni 353ason, a csodálatos isolator 175 gyertya bírta sokáig amit fater kidobált én még a szimóval avval jártam
3 trafóból behalt kettő 4-5km távot 1 hengerrel kitekert gyertyákkal tettük meg
utána ment bele 3 zsiguli trafó és még most is megy ha nem zúzták be
Udv mindenkinek.keresek egy konkrèt szerelöt,sajnos a nevèt nem tudom,amit tudok:a jászságba lakik,kb hat ève vásárolt tölem egy suzuki gsxr 1100 est aminek az elsö vilája sèrült volt ès a blokja egy raly trabiba kellett,kb 40 èv körüli ès ha jol tudom akkor honda párti( nekem ez a lènyeg) ha valaki esetleg ráismer ilyen kevès informácio alapjan anak várom a jelentkezèsèt szèles utat
Néhány évtizede szakmai tanárom a technikumban mesélt ilyet. Nem ment a Wartburg egyik hengere, gyertyákat nézték, elektróda hézag jó, tiszta. Visszateker.Semmi...Majd pár órával később, sokadik kiszerelés után, egyszer beszerelt állapotban tartva a gyertyát, látták meg, hogy kicsúszik középelektróda és letestel...
Sziasztok. Tegnap gyertyát cseréltünk egy haverom cbr1000f-é ben. A tünet az vólt hogy egyre többszőr háromhengerezett. Az első gyertya kitekerése után jött a megdöbbenés és vagy két sör.
Hova lett az elektróda a gyertya végéből?? kb 2mm hiányzott.
Kukucskálás, átforgatás, de semmi rendellenes.
Addig bosszantott a dolog még szétflexeltem egy jó gyertyát meg ezt a rövid elektródásat, majd megnyugodtunk.
Valahogy beljebb csúszott a kerámiába és nem hiányzik belőlle semmi.
Úgyhogy ittunk még két sőrt.
Be az uj gyertyákat, és hibátlan a múködés
Megromlott, büdös, kukacos?
Jo regelt mindenkinek,egy konkrèt szerelöt keresnèk a jászságba jászberèny környèkèn lakik,jo pár ève vásárolt tölem egy 1100 es suzuki gsxr t tápioszölösön aminek az eleje sèrült volt ès egy verseny trabiba kelett a motorja(a trabi nem az övè).ha jol tudom akkor akit keresek honda( számomra ez a lènyeg) párti(nem Szèl ímrènek hivják_vele már beszèltem ès nem öt keresem)ha valaki tud segiteni azt nagyon megköszönèm,üdv mindenkinek szèles utat.
Nálad a pont ! Ha az érintkezök jó állapotban vannak , nincsenek beégések és a moci jól üzemel vele 100 évig is gyertya lehet !
És annyi a hamis hogy igen
Annyira olcsó a gyertya, hogy nem.
9. éves gyertyát erőltetnétek még 6000km-en át, ha amúgy most futotta le a km-erét?

Üdv!
Először is nézd meg, miért "szívja" meg magát, de addig is tegyél rá egy benzincsapot. Elvileg ugye vákumcsapos, ha az elromlik, akkor sem kéne, de ezek szerint összetett a probléma, így szerelő lesz, ha te nem értesz hozzá. Ez nem szégyen, nem kell mindenkinek mindenhez érteni, én sem tudok szülést levezetni.