Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ismerhetünk minden tipust. Itt alább linkelték be, hogy egy multimeter kb 1600 Ft. Veszel egy ilyet. Megméred az akksit feltöltve és 4 nap mulva anélkül, hogy beraktad volna. Ha jó és utána is berakod még mindig marad a leszívás vagy a generátor. De ezeket is mutatja a multimeter.
a légszűrő cseréhez sokmindent nem kellett szétszedni! a kartercső rendessen a helyén van! szelepeket megnézetem,köszönöm
2 dologra tippelek: 1 hónapja valamit rosszul raktál vissza. Tipikusan a kartercsöveket kéne átellenőrizned. A másik: szelepszár-szimmering tönkrement vagy szelepvezető elkopott, az is csinál ilyet.
Hello. Koszi a valaszt. De egy robogo ak akkor is indulnia kene berugokarral ha ures az akksi nem? Nem azert nem indul berugokarrol csak feltoltott akksirol mert a generator hulla? Koszonom.
Valakinek lehetne valami ötlete mert nagyon meg vagyok lőve...
Köszi! És mitől lehet sok? Kb 1hónapja cseréltem a szűröt,akkor nem tapasztaltam olajat!
Mivel a kartergáz vissza van vezetve a légszűrőbe ha túlságosan sok akkor lecsapódik
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy mitöl lehet olaj a légszűrő házba?
Üdvözletem
Van valakinek tapasztalata bazzaz gyorsvaltos rendszerekkel?konkrétan a hibajalenségem hogy a gyorsvalto bizonyos fordulaton (4000) automatikusan beleszakitgat anelkul termeszetesen hogy hozzanyulnék a váltohoz..maga a váltoszenzor a legujabb push-pull kapcsolo allithato nyomasérzékenységgel
Sziasztok.Arra tudod valaki a választ,hogy a gyújtásnál a forgó rész és a jeladó közt mennyi az ideális hézag?Én nem találom sehol.
Sziasztok.Arra tudja valaki a választ,hogy a gyújtásnál a forgó rész és a jeladó közt mennyi az ideális hézag?Én nem találom sehol.
Ez a fórum is a hibádról szól,picit beleolvasva akkor elektromos az a "kábel" mégis.
http://www.bayarearidersforum....
Ja mármint itt valami szelephez tartozó mechanikai huzalozásról van szó? akkor baromságot mondtam azthittem valami elektromos hibához tartozik a "wiring",azt se tudom mi az a kipufogó pillangószelep,talán a power szelep?
Gondolom "short" mint (rövid)zárlat,az "open" meg szakadás?
Nézzétek meg, nem kontakt hiba lett-e?! ""Kipufogó pillangószelep működtető működési hibája, huzalozás nyitva vagy rövid."." Errefelé !
Sziasztok,

a 2007-es zx6-os ninjamon kivillant az Fi lámpa és 63-as hibakódot ír ki a műszerfalon"Exhaust butterfly valve actuator malfuntion, wiring open or short.". A motoron eddig sport kipufogórendszer volt, aztán most visszaraktuk a gyárit. A motor hibátlanul működik. Volt már valakinek hasonló problémája?
Köszönöm a válaszokat.
- feltöltöd az akksit
- berakod
- beindítod (ha beindul ok)
- kiveszed az akksit
- berakod 1 hét múlva
- ha indul akkor nincs töltés/vagy leszívja valami
- ha nem akkor akksi
Bajaj sunnyhoz kene nekem leiras vagy kapcsolasi rajz. Legyezi
Hello. Kerdesem a kovetkezo. Adott egy 49 ccm es roller. (Rex) es az a problema vele h ha fel van toltve az aksi akkor faszan indul oninditorol viszont masnapra lemerul vagy kicsit kesobbre es igazabol onnantol semmi. Se a berugokar nem inditja se ugye az onindito mert lemerult az aksi. namost a toltesszabalyzot kene kicserelni vagy a generatort? Vagy tudjatok h mitol lehet? Koszonom szepen.
ha ugyvan irjatok meg mailben is legyszi
Nézd meg , hogy a gyújtás jó helyen van-e? És olvass utána a NET-en . Mert így van, párás időben szinte harapni szokott, illetve kellene, hogy harapjon.
Sziasztok! Tud valaki segíteni ennek az órának a beállításában? Kerék átmérőjét szeretném megadni neki de nem tudom, hogy kell.
beszerzek egy ilyet vagy hasonlót és képben leszel milyen ára megy és mennyi: http://elektrotech.hu/szerszam...
nekem az egyik kütyü 600forint volt pár éve aztán ilyenekhez teljesen megfelelő
amúgy 12v felé kellene mennie
Udv. Robogó automata szivato joltudom hogy a generátor valtoaramaval mukodik? Szivato csatlakozojahoz hany voltnak kell menni?
Hát ez nem.
Hát pedig a hűvösebb párásabb levegőbe inkább jobban kellene neki menni