Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy 50es robogó(pl yamaha jog) önindító reléje mennyi amperos lehet?
Koszonom rc51 jol emlekeztel!
Baloldalt a generator deklitol hatrafele az elso lanckerek elott a blokkon kicsi imbusz csavar. Normalis esetben a karbi levegozo csovei eltakarjak. Ha jol emlekszem. Majd mond hogy jol emlekeztem e.
Hello kis segitseget kernek suzuki rm 250 2003 tipusu motornal hol tudom az olajszintet megnezni! Elore is koszonom
"Én már használtam,csak nem tudom hanyas számút,holnap megnézem,de az biztos,hogy amit én használtam azzal remekül megragaszthatók külömböző anyagok is."

Nos? A holnap az tegnap volt.. :)
Sziasztok.
Tudtok benne segíteni hogy egy ilyen robogó olajpumpát milyen jel vezérel?
Csak 12voltos impúlzusok gyorsabban és lassabban fordulat függvényében, vagy csökkenő feszűltséggel de ugyanabban a az impúlzus sebességgel, esetleg váltakozó polaritással?
Köszi.
Nyilvan a fix magassagu tomitest nem helyettesiti, de azt egyik folyekony allagu tomites sem(szilikon bazis).
518 pedig pont hogy benzinpumpak Oringjere ia irjak es hasznaljak/hasznalom. Ja es es benzinallo! A tobbire max csak ramondjak
Csak 20x drágább mint az fbs
És gumi tömítéshez nem jó, vagy úgy általában ahová fix magasságú tömítés kell
Ezert kell valoban nagyon vekonyan, de jobb ha loctite 518 hasznal az ember. Persze dragabb, de biztosan nem tomit el semmit a maradvanya. Igazan profi szerelok ezr hasznaljak
befelé természetesen...
de tényleg nagyon vékonyan, olyan keveset hogy szinte alig látszódjon
van aki olyan vastagon pamacsol hogy utána 9/10 része csak kinyomódik
https://www.cmsnl.com/products...

kb 15.000. Gyári számra keress...
Köszönöm, összerakom tömítés kevés pasztával és keresek hozzá új tömítést is.
Néz szét egy autós webáruházban (akár az autódhoz rendelj olajteknő tomítést.) Az esetek többségében már csak pasztát kinálnak hozzá.

Azt nem tudom, hogy pasztával vagy az eredeti tömítéssel és pasztával kell(ene) összerakni.

Ha az enyém lenne megnézném mennyi hozzá egy szelepfedél tömítés
Sziasztok !
Yamaha Dt 125 blokk . Benzin (keverék) csöpög belőle el nem égettnek nézem . .Főtengely szimeringem új . Karbinál túlfolyón nem folyik ,benzincsap , csöveknél sem . Önindítóm is olajos,benzines . Váltóba olajom állandó .Elképzelhető lenne , blokkfelek közül jönne a benzin , forgattyúsházból ? Ha igen mi okozhatja ?
én azt szoktam csinálni hogy az ujjamra teszem az fbs-t aztán végigtapogatom a tömítést, és ilyenkor hajszálvékonyan van csak a paszta rajta
ilyenkor nem nyomódik ki minden irányba
Nagyon köszönöm... Ha lehet, még tanácstalanabb vagyok.. Sorban megpróbálom. Paszta nélkül, ha nem jó, akkor pasztával.
Annak a szelepfedélnek a tömítésének minden egyéb kencefice nélkül is tömíteni kellene ! De ha minden kötél szakad akkor a tömítés alá tegyél egy gumiszálat, hogy megemelje az eredeti tömítést és nagyon tisztán rakd össze. És nem szabad , hogy folyjon.
mostanában mindenhová fbs-t használok, simán van olyan jó mint a drága paszták
Üdv mindenkinek! Segitsen legyen szíves, aki tud. Szelepfedél tömítéshez milyen pasztát használtok? Ellenőriztem a hézagot és most szivat, mert csöpörészik az olaj....Nagyon köszönöm, ha valaki ír....
Sziasztok.További kérdésem a generátor forgórésszel kapcsolatos.A képen is látható,hogy a mágneseket rögzítő műgyanta féle dolog részekben le van töredezve és meg van repedezve.Mi a teendő vele?Lehet ez annak az oka,hogy bizonyos fordulatszámnál pici vibráció van a motornál úgy,hogy a tükrön látható a rezgés és nem ad tiszta képet.Hol lehet ezt kijavítani,javíttatni?
Én már használtam,csak nem tudom hanyas számút,holnap megnézem,de az biztos,hogy amit én használtam azzal remekül megragaszthatók külömböző anyagok is.
Használt ár valaki sikaflex 252-es ragasztót?

Sárvédő toldatot szeretnék vele ragasztani.
Sziasztok! Egy Yamaha Neos robogóban szeretném leellenőrizni a különolajzást hogy biztosan működik-e és elég olajad pumpál-e van valakinek tippje?
Dugó, gyűrűk, henger hónolás, tömítések. De ha a főtengely csapágy, hajtókar csapágy is kapott (márpedig kapott), akkor teljes motorgenerál. Asszem egy 50-es simán elszórhatsz rá és akkor még nem minőségi alkatrészekből és nem szerelő rakja össze, hanem Te otthon. Bár ezek után én inkább szerelőre bíznám.