Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jeladóra mérj rá van-e ellenállás ha nincs akkor megvan a hiba
A gyújtás részt nem tudom, biztos annak is van értéke
Helló Segítséget kérnék adott egy 2006 os Honda trx400 egyik pillanatba üzemelt a másikba már nem adott szikrát az lenne a kérdésem hogy ami a blokkból jön ki 4 szál vezeték a gyújtástól ott mennyi volt nak kéne lenni ??? rá mértem multiméter mérővel és 1-2 volt ott adott hibe hóba ha valaki tudna segíteni abba hogy a jeladó és a gyújtás pontos paramétereket meg tudna adni hogy mit mérjek
Nem hát csak kilötyögne a pitába.
Nálunk 105-110 fok is van a hűtő víz és nincs probléma. Van amikor városban folyamatosan 100 felett van.
Ilyen világ ez. De azért kellemes nyuszis ünnepet Mindenkinek. (Ha piáltatok, ne üljetek autóba és motorra sem! )
Úgy érzem hogy egy értelmetlen dologra megmondtuk hogy értelmetlen ezért mindenki hülye csak a Ő nem...
"pont mire hazaérek, 100 fok lesz a víz. "
Mit kell ezen fennakadni??! Üzemi hőmérsékleten van a blokk!
A 100 fok nem sok
Pl a termosztátok többsége 92-95 fok körül nyit ki
Egy jó fagyálló némi nyomás mellett 120-130 foknál kezd forrni(motulnak van 137es is)
Szóval a 100fok nem gáz, ilyenkor sokkal jobb a hőátadása mint mondjuk 70 foknál
Mindemellett ha van igény rá egy kapcsoló kicsi pénz és idő, és bármikor visszaállítható az eredeti állapot
Ahogy leírtam, ilyen helyen lakom, hogy pont mire hazaérek, 100 fok lesz a víz.
Ès lehet egy kapcsolót igényesen is elhelyezni, nem elcsúfítani akarom. Na mindegy hagyjuk, kösz hogy ajánlottatok valakit
Valamiért csak betervezték.Ha már ezzel foglalkoznak.
De tény hogy ezért plusz kapcsolót én sem szerelnék bele.
Az autóknál is így van. Értelme nem sok. Szerintem.
Meg álló motornál hiába is járatod a ventilátort, az már nem fog lehűteni semmit, max a hűtőben lévő vizet. Nincs keringés, nincs hűtés. Értelmetlen meríteni az akkut.
Az újabbaknál,pl nekem megy a ventilátor egy ideig leállított motornál.
Szerintem is felesleges mindenféle kapcsolóval elcsúfítani a motort. Ha valami nem működik, akkor meg kell javítani, nem pedig kendácsolni. Viszont arra már volt példa hogy egy erősebb terhelés, hegymenet után, a motor leállítása után megrottyant a víz. De ettől biztosan nem megy tönkre semmi, én egy ilyen miatt nem barkácsolnék.
Még mindig nem értem mi értelme van járatni feleslegesen a ventilátort? Ki van az találva hogy ne melegedjen túl.

Mi tud tönkremenni ha akkor állítod le mikor megy a ventilátor ? Ha leállítottad nem termelődik több hő. Tegyél rá egy hőmérőt hogy mennyivel enelkedik a hűtő hőmérséklete ha járó ventilátorral állítod le és ha nem járó ventilátorral.
Felesleges ertelmetlen dolog ez a kapcsoló...
Egy ideig használtuk ismerőssel és szürke por rakódott le a dugattyú tetején és a kipufogó végén. Hogy ez valóban kente-e a motort vagy inkább koptatta.... "az kizárt dolog mert nem tudom". Már nem használom.
Pont elég ha a hűtősapka nem működik megfelelően, mivel a víz nyomás alatt magasabb fokon forr. Első lépésként cseréld ki.
Szuper!!
Igen, évek óta tolom....
Sziasztok.Van valakinek tapasztalata a Molibdén Diszulfidos adalékról?Érdemes használni?
Festés vagy melírozás lesz?
Akkor lehet elugrom a fodrászhoz aztán nekiugrok
http://www.vatera.hu/12v-vizallo-kapcsolo-motor-kormanyra-quadra-lampa-2440607420.html
Nekem ilyen van az aliról párszáz ft vezeték meg bárhol van ha nem elég ami rajta van
Szerintem egy sötét szőke hölgy is meg tudná csinálni a dolgot, és kb 10 perc, ha toldani kell akkor 15
Alacsonyabb hőmérsékletű kapcsolón nem gondolkodtál?
Köszi, pont erre kerestem volna szerelőt mert nincs elektromos dolgokban tapasztalatom, meg se kábelem, se kapcsolóm.