Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Milyen olajat ajánlatok egy öreg kissé kopott motorba?Ásványi,fél szintetikus,vagy szintetikus?
hegesztés(de nem pálcával taknyolni), forrasztás rézzel, de ha sos-ben kell akár a forrasztó ón is megteszi
Üdv.
Kilyukasztottam véletlenül a DT -mnek a tankját. Kb. fél centis lyuk keletkezett rajta. Mivel érdemes bejavítani? Hegesztés? Gitt? Műgyanta?
Válaszokat köszönöm.
Ó, hát tudnék én is mondani fertelmetes dolgokat, a saját használt motorom javítgatása-eredeti állapotba visszahozatala közben amiket látok! És ahogy van kegyelem kettessel átengedett vizsgázó ' csak menjen már innen' címszóval kiutálják, ahogy a tapasztalatomból látom. Sokszor még abban sem vagyok biztos , hogy egyáltalán van-e szakmája annak aki tette a rettanetet ! No ilyenkor szokásom anyázni.
Nem , hozzá vitték másik, "Motorszerelőnek csak csúfolt" egyed próbálkozása után...
Azta beborult...
Szerintem itt a kosz a legkisebb probléma.
Nem irigyellek ! Legutoljára amit küldtem linket , készülő rettenet karbija volt hasonló állapotban , már mindent bevetettem , a mannol fogkefe combó győzött , két napot vett el az életemből !
Magyarországon csináltattad?
Mert ha elvégzed a gépiparit és magadnak csinálod akkor nem lesz ilyen!
Az elet apro oromei.
Azért ezt most hogy és miért? " Motorszerelo" után.
Sziasztok!

Van egy Honda VT 750 C4 motorkerékpárom. Most vettem észre, hogy a hátsó keréknél a kardánnál, valahol a belső felénél szivárog az olaj. Nagy lehet a baj, vagy csak tömítés gond?

Köszönettel: Zoli
mehet difi nélkül, de leveszik a sebességét nem emlékszem a pontos adatokra. új fordalomba helyezésnél leht kell mr a difi ezt nem tudom de egy csomó ltz volt rendszámos anno és pár éve le lettek csoportosítva vagy midene
azért milliomos, mert SV-vel mászkál és mindenhol alkudozik meg keresi a legoptimálisabb megoldást. azt mondják, az lesz milliomos, aki tud az igényei alatt élni.
aki felette él (hitelre vesz bármit - ingatlant kivéve - kamatmentes hitel akciókat leszámítva) az többet vállalt, mint meg tudna engedni magának, ergó nem lesz milliomos
Difi nélkül nem mehet ki a közútra. Rendszám nélkül sem. Asszem. 30e az alap.
Egy ilyen menetes palástú kipufogót hogy tudnék szakszerűen szétkapni?
Lehetőleg sérülés nélkül.
"Nincs teljesen lemerülve 9v..." Tehát csontig van merülve. 10.5 V alatt lényegében kuka, főleg ha úgy volt pár hétig, hónapig. Ha meg hideg helyen is volt, akkor meg is fagyhatott és az egyenes út a zárlathoz. Ha zárlatos, akkor pedig megy utána a fesszabályzód is nemsokára. Már cserélheted is, mert abból nem lesz akku. Ciki lesz a csajok előtt, ha nem indul a vas.
"...mert egész télen nem ment a gép..." Hiába van az akku 'áránybú', ha nem használod, lemerül és elszulfátosodik. Pláne ha van még rajta mondjuk riasztó is. Télire akaszd rá egy csepptöltőre és tavasszal pöccre fog indulni.
Szabálysértési bírságot szabhat ki vagy ha szerencséd van esetleg egy figyelmeztetés kíséretében elenged, de egyébként hosszú távon nem lesz kifizetődő a fiad szállítása. Eleve a quadoknak rendszámmal is kell rendelkezniük egy ideje, ha jól tudom.
A fiamat hordom a héten suliba quaddal csak a saját utcánk végéig viszem nem megyek ki fő útra. Rendszám nélküli quad milyen büntetést kaphatok ha a rendőrrel találkozok?
Van itt káromkodás ám.
Penny-pincher, miser, tight ass, tight wad, .
Hááát amilyen fantáziatlanul tudnak káromkodni még hihető is lenne
Na de várjuk inkább meg a szakértőt