Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs töltés. Mivel Aprilia én a fesszabályzóra tippelek.
inkább úgy javasolnám hogy egy jó akkuval kezdjen méregetni, pl egy zárlatos vagy cellaszakadt akku egész fals adatokat tud produkálni
de ami akku 10 volt felé van a feszültsége annak vége van, főleg ha áll hetekig így......
olyan mintha lassan telne meg az úszó. Állás után/közben (bár nem irtad mennyi idő) mintha elpárolgona egy kicsi a karbiból, az úszóból meg kiszivárog a karbiba (ahonnan persze minimálisan párolog).

igy vagy úgy mindenképpen szét kell akkor szedned. (Talán meg egy kis üzemanyag tisztító adalék, hátha felold valamit benne)
Leengedtem már, ugyanez, egy ideig nem folyik aztán elkezd. De amikor lerakom és legközelebb megyek vele, megint nem folyik egy ideig aztán elkezd folyni. Ha felakadna, megszorulna, kilyukadna akkor az folyton fennállna, nem? Nem minden motorozásnál 20-30 perc után jönne elő.
Szia!

Az akkura akkor mérj rá ha jár a motor, így kiderül egyáltalán van-e töltés, ha nincs akkor lehet továbblépni az elektronika irányába. Nagy általánosságban 13 V felett van járó motornál az akku feszültsége ha jó a töltés, szabályzás. Pontos értéket nem tudok, ez gondolom adott típusoknál meg van adva.
Üdvözletem. A segítségeteket szeretném kérni.. Egy 2005-es Aprilia Atlantic motorom van! Ma motorozgatok a városba egycer csak látom, hogy világít az EFI lámpa a műszerfalon... gondoltam akkor irány haza gyorsan mert nem tudom mi az...! 2 kanyar múlva a motor leáll. Mentés érkezik... Bikázásra egyből indul a motor... haza is tudtam fele jönni de a kapuba újra leállt. Rámértem az aksira 10,03 V volt benne és amikor rá indítottam beesik 7-8 volt közé ( mielőtt indultam megmértem az aksit 12,7 volt környékén volt az aksi) Ezt 2 használt aksival is megcsinálta! mi lehet a hiba?nincs töltésem fesszab? generátor? vagy csak szimplán szar mind a 2 aksi? mind a 2 vel motoroztam kb 20 -20 percet es utána... halál :) Ötletek?

Email .: szalaimilan53@gmail.com de vissza nézek ide is

Köszi a segítséget előre is
felakadt az úszó vagy megszorult a tűszelep. DE akár ki is lyukadhatott az úszó. A konkrét motort nem ismerem, de próbáld leengedni a karburatorból az üzemanyagot (vagy az utánpótlás megszüntetése után kimotorozni). Ha szerencséd van egy kis kosz, ha nem akkor bontás...
Sziasztok! Suzuki TSR 200-as motorom van. Körülbelül fél óra motorozás után elkezd folyni a karbiból a benzin, de addig semmi. Ahogy néztem olyan nyílásból folyik, ahonnan csak akkor tud ha túl magas a benzinszint az úszóházban, ezzel megakadályozva hogy megteljen. Tehát olyan, mintha egy ideig zárna rendesen a szelep, aztán meg már nem. Ez mitől lehet?
Rendben. Koszonom a valaszod!
"Elforditottam a kulcsot, es ugye ha minden oke, akkor ez esetben felkapcsolodik a fenyszoro, az uresallast jelzo izzo es indithatom is a motort. Ez esetben, ezek egyike se teljesult." Ezek alapján kontakthibás gyújtáskapcsoló vagy ha van benne, akkor gyújtás kapcsoló relé. De nyilván lehet egy darab szakadt kábel és érintkezés is. Megmozgatnám a biztosítékokat is.
Csak egy tipp: A lengővilla csapágya milyen állapotban van?
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy K4 1000 Gixxer és az oldalszél nagyon instabillá teszi amikor kap egy nagyobb löketet oldalrol. Ki tsláljozott már ilyennel és mit ajánlatok mit nézzek meg illetve cserélhek ki? Köszi elöre is a válaszokat!
Azt hiszem igen mikor tartalékra ér akkor megjelenik a 4 rublika aztán ahogy fogy villog a 4-ik aztán eltűnik utána villog a harmadik aztán eltűnik és így tovább míg teljesen el nem fogy a nafta
Csak azt nem értem h akkor miért van rajta 4 rublika nem ugy lenne a logikus h ha fogy a nafta fogy a lubrika is mert jelenleg teli a tank és egy rublika sincs ott .
Ez akkor igy müködik jol ?
Ez most komoly ? Ezért vittem szerelöhöz :(((
Nem is fog az nem szintjelző az akkor jelenik meg mikor tartalèkhoz èr a szint ès a 4 rublika fokozatosan tünik el
Sziasztok honda cbr 600 f4i üzemanyag visszajelzöm nem müködik nem mutat semmit mi lehet a gond ?
Köszi
Szóra sem érdemes, örülünk ha segíteni tudunk!! További jó egészséget!
Srácok köszönöm a segítséget!
További jó fórumozást és mindenkinek ilyen normális segítőkész fórumtársakat kívánok!
Másik , új lánc állja a helyét!
Ki lehet piszkálni a patent szemből a csapot, ha annyira akarja az ember utána meg szétütni egy hidegvágóval
Csak azért ez elég gány munka, szeretem a sufni dolgokat de ezt már én se csinálnám meg
A teljes szem már sok akkor nem bírom összerakni.
Tényleg, most nézem, hogy felemás a szem. nem enged kivenni egy teljes szemet? Esetleg ha tudna felemás toldószemet szerezni!
Ha már ennyit nyúlt akkor az úgy is a végét járja
Aztán ha szakad csinálhat nagyobb bajt is
Arra azért figyelj, hogy maradjon a gépkönyvben előírt laza, mert amikor berugózik a lengővilla, a lánc megfeszül.