Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmilyen feszítési lehetőség nincsen??! Mennyire vannak a szemek kinyúlva? Mert szerintem ésszerű javaslat lenne a láncot újra cserélni, vagy ha még kibírja, akkor kivenni egy darabot belőle! De az sem lenne baj, ha egy hozzáértő megnézné!
Sziasztok!
Van egy Syhneray STXE Quadom amin nagyon laza a lánc feszíteni kellene valahogyan de nem tudom,hogyan lehet? Csatolok egy képet nekem is ilyen van csak annyira laza a lánc ,hogy sokszor eldobja.
Sziasztok!
Kérdezném,2005 /600/fazeren, a baloldalon a hengeren van egy hatos furat ledugózva.Olyan mintha olajpárás lenne egy kicsit.Mi a szerepe ennek a furatnak?
Köszönöm a válaszokat.
Köszönöm!!!!!!
Üdv Mindenkinek!
Köszönőm a választ mindkettőtöknek!
Ha szét lesz szedve akkor látunk és mérünk!
Nagyon szépen köszönöm a segítséged!!! Pontosan az volt a hiba amit írtál!
ki kellene előbb szedni a dugót, megmérni a hengert stbstb
régebben a pinkmotors nál volt ezer féle méretű kacat ezekhez a kis berregőkhöz(is)
Az a helyzet hogy mikor rendeljük az alkatrészt mi sem tudunk ilyen adatokat. Másrészt igaz van szerviz limit amit illik betartani. Ha a gyűrű viszonylag passzentosan fekszik a horonyban és a gyuruhezag sem nagy nem lehet nagy gond. Az új gyűrű sem drága ha biztosra akarsz menni. Honolast mindenképpen old meg.
Sziasztok!
Segítségeteket kérném, hogy az XVS-125-nek mi a dugattyú gyűrű mérete? Tudomásom szerint az átmérő 41mm, de a szélességre is szükségem volna,különösképp a középső olaj lehúzóéra!
Azt is tudom,hogy a "Gugli" a barátom! Ebben az esetben viszont úgy tűnik,hogy nem igazán akar velem haverkodni mert vagy nem sikerül letölteni a Service Manualt,vagy nem tudom megnyitni! Valószinűleg én vagyok a bal.....sz, amit el is ismerek! Ezért kérek Tőletek segítséget amit előre is köszönök!
köszi, de védő angyalra nincs szükség, tuti a moci meg nem hajtom, 1-hónapba csak egyszer kétszer durvulok vele. nem állandóan,de azért köszönöm a sgítséget
Semennyire nem állítódhat el mitől is állítódna el
a beszívott levegőt szokták inkább korlátozni, ami a légszűrőboxba megy levegő az többnyire kis átmérő(kb mint a gyári kipufogó nyílás)
inkább tegyél bele egy új szivacsot ami még nincs összeroskadva, híg olajjal(pl 2t olaj) kend meg vékonyan, kicsit nagyobbíts a box beömlő nyílásán(karbi átmérőtől nem sok értelme van sokkal nagyobbra)
és utána imádkozz hogy a védőangyalkád mindig a közelben legyen.....
Sziasztok,

Mennyire állítódhat el egy üzemanyagszintjelző ha a tank érzékelő csatiját szerelés közben lehúztam? A szintjelző gyújtás nélküli is működik.

Tegnap kétszer is leáll a motort, holott még épp tartalékra állítás szintjét jelezte, amikor megállt. Egyszer sikerült elindítani, mentem vele 12km-t, utána megint leállt, nem tudtam elindítani.
Szerencsére benzinkút közelében, eltoltam oda, tankoltam és pöc röff, ment tovább.
ez csak ötvenes, de 1-kis tuning van már, cdi, kuplung, kipufogó. variátor görgő. de 85-km-et megyen szépen, a szürőt azért kérdeztem mert van 1-feleslegbe, és úgy gondoltam rá rakom.
új(nagyobb) karbi, 70es henger, és a hozzávaló kipufogó, atán ga jól megy akkor kezdhetet a variót-kuplungot variálni
ha kicseréled a szűrőt attól nem fog jobban menni, próbáld ki szivacs nélkül hogy megy , nem lesz érezhető változás teljesítményben csak a hangja lesz nagyobb
plusz az életartam lesz kevesebb mert minden szart beszív
amennyibe kerülne az akció vehetsz egy 125-ös robogót.....amiért kb ugyanaz a büntetési tétel mint a felhúzott "ötvenesért"
Igaza van piciz-nek, ebben az esetben valószínű nem elég a tű helyzetén változtatni. Nézd meg hogy a gyári 78-as főfúvóka van-e benne és utána válik el mihez kell nyúlni majd.
Ilyen szintű változtatásnál már nem elég csak a tűn rakosgatni lévén az csak részterhelésen meg teljes terhelésen szól bele a dolgokba, no meg ha több levegőt kap fúvóka is kell nagyobb mivel sok levegő kevés üzemanyag miatt nyitottabb levegőszűrőnél még inkább rosszabb lesz a motor mintsem jobb arról nem is beszélve hogy a szegény keverék a motornak is káros
az egész légszürő házat cserélném. annyira nem csilli villi de krómos sport szürő. akkor elméletileg a tűn meg persze a levegő csavaron is állítani kell nem???
A tűn emelni, esetleg a főfúvókát cserélni kell. De egy szűrő cserétől nagy csodát ne várj, sőt véleményem szerint ezeknek a sportszűrőknek a szűrőhatása enyhén szólva is kérdőjeles. Bár a kérdésedből nem derül ki, hogy az egész légszűrőházat akarod cserélni egy csilli-villi krómos világítós haszontalanságra, vagy a gyári szivacsot gondolod kicserélni sportosabbra.
Előbbinél kb. nem szív be egy legyet, vagy egy apróbb kavicsot, míg utóbbi kicsit megolajozva, (ne adj isten légszűrő spray-ozva) egész jó lehet. Ja, és akkor még arról a csodálatos szívóhangról nem is beszéltünk a nyitott szűrő esetén.
üdv: van 1 malaguti f12 phantonom, levegőszürőt ki akarom cserélni sport szürőre mit kell rajta állítanom hogy jól menjen? köszönöm
Ki kell cserélni, aztán meglátod azzal van-e a baj! Mert szerintem igen.
Elég messze, Bekescsaban :) 1hengeres enduro. De tuti a relé a bűnös. 9volt 7volt között muzsikál
Gondolom a 3-as henger gyertyapipát a gyertyakábellel is átcserélted?
Azon a hengeren, amelyik rendetlenkedik van nyomás?
Messze laksz Badacsonytól?!