Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

45x57x11mm
De legalább (igaz 28ezerért) okosabb lettél hogy szarból nem lehet vagyis nem érdemes várat csinálni
Munkatársam egy babettával jár(t) így, ő még a vázat is porfestette, de akkor se ér többet 5 ezertől
Amúgy ezek sajnos már csak az égetnivaló kategória, a simson egyedül aminek van még becsülete
Hajdú-Bihar. De egyébként már el is vitték a gépet. Egészen pontosan 28 ezret buktam rajta + bele fektetett munkám... :( Az árokban égetést azért nem szeretném. Sokat dolgoztam én ezzel, csak sajnos ezt senki sem veszi figyelembe egy ilyen korú-kaliberű öreg sárkánynál.
Sziasztok !
Suzuki gsxr srad első telo szimering méretet tudna nekem valaki irni? Előre is köszönöm
nekem van két szimó kerekem, de gondolom nem a szomszéd faluban laksz.........
mopedrallyra pont jó lenne egy romet, az első 2 km távot csak kibírná utána levideóznánk hogy ég az árokban
Eladó Romet Kadet 780 segédmotor működőképes állapotban. Nem egy mai darab, nem is hibátlan, de működik. Új lánckerekek, új lánc van rajta. Ha nem megy el egy héten belül, akkor szétbontom. Esetleg cserélhető is 2 db Simson, Romet, stb kerékre, amin használható gumik vannak. (Kézikocsit akarok építeni, ezért kell a két kerék. Ha nem kapok ilyet, akkor sajnos a Romet lesz az áldozat.) :(
Fekdugattyukat nem hozott?
Igazad van csak ebben az a rossz, hogy nem csak a saját életét veszélyezteti.
Az a baj hogy üzleti szempontból nem mondhatunk semmi becsmerlo, lenezo, vagy megdorgalo megjegyzést. Annyit mondhatunk mosolyogva hogy máskor jobban figyeljen. Egyébként hallotta hogy súrolt és fektarcsat fékbetétet együtt hozta vadonatújonnan.
Igen! Szakképzett szerelők. Nyugodtan fordulj hozzájuk.
köszi,meg van a száma.szóval akkor ők jók?
Nekem meg az első fékkar és a féklámpa kapcsolója közötti kis bazbiringyó műanyagot kellett cserélni mert nem mindig érte el a kapcsoló gombját és random mód világított a féklámpa. Fel is tűnt mikor egy kisbusz majd nekem jött. Na de megoldottam ill. nejem kérdezi mi kell mondom műanyag darab elmagyarázom hova merre erre mondja van jó pár Bionicle játék dobozokban keressek abban. Hát lett is belevaló...
Náluk érdeklődj, szakképzett szerelők, szerintem tudnak fogadni! Esetleg vasárnap megkérdem a telefonszámot, és ide kiteszem, ha az Neked nem késő !
veszprém megyében keresek valami megbízható szerelőt,igazából csak szelephézag ellenőrzés állítás lenne,valakinek van ötlete?lakamoto-ról tapolcán van vélemény?
Azt még megérteném, ha lekopott volna a lemezről a ferodol . Azt is megérteném , hogy nem lesegeti folyton! Ráadásul folyton azt a kiberakott féket tiporja, mert a visszakapcsolást és a motorféket nem ismeri??!! De , hogy azt a tyúkszaros nyomorult életét nem félti egy cseppet sem, mert annyira azért nincsenek eldugva azok a fékek, főleg egy motoron, hogy ennyire ne lehessen észrevenni!!??
Amerika kapitsnynak nem kalapács hanem pajzs van a kezében...
Ebben is igazad van Ini. De az azért messze nem sima trehányság mikor az alaplemezen is átkopik már a dugattyú. Az azért nem egy 3 napos kirándulás hozadéka.
baszki én olyan 3/4-es betétel indultam el aztán a 3 naposból már a 2 nap csikorgott a vas
mivel a tárcsa amúgy is szar volt így nem nagyon foglalkoztam vele de próbáltam nem fékezni, na de hegyről lefelé 60 fokban azért kell egy kis hátsófék is
aztán addig kopott amíg ki nem esett a betét a helyéről és koptatta az alumíniumot is
azóta ki van dobva a betét a hosszótáv előtt és a félig kopott az úti csomagban van
szóval lehet trehányság is de néha csak az "élet hozza"
Basszus ne már. Én is trehány voltam tavaly és már elkezdte a fékpofa szélét elérni a tárcsa válla és egy helyen már látszik de még mindegyik félpofán volt valamennyi ha elenyésző is de valamennyi fogó felület. De itt már maga a dugattyú is elkopott.
Szia! Töltsd le nézd meg ebbe hátha benne van: http://www.manualedereparatie....
Sziasztok :) vki tudja hogy egy Kawasaki zxr 750 és 89 és első telójába a gyár milyen olajat és mekkora mennyiséget ír elő? Mert sajna sehol nem találok adatot róla :/
Remélem azért ilyenkor "megdicséred" a gondos gazdát ekkora egy barmot.
Inkább igénytelen...
Igen, arra is van esély amit írsz, de sokkal rosszabbra is.