Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tudna esetleg ajánlani nekem megbízható keréknyomás mérőt?
Először ülj le majd kapaszkodj meg és újra nézd meg a képeket.
Sziasztok 100 km használt metzeler racatec rr k3 hátsógumimba drót fúródott gumis azt mondta olyan pici a lyuk nem gombázza meg tett bele egy erősített foltot! Tudom nem hivatalos meg stb! de felmerjem rakni ??Ő azt mondta semmi baj nem lehet mert nem sérült szövet és pont a futófelület közepén van az a pici lyuk! TAPASZTALAT VALAKINEK??
RC51 a honda (autonal) is ez volt a bajom 3 nap volt amig rajottunk hogy atrohadt keresztbe a test kabel mert megragta egy nyest vagy mi a burkolatat. csak egy tipp. Meg en se tudom hogy pontosan hogy ertette a szerelom de amit latom a szar szelept lefotozom hogy mi tortent vele.
Kolléga jön hozzám hogy berakta az új önindítót és nem mozdul. Csak kattog és olyankor eltünik minden aram. Mit csináljak vele?
Mi az, hogy "kimozdult"? A szelepfogó rögzítő rendszer önállósította magát?! Szakmailag érdekel a dolog.
Mi az hogy kimozdult kicsit ? Atugrott a vezerles ?
hali. halaisten meg lett a motorbaja az egyik szelep kimozdult es kicsit meggorbult. motorban nem lett kar se a hengerfejben. uj szelep tomitesek hezagolok hezagallitas olajcsere 60e. ft es ujra fasza :) azert koszonom a tippeket.
Sziasztok!
Hozzáértők segítségét szeretném kérni.
Suzuki gsxr 750 k6 os motornak nem működik a váltó visszajelző lámpája.
Üres az van de ha bármi más fokozatba kerül akkor 4 est mutat.
Mitől lehet ez?
Egy prop tech-es dobozt találtam benne, lehet ettől?
Köszönöm szépen a segítséget!
Lehet hogy nem írtam ..bocs. nincs gyakorlati mivolta a kérdésnek . nem is az én motoromhoz kell :) Haver vett egy lancot .. mutatja dobozát garázsba .. te mondom szerintem ez nem fasza (vx2) kellet némi idő mire meggyőztem vigye vissza .. de én meg azóta ráfüggtem a kérdésre .. hogy tényleg hova van ez leírva normálisan .. :D de szerintem ennyi volt köszönöm a segítséget. :)
a vx2 viszonylag olcsó lánc a zvmx az legalább egy harmadával több
amikor 16 ért vettem a vx2 láncot valami 25 volt az erősített
Így van , kicsit értelmezést igényel , és kb ha utcai használatra használod a TESCO-s szart , akkor tökéletesen megfelel , ha viszont szereted hegyezni akkor erv3 , azaz az erősitett kell neked ! Gondolom az ára miatt nem mindegy melyiket veszed , de ha nem számottevő a különbség , akkor tényleg nem értem miért erőlteted a gyengébbet ! Milyet ír hozzá a gyári manual ? Rakd bele a gyári láncot és akkor nyugodtan hátra dőlhetsz !
Itt ez a kép a korábbi pdf böl .. ez azt írja " Supersport - 520VX2 - 750 cm³ " Tehát e szerint felrakhatom az 520VX2 egy gsxr 750 re ami 130+LE de nem rakhatom rá egy GSF 1200 ra ami csak 100 le ..
Valahol meg is jegyzi az írás , hogy noha 520-as mindkettő , nem lehet szerelni egyiket a másikkal , gondolom a csap erősebb és vastagabb is lehet ! A másik amit írtam az extrém erősített láncok is léteznek , szuperkemény anyagból felületkezeléssel , pl. a drag láncok , ezért nem lehet azt mondani hogy 520 csak ennyire vagy annyira jó , de a gyártó besorolását nagy valószínűséggel elfogadják világszerte ! Persze hogy hallod a gp mocik is 520-ast koptatnak , de nem vx-et abban biztos lehetsz ! De ugye 60-80e ft-ot nem dobálunk ki , hogy fél kilóval könyebb legyen , inkább legyen egy 40e-es 530-as !
Van az első oldal amit linkeltel .. ott ott van hogy jó a vx2 a 130le motorhoz .. a webáruházak honnan veszik hogy csak 75ig jó ...Igen erre vagyok kíváncsi. :) Ebből a táblázatból sajnos nem sok mindent értek :( ( ki lesz cserélve minden kepp zvmx re .. amit vettünk vx2..). Gondoltam arra , hogy a nyomaték bol és a lánc szakitoszilardsagabol .. kikalkulalva valahogy de akkor hogy jön hozzá a lóerő .. lehet ezt elfogom engedni .. a témát :D
http://www.pinkmotors.hu/did/a... Mondjuk hátha ezzel beljebb leszünk !
Persze hogy nem kell leírni , még sokkal erősebb is lehet ebben a méretben valahol valamihez kihegyezve . Itt konkrétan az a kérdés hogy a vx jelölésű 520-as miért ne lenne jó 130 lóhoz , honnan tudja bárki is hogy ez csak 75lóig garantáljja a tudományát ?!
Nekem 200loerohoz van 520as lanc, de jo 250 loeroig boven. 520erw3 did.
https://motoralkatresz.eu/termekek/DID/520ERV3_GOLD_118_szemu_lanc/
Igy nem irnam le mert 520as..
Igazad van Rockwel keménység mérővel nem rendelkezem , ezért elhiszem hogy a gyártó a felhasznált anyag minőségének megfelelő osztályba sorolja annak tűrését , és ha annak majd kétszeresére van szükségem , akkor messze elkerülöm , minthogy a nyakamra tekeredjen ! Én úgy gondolom megint a szart fésülgetjük , attól az még randa büdös marad , mint ahogy a vx 75 le-s !
:) szóval fogalmad sincs .. köszi . Engem az érdekel hogy ők honnan veszik hogy 75le ..
Onnan tudod hogy ada van írva 75 le-ig ! Elolvasom , és tudomásul veszem ! Ennyi !
Igazából nekem kéne egy forrás :) .. nem a vásárlás miatt vagy spórolás .. csak érdekel .. honnan tudod hogy az 520vx2 mire nem jó .. vagy miért csak 75 hova van leírva .. ha csak 75 akkor miért írja a did lista hogy jó egy 130le a motorra .. remélem érthető mit szeretnék ..Tudni :)
520-tól csodát ne várj ! a VX valóban annyi , az x az a tömítést jelöli ! Ami neked kellhet az a ZVM-X ez 75 felett , de az sem alkalmas 150 lóra , oda 530-as illik már !
Jó .. eddig én is eljutottam. Viszont ha beírod google did 520vx2 és megnézel 10 különböző webáruházat mindenhol 75LE ig ajánlják a did oldalan pedig kawasaki 636 - 520vx2 .. pedig az nem 75 LE .. ezt nem értem :) vagy most en vagyok ahulye ?