Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van aki 1,5 mm ig koptat , van aki felső munkahengerig ! Ha már meg nem nézi , hallani sem halja vagy nem érzi hogy vas a vason van , úgy fékez mint a vonat ? Lehet hogy vasutas a ríder , és csak kopogtatja kalapáccsal néha !
Te Józsi , Amerika kapitány nem volt vasutas ? Akkor azért van mindíg kalapács odakészítve a keze ügyébe ,bármit szereljen is !
Basszus!
Ez?
Nekem az 1 dugós féknél a dugattyúval szemben lévő részből is lekopott vagy 3mm mire elkezdett a fékfolyadék folyni....
Azóta csak új betéttel indulok hosszabb túrára
Azért ez már durva.
Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni !
Egy Suzuki sv 650 el van probléma . Első szériás 2001 es motor .
Leállításkor egy viszonylag erőteljes csattanás halható , míg indításkor , miután a motor már jár forgó zajos csapágyas hangot hallok . Önindító-szabadonfutó hibára gondolok . Lehetséges ? Találkoztatok e ilyesmi hibajelenséggel , és van e sejtésetek , tippetek , mi lehet a probléma ?
Válaszotokat előre is köszönöm !
Ez jó ezen most beszartam ! És milyen igaz !
Mi a picsának ehhez ennyi kábel...? Mindjárt rövidre zárhatta volna az aksit!
Fogalma sincs mi fán terem az elektromosság. Még kisiskolás alapfokon sem. Halvány lövése sincs merröl mi jön, merre mi megy.
Biztos, hogy van neki bármilyen elektromos képesítése?? Ilyet még rettenetesen részegen sem csinál az ember !! Illetve akkor bevett valamit!
Mester ! Most nem tudom abbahagyni a nevetést ! Szerintem meg is illeti hogy ezután csak ezt a titulust használjátok megszólításakor !
Ez a "mester" nagy odafigyelest kíván, másrészt a legjobb "mester" is követ el hibát ha sok füvet sziv.
Szép jó estét Laci, és jó egészséget Nektek! Én arra nem is gondoltam, hogy egybefogta a testet a plusszal??!! Ennyire csak nem igen nagyon senki?! Bár ahogy látom....!!
A szomorú az, hogy "kolléga" volt az elkövető... másfelől meg azt lehet olvasni, hogy az otthoni kontárkodás mennyire veszélyes.
Mindenre van ellenpélda, de én inkább maradok a jól bevált otthoni szerelésnél, még akkor is ha időt vesz el tőlem
Bizony bizony , nagy nagy tüzijáték !
Szia Józsi, valószínűleg az tévesztett meg, hogy a tiéden csak egy vezeték van, a testet a motortestről kapja, mint ahogy az én Suzukimon is, itt viszont össze van fogva ügyesen a (gumi pipás) pozitív a negatívval.
Vaoooo! Es ezt a kollegad is kototte be?
Congratulations
Hát ez beszarás ! Jó hogy nem gyujtotta ki ! Vagy robbantotta fel az akksit !
Aha. Jó mi?
Basszus ! Rajt van a negatív is az önindítón ?
Szia Laci! Nem tudom , Te mit látsz rajta, nekem nem esik le a 10 forintos?!
Ő a gumis tudja mit beszél. Bízz meg benne!
Kösz!
Jól sikerült a bekötés...
Elnézést, de lehet, hogy a motor akku van meghalva?? És akkor hiába várja hogy elindítsa!?
Ki kell venni, és a csatlakozásokat a behúzómágnest szénkeféket , mekkorák leellenőrizni, hogy a fogaskereket előretolja és kint mint indítómotor működőképes-e?! És akkor derül ki , hogy az autó elektromos rendszerében, vagy a motornál van -e a gond.