Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gépészetbe n nincs ilyen mértékegység, hogy "épp,hogy beverődött" !! De Bugyipesten laksz , mutasd meg egy műhelyben! Vagy firkáld ide mennyi is az a beverődés tized-milliméterben!
Sziasztok!
Enyhe, épp hogy, de érezhető beverődéses bontott kuplungkosarat tehetek be (gixer srad)?
Az hogy kitisztítottad 15x az attól még nem biztos, hogy jó benzinszint jó és a lényeg mind a 4 karbiban egyforma, az hogy 4000-től nehezen esik vissza lehet rossz alapjárati üzemanyag beállítás vagy fals levegőt szív valahol ha üresben is torpan hirtelen gázra ne is várd, hogy terhelés alatt jó legyen és nem utolsó sorban ha mindez tökéletes akkor egy szinkron is ráférne főleg hogy ha atomjaira szedted a karbit mert ugye nem csak az úszóházat pucolgattad
Sziasztok!
Segitsegre lenne szüksegem!
Mar irtam ide is anno kb 3 honappal ezelött, de a problema meg mindig fenn all.
Yamaha FZR 600 R 1994
Indul szepen, egyhelyben szepen jar, de ha elindulok vele es gaz adok akkor dadog. Felpörög, huz, csak mint ha minden 5. fordulaton nem lenne gyujtas, vagy ilyesmi.
Karburatort kb 10-15x tisztitottam.
Üzemanyagot kicsereltem benne.
Mikor többet motoroztam vele (30 percet kb ) akkor egy picit jobb lett, de csak enyhült a rangatas, de nem szünt meg.
Gyertyakrol nem tudok semmit. Hogy mennyi idösek, vagy hogy jok e. Mint irtam, jol indul, alapjarat is jo.
Fordulat elegge lassan esik vissza kb 4000 alatt. Fentröl 10 000 röl 4000 ig leesik szepen de onnan lelassul. Nekem furcsa. Nem ez a lenyeg, csak hatha összefügg valamivel.
Ha alapjaraton berantom a gazt koppig akkor fullad. Ha elötte egy pici fröccsöt adok neki akkor nem. Meg ha lassabban huzom akkor is szepen felpörög.
Terhelesnel is hasonlo a helyzet. Amikor 100% gazt adok akkor rangat igazan. Vagy dadog. Fogalmam sincs. Ez az elsö 4hengeresem. Segitsetek h ne ez legyen az utolso! :)
havernak tönkrement az automata dekompresszor rész aztán épp csóró volt kivette a cuccokat és rugdosta
legalább fél évig csak berúgós volt minden hiba nélkül
amúgy ha nincs akku rá kell rúgni párat mire feltölti a kondit indításkor

amúgy az a hondás emberke se az igazi, bár egy ilyen szúnyog lehet nem is tudná izomból berúgni
Lc4-est a haverom akarta berugni, mert lemerűlt az akku. A harmadik rugásnál leszakadt az összes fog mindkét kerékről amik össze akadnak. Ha érdekel teszek fel képet.
A KTM-nél ilyennel NEM találkoztak soha. Biztos hogy nem anyag hiba.(aszonták)
http://youtu.be/_rkHS_kCfGY
Azért ennél tényleg van aki gyorsabban és egyszerűbben el tudja indítani.
mert idióták
én a hondát úgy berúgtam szemből hogy közben a másik motoron ültem
az ilyen balpöcsnek mint a videón van még babetta sem való
Akkor azok nagyon balfaszok... egy jol beallitott motort meg kezzel is be tudsz inditani... még az lc4eket is
Tekerjetek 35:38-hoz, utána kezdődik a móka
http://youtu.be/J8oLE5sJdik
Nézegettem videókat. Külön start procedúra szerint indul. Azért a gombot lényegesen könnyebb megnyomni.
Pedig ha józan vagy akkor sem vagy valami felemelő látvány! Most képzeld el ennek a rettenetes változatát!
Nekem a múltkor Domi nélkül is sikerült jól berúgni....
A Domit is simán be lehet rúgni...
dekompresszor meg tudni kell a módszert.....utána már könnyű, persze csak ha nem 45 kilós informatikus vagy
Akkor ezek már nem azok a két lábbal ráugrálós tipusok. Valószínű az áttétel is ki van hozzá találva.
a fenét
a 625ccm ktm is elég könnyen berúgható
az xr4 berúgása szinte olyan volt mint egy 125-ös mz-nek
Jah,csak alapból karcos volt,utána szlovákban felnyaltam vele egy nevenincs erdei zergebaszót,akkormár mindegy volt,így jobban tetszik.
Mi volt a baj a fehérrel? Jól nézett ki úgy is.
Ugyanaz,csak átfestve.
Meg majd tolok egy szelfit a hondáról.
Az egyik ráadásul csak három hengeres.
Képeidet nézve feltünt, hogy fehérben is meg narancsban is van Triumphod. Különböző gépek, vagy festve lett?
Ehh há tuggyuk hogy motornál ezer alatt kocsinál 2500 alatt nincs élet.

nekem is megvan az 1275 köbcenti és a 220 ló motoron,kár hogy kétfelé oaszlik.
Visszanyomja a tankba ? mi tartja a nyomást ? Van nyomástartó a karbi után ? Milyen moci ez ?
Vissza a tankba. Nekem a Leó úgy van összerakva az elektromos AC. Néha adok rá gyújtást, átforgatja a benzint (nyilván a karburátort feltölti, majd a tűszelep lezár és onnan nem megy tovább a benzin csak a tankba) és nem rohad bele a jó minőségű magyar üzemanyag. Furcsa mód ez a Leó mindig pöccre indul. Persze ha az előző tulaj által kispórolt 12Ah helyetti 9Ah is úgy akarja. :)
Én egy alkalommal Szeged belvárosából hazáig (kb 30km) félóra alatt értem el a CB-vel. Mindezt úgy, hogy nem tapostam ki a lelkét. Ugyanez az én középszerű autómmal (ohne tuning, csak 100 ló) legalább 45-50 perc lett volna. Hazudnék ha azt mondanám hogy nem vágyok nagyobbra, de ezt azért 2007 óta már megismertem, tudom mit tud kb. Ismerve a hazai használt piaci helyzetet, nehéz volna hasonlót találni.