Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így is van, 100lóerő illene ahoz hogy az ember haladósan tudjon motorozni rs legyen erőtartalék barmilyen helyzetben...
De nincs csak egy köcsög a vasadon. Ráadásul akkora, hogy önindító nélkül életre se lehet kelteni. Fél falu nem bírná letaposni a berugót.
Pont ezért fogalmaztam ilyen ravaszul
Mert egy jó ideje 400 fölött van a henger ürtartalom
Na, hát pont Te mondod?
Hány sor 4 ezred volt? És akkor még a szinéről nem is beszéltünk!
Hát elég ratyi dolog ha hengerenként nincs legalább 350 ccm
Neked nem kell kifejteni, hogy hányan vannak (voltak) itt olyanok, akiknél 1000 ccm alatt nem is létezett élet. A mi motorkáink inkább csak biciklik az ő szemükben.
Hány olyan "fényes csizmás bőrkötényes" motoros van akik görnyedeznek a flancos cuccukban oszt max borért mennek a szomszéd lerakatba.
Nem csak a szűk rétegnek nyújt élményt, hanem az igényeseknek is.
Tiszta motorral és leömlővel is élvezhető a motorozás.
De mi köze ennek a köbcentihez?
Ez csak egy szűk rétegnek nyújt élményt, az ilyen egyszerű magamfajta emberek élvezik a motorozást ezzel a kis köbcentis sz@rral.
A nagyok meg se látják az ilyeneket.
No léptem rabszolgáskodni.
Az a roller a legjobb sor2ő!
Felületes vagy ismét. ÍRTAM, hogy festett a kipufogó a rolleromon.
Hogyne kérlek! Nézni?!? B+ felülsz és szeretném a vigyort a pofidon látni majd, de szerencse sisakban leszel.
Na a két igénytelen egymasra talált ők biztosan nem takarítják le a leömlőt
Remélem érezted az iróniát!
Amúgy meg vigyázzál arra csörgősipkára, mert közelről nem láttam még. Jó lenne körbenézni majd.
Ha ezen múlik csinálok. Amúgy simán lehet menni így sőt... nem csodálom, hogy elfogyott a kuplungom, amúgy a korai megcsúszás típushiba a 620-nál így a vett a lamella készlet egész más már mint a gyári. Olvasgattam utána.
Semmi akadálya, csak csinálj valamit annak a borzalmas kipufogónak.
Azok a videót elég durvák. Mondhatni kihasználja a teljes ford. tartományt. Na én még csak hasonlót se szoktam művelni a drágámmal. Tudod így ötven felé elég már a tatás tempó is.
Mindenki igényei, pénztárcája szerint tisztítja, cseréli.....
Nem kell ezen görcsölni!
Nehogyma egy kipufogocsovon ennyit gorcsoljek,a legtobbnek az elso dolga hogy egy motort mrglatva dobcsereert rimankodjon,megall az eszrm.
Kocsikon meg olyan otvar allatokat tesznek fel kisipariban hogy rohogogorcsot kapok.
Mintha nem lenne jobb dolga.
Hát pedig használnám a sor2őd mint enyém On-Off gázkarral főleg mióta itt is kering videó arról, hogyan is lehet menni a félkilósok legjobbjával!
Még nem..... majd ha te is megbuzulsz te is polírozod a csövet

Azért aki savazgatja az előtte toljon hozzá egy mágnest hogy saválló-e vagy csak rozsdamentes.
Kérlek szépen, én szégyenlem magam amiatt a kipufogó miatt. Csak meg tudod oldani egyedül és nem kell nekem keresztül motorozni az országot egy csiszolópapírral a zsebben.
Remélem mire összefutunk meglesz, mert én így nem leszek hajlandó veled egy úton gurulni.
Még jó hogy az én pöcsköszörűmön festett a könyök.
Nagyon gyönyörűen!
Az a baj, hogy nem csináltam képeket, mielőtt megtisztítottam.
Én sem bíztam benne, hogy frankó lesz, de bevált.
Arra mondjuk kiváncsi vagyok hogy a mm vastagon ráégett koszt hogyan oldja le
Ezzel is el tudsz menni egy szezont, és nem nehéz tisztán tartani.
Ezt egyszerűbbnek találtam amikor ajánlották és bevált.
Aki akarja az nyugodtan csiszolgassa, polírozgassa!
Ne értsd félre, nekem is lenne időm rá, tehetségem nincs és kedvem se!
Igen van hazudnék ha nem lenne! Az esőt igyekszem elkerülni én is, tavaly volt egy 60km szakasz na ugye az szakadó esőben, és így is előztem az autósokat, mondván sosem érek haza.