Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálunk a lakásban nincs 25 fok.....esetleg nyáron amikor nagy a hőség
Nekem a garázsban is 25+ fok van így inkább beviszem a lakásba azt havi pár napot töltőre teszem. Ami volt benne Magneti Marelli fingom sincs mennyi idős volt, tavaly tavasszal kellet bele másik, de szervizről úgy hoztam el, szerelőm Gergő nem is mondta, hogy cserélt akkut. Csak annyit, hogy lemerítette.
én biztos voltam benne hogy jó, semmi nincs ami merítené állás közben hidegben van azt meg szereti
lemerítettem végül 12,3 voltra aztán most feltöltöm, ha már egyszer vettem egy motoros töltőt dolgozzon már a pénzért valamit.......
Áh csak meghúzok egy kart,eltekerek egy bizgerét megnyomok egy gombot,és tekerek egy másik izét oszt berreg.Fene érti hogy van.................mágia.

http://youtu.be/op-G5NCSydo
elindítja a motort....
Má be voltál tojva mi enyém most is csepp töltődik.
annyit baszakodtunk már az akkuval hogy kimentem megnézni mi a helyzet
mivel benzin nincs itthon csak az önindítót tudtam forgatni
200 főtengelyfordulatig tekertettem 3 részletben aztán még simán bírta volna
szóval faca ez a yuasa még mindig pedig lassan egy éves lesz
A Hornet is digó 1az 1ben!
Monnyuk ez speciel velence mellől hordta ide a szél.
Hát igen. Csak a jaPPán.
Ez nekem se tiszta,de mivel ez HONDA így mágiára gyanakszom,szal berreg.............titta varázslat na.....
Oszt hogy jut a hengerbe , ha jó az úszó , nem megyen a dög , nincs levegő szívás a fellépőcsatornán nincs porlasztás ?! Most tényleg elvesztettem a fonalat !
Megy be a hengerbe,ottan meg a gyerya begyúúúútya oszt elég......
Nem áll le , de ha az úszó zár akkor csak nyom és nyom ? De hova kering ?
Rövidzár van nincs benne a relé,nem áll le.
Ha oda megy , vagy bárhova , akkor bebaszott !
én ezeken az egyhengereseken mindig kifogyasztom valamennyire a karbit, aztán mindig beindul
előtte ha állt tök nehezen tért észhez, sokszor csak úgy ha leengedtem a régi benzint
Szerintem seháse. A hengerekbe nem mehet. vagy nem tom.
Ja ezt írtad, de már Kiscefi is panaszkodott erre a dárózsánál.
Igen bemegy a karbiba , meglesz a nyomás leáll az AC , aztán mi áramlik , hova ?
Át,a karbikon.Mikor 3-4 hétre leálítottam olyan nehezen kelt életre,szétkapni nem fogom az ziher,szar meló.
Már hogy hova áramlik ? Ha nagyon sok van viszek valami kannisztert nehogy pazarold !