Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamiféle sav lehet. Háztartási sósavval szoktam eltüntetni a sárgaságot róla.
Tuti a szer.
Ne felejtsd el használni a védő cuccokat!!!
Képet majd dobjál, ha készen vagy!
Szezononként csak van egy szabad délelőttöd, ha egyszer letakarítod utána nemnehez tisztán tartani. 8000-et mentem vele, szerencsére esőmentesen és most is ilyen.
Kesztyű maszk van ezeket használom év közben is maszekban, köszi az infót!
Az bizony kell. Ne is próbáld kesztyű nélkül!!!
Egy picit szippantottam bele tisztításkor a garázsba, nem egy kellemes érzés volt.
Csak kesztyűben és szabadban alkalmazd! Viszont tényleg 5 perc.
Köszi! Meglesem a honlapjukon. 5 perc az durva rövid idő vegyvédelmi nem kell hozzá?
A Darázsgarázs honlapján találsz kimondottan erre ajánlott leömlő tisztítót.
Kb 5 percet vesz igénybe A-Z-ig, egy nedves szivaccsal felviszed, áttisztítod, száraz ronggyal letakarítod. és már ragyog is majdnem úgy mint a gyári.
2990.-ft
4-5 tisztításra elegendő ez a szer, ez 4-5 év.
Mi ezzel tisztítjuk és maximálisan bevált.
Eletemben nem takaritok leomlot.
Ez jól kinéz nagyon, főleg az enyémhez képest! Állítólag valami titán ötvözetű a kipu rendszer ha nem így van elnézést (suldigung)! Szerintem ha Levi nem foglalkoznál vele Te sem akkor hasonlóan nézne ki mint az enyém. De félre ne értsd gondolom még talán nincs családod, jobb sorod van mint nekem (foly.műszak) van kettő unokám akiket nagyon csípek, ezek sok időt elvesznek még szerencse (!) így leömlő takarításra csak mindig legyintek. a fülpálcikát meg csak arra használom amire kitalálták. Mindig irigykedve nézem a "kocka" fejeket.
Én inkább nem kenném be mert nagyon nem lelakott, sőt nem kevés pénzünkben van, hogy ilyen állapotú ugye ez is egy hobbi, csak nem én használom. Viszont nem cserélném el semmi másra volt kettő noje autónk is azt se csíptem ennyire mint a mostanit. Igaz már nyaggatom nejt nem volna jó egy X3 2.0 benyás aztán mondta anutám valagát!
De mindig beadja végén a derekát...
na egyszer szólna be az asszony hogy koszos a kocsija és mossam le
bekenném egyből kutyaszarral kívül-belül a kocsiját
velem nem lehet büntetlenül baszakodni
Leszereles első lépésben :D veszel finomabb csiszolopapirt, 500ast mondjuk, sokat. És addig hokizol a csövön mig szep fenyes lesz. Nem tudom a digo milyen anyagbol csinalta, lehet hogy soha sem lesz fenyes, de akkor is legalabb a raegett mocsok eltunik.

Ez az enyém, undorito koszos saros volt.
Írd le hogyan kell megcsinálom bacca+. Engem is zavar de csak kerülgetem. Ami az autó akkut illeti kint áll csillaggarázsos, de azért leszoktam mosni mert nejem lebasz, Ő jár vele a főnökasszony, azért az utolsó szó mindig az enyém.
Lehet.hogy az autó használatban van. De nem tudom.
Akkor a motorét miért töltöd? Érdekes ez... azért mert motor már babusgatni kell... soha sem tudtam ezt megérteni, jajj motor, fültisztítóval kell torolgetni mindenhol az autót meg 3éve le se mosta...

Amúgy meg legyél igényes és a leömlőket polirozd mar kicsit fel, vizespapírral nagyon szépre meg lehet csinalni egy delelott alatt.
Autóét nem töltöttem egyszer sem. Ha megellik, bebikázzuk azt irány másikért a "bótba".
Nekem is aldis van már negyedik éve, kocsihoz-motorhoz is tökéletes.
Mindig terdig jarok a toltokben.
itt vidéken szar a helyzet
aldi kecskeméten van meg kiskunhalason, halasi munkatársam van amikor akció volt minden nap ment de sosem volt
napi1-2 db volt csak a boltba
gondolom a javát a kötsögpestinépnek viszik
aztán amikor akkut rendeltem hozzátetettem a töltőt így még postaköltség sem volt mert lealkudtam
Az elmult 3-4 evben vagy 8-10 alkalommal Al volt akcios az a kórsag.mindig belebotlok.
Ezt tudják azok is, de eljátszod évek óta a fillérbaszót, azt közbe meg marhajó 5leteid vannak tényleg gombokból... Mond6nám azt is egyél f@szt uborkasalátával!
én nem veszek ám gagyi töltőt vazzeg
felbasztam magam aztán beruháztam egy ctek0,8-ra de még a múlt évben
2 évig hajtottam ezt a lidl-aldi töltőt de sosem sikerült venni(haver vett egyet nemrég)
Az enyém Aldis kiválóan teszi dolgát.
Aldiban a múlt héten, Lidl-ben ezen a héten volt automata töltő.
Vot a lidl-ben?