Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó ezt olvasni, ezek után sosem látod a motoromat.
Mondjuk mi nem málházunk motort , arra a szamár való nem egy sport motor !
Pedig nem néz ki olyan cudarul !
Yessss.
ez az a tanktáska amiről szó van ? Egyszer raktam fel, soha többet.
Ezek a kis porraloltók arra jók, hogy pl Romániában nem büntet meg a rendőr, mert ott ugye kötelező.
Erről az a véleményem , hogy az autó tüzek 90% a elektromos , kizárt hogy egy felizzó kábelköteget ezzel a pici porral megfékezz ! Egy áramtalanító kapcsoló felér 10 poroltóval szerintem ! A VW T5-ömben 6kilós halonoltó van , tudom hogy már nem szabad az ózon miatt használni , de tűz vagy vezeték izzás közben pont leszarom , és a műanyag égése károsabb mint a halon gáz . Én úgy gondolom , hogy a halon az egyetlen ami megbirkózna egy kábelköteggel , addig letudná hűtögetni , amíg a saruhoz hozzáférsz . Be kell valljam mindíg elhatározom az áramtalanító beépítését , aztán elhanyagolom , pedig baj csak addig nincs , amíg egyszer csak megtörténik ! Kamion már füstölt alattam , többször is , áramtalanító megoldotta , porolni nem kellett soha , csak féktárcsa tüzet !
Jó az ára az tény.
De mellé csak ideg van.Valamilyen szinten még használható is.
Viszont,a mágneses rogztő platni röhelyesen lóg mert olyan nagy mint az afrikai elefánt fülei,és gyengék a mágnesei.
no problem olcsó volt leszabtam a tanknak megfelelően és kicseréltem vinyókból neodínium mágnesre.Jó lett,viszont az istenátkának puha gyenge anyaga van így ha kinyitom nagyra lankadt faszként lóg nem áll meg,Ok olcsó volt.Azt nem tudtam megérteni miért szat a zipzárja mindkettő fél év után?
Nos ebay sw-motech quick-lock engage sport,ég és föld,kemény fain anyag,strapabíró zipzár,telipakolva is áll mint katiban a gyerek.Tény hogy drága.

Viszont most a hondára lőtt ugyanilyen sw-motech TR404-es igaz többszörösen leárazott kifutó készlet lehetett de vadiújonnan 18-eért szerintem 3x jobban megérte amilyen jól használható.
Mágneses az is,de erősebb mágnesek,jobb rögzítés,még a tankra egy fólia is volt belecsomagolva gyárilag hogy ne karcolja ne adj isten.
Az komoly, hogy sz@r.
Jah,azt a tanktaskat en ie vettem.........akkora @ hogy na.
Egy korábbi autónkban volt, de hát benne felejtődött eladáskor. Eddig még egyszer se kellet volna, de az ördög mint tudjuk nem alszik
Te profi driver vagy, így valószínű gondos gazda is vagy.
A semminél több, ha időben elkapod a tüzet simán megfékezed vele.
Kis kezdődővel megbirkózhat, de általában nem saját tűznél van haszna ha csak nem kéz közelben van hanem ha más gyullad ki és segíteni kell.
Ha már belinkelted!
Milyen lehet egy ilyen aprócska oltókészülék? Szgk.-ba elég lehet, vagy ha baj van úgyis kevés?
Ilyen márkájú a tanktatyóm is, jóféle.
Nem baj, amit írtam az alapján akár rám is gondolhattál volna, én is úgy tartom jónak ahogy leírták csak hát én nem vagyok gondos gazda, attól, hogy tudom, hogy kéne bánni vele sajnos még nem teszem is azt.....
Megtaláltam , nem Aldi , Lidl !https://www.lidl.hu/hu/Ajanlat...
Ha tényleg annyira mester lennék , nem is reagálnák az írásaidra ! Legfőképp !
Hogyne ugye nyáron meg jobb a tank alatt a forró motorblokk felett vagy +50... fokban az akkunak.
Bocs, bocs. A meleg szobában kell tárolni mert az a legjobb neki :) Most ha tényleg annyira mester lennél akkor azt írtad volna hogy "így van de én akkor is a szobában tárolom"
Hát pont erre gondoltam.
Amúgy meg nekem is van egy csepptöltőm, meg tavaly vettem egy Lidl-ben árult töltőt. De ez utóbbi egy jó cimbimnél ragadt még nyáron, így holnap szerintem veszek egy másikat.
Jó hogy megérkeztél ! Most már ezt is tudom !
Amit meg kiveszel , még egy szünetmentes táp mellett elmegy 3 évig , aztán ha nincs villany , 3 órát elmegy a számítógép !
De az akksinak nem tesz jót a meleg szobában tárolás