Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja igen, a kérdésre válaszolva. Robogóknál a szállított üzemanyag mennyiségét szokták mérni. Skálázott flakon, szállított mennyiség 1 perc alatt, stb.
Fullad? Akár a sok üzemanyag miatt is lehet. Az AC pumpa hibája robogókon általában úgy jelentkezik hogy alacsony és közép fordulatnál minden oké, ha jól meghúzatod, akkor meg lehörög, leáll és csak kis idő után indítható újra (pl Aprilia Leó). Ha vákumos a rendszer, akkor meg nem mindegy hogy csak vákumcsap van, ejtőtartállyal vagy vákumszivattyú. Az ilyen szivattyúnál nagy fordulaton nagyobb a szállítás (és a nyomás) is. Érdemes ellenőrizni a csöveket (főleg ilyen hidegben), mert rideggé, törékennyé válnak, repednek vagy akár csak lelazulnak és ilyenkor fals levegőt is szállít az üzemanyagcső. Nyilván minél több levegő kerül be, annál kevesebb benzin. Stb, stb.
Üdv mindenkinek. Érdeklődnék, hogy ki milyen üzemanyag nyomásmérő szettet/ órát használ? hol lehet beszerezni? robogón hogyan a legegyszerűbb megmérni, hogy van e elég üzemanyag nyomásom...?( fullad a motor) tapasztalatok jöhetnek. :) előre is köszi.
googleba , vagy ebayra ird be a --bücheli--verlag--reparaturhandbuch - cb 1300
Ha ha ha! Masodik. En mindig ellenorzom a felso holtpontot egy palcikaval pl. Es ha a felso holtpont ok az 1 vagy 4-es hengernel akkor hogy all ez a jel?
Sziasztok.
Keresek egy 1998-as Honda CB1300 (SC40) -hez szerelési könyvet.
Mejik a jó beálítás? Yamaha fzr 1000 genesis főtengely.
Ez is megvolt. Nem veszi fel a telefont és nem válaszol az üzenetre 2-hete.
"Eladó szervízkönyvek,szerelési útmutatók!
További információk:http://www.kepesmotor.hu/kezik...
Érdeklődni:06703469050
Hívjatok bizalommal! "
Hajjaj! Akkor szerintem baj lesz!!
Köszönöm ezen túl vagyok már. Az összes mocimhoz megtaláltam a neten mindent,de sajnos ehhez a típushoz nem találok.
Szerintem próbáld meg a NET-ről letölteni, vagy kérd meg egy a számítástechnikához értő embert akit ismersz , hogy töltse le Neked!!
Sziasztok.
Keresek a motoromhoz szerelési könyvet. Honda CB 1300 (sc40) belpiacos a kislány.
Nagyon Boldog Új évet kívánok mindenkinek! Egészségben, jó időben, sok sok benzinben duskalosat. Tiszta szívemből!
Ha nyáron se indul, valami más prücök is lehet ott. De ez biztos segíteni fog.
A vezérlést akkor kapja meg ha elindul amúgy ha széthúzod a csatlakozóját akkor mindig nyitva marad vagy ha a vezérlése rossz akkor át kell kötni egy olyan szálra amin +12 volt van gyújtáson így ha jó a szívató kikapcsol egészen biztosan de valóban a manuális a legbiztosabb
Köszi cblaci a linket! Sztem ezt az átalakitást kerestem! Ugyan ilyen a kinai hulladékomé is

Csak h ne válaszoljak külön-külön

Télen nyáron szívok a kis dög beinditásával! 2 szervíz sem birt vele, volt h tolnom kellett hazáig! Van +2 aut. Szivatóm, nem reagálnak semmire, a vezérlő csatiból SEMMI nem jön, inditózäskor meg stb...

Majd 1et átalakitók ahogy laci tette

Amig szét nem hullik, addig használom, munkába bejárni csak, már ha müködik
Sziasztok,segítségre lenne szükségem,tegnap vettem 2 dobot a motoromra,de az egyiken vannak sérülések,kérdésem az lenne hogy tud-e ,egy olyan embert vagy műhelyt aki kipufogó javítással foglalkozik,köszi a választ.
95-ös a motorom és full jó az automata
ennyi idő alatt a bowden berohad 3x.......
olyan hoki egyszerű az automata szivató hogy kb örökké kellene mennie
Szerintem érdemes átalakítani, nekem már egy éve működik hibátlanul, télen nyáron egyaránt. Fillérekbe került szinte és sokkal kevesebbet fogyaszt, igaz ez egy Yamaha Excel de szerintem majdnem ugyanaz mint a Yog, legalábbis a karbi felújító készlet megegyezik.
https://www.sportmotor.hu/albu...
Én már alakítottam át de mért nem veszel inkább bele egy automatát azt akkor nincs vele egy darabig megint gond olcsóbb mintha a bovdenest veszed meg egy rakás pénzt elkérnek érte amúgy meg nézd meg van olyan fajta szívató ami állítható pont ez miatt mert ezek nyárra vannak beállítva télen nehézeden indulnak csak vagy sehogy
Üdv mindenkinek!
egy olyan kérdésem lenne, hogy van köztetek olyan, aki Keewy F-act 50-et (Yamaha Jog 50, műszakilag ugyan az) átalakított????
Nevezetesen az automata szívatót, manuális bovdenes megoldásra.....
Hidegen nem indul a kis semmirekellő
Ha kiveszem a szívatót egyből beindul, igaz fűstől mint a veszedelem, de pont leszarom.....

Mindenképpen manuálisra akarom átalakítani, az okos szerelőkből elég volt, annyit még én is értek hozzá

amennyiben valaki már csinált hasonlót azt megkérném h jelezze felém!!!!!

u.i. keresgéltem bovdenes cuccokat ,de olyat ami erre a karbira rámenne, olyat még nem!


A végén házilagosan eszkábálok valamit

Előre is köszönöm!
Nagyon Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Asszony hetednapi adventista és követnem kell őt nincs mese. Jamaikaiak 90 %-a hetednapi adventista igy Ő is. Ők tudják mi van karácsonykor.
Talaltam is Neked egy kis piaci rest odadatra! Motorszereles mellett felolvasol par rovid reszt az Ujszovettsegbol (persze csak a Krisztus hivoknek;-)) es maris tanulnak kicsit, sot ugy erzik hogy kvazi Isten kezeben a motorjuk ami ugye a leheto legjobb!:-D na mit szolsz?\m/