Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja csak itt osszekeverik ill athoztak mikulast karacsonyra azt meg hogy mit unneplunk karacsonykor sokan nem is tudjak. Ahhh....
Mert? Hát ott is van Santa Claus...
Már feladtam.
Komoly kihivas lesz azert ez!
Ez jó !
Idióta módon mikulas próbálom megmagyarazni nekik de nem megy. Feladat.
És Nálatok odaát a Mikulás vagy Jézuska jön? :-)
Holnap jön a Jézuska. Mindenkinek kívánom hogy sok sok és a kívánt ajándékot hozzá! Legyen boldog a karácsonyod!
Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok Mindenkinek!
mindenképpen
Sziasztok.
Kérdésem az,hogy egy tükörsimára kopott henger ami egy picit eszi az olajat az egy hónolással orvosolható-e+gyűrűzés.A kopás az 0.015-0.02 mm-ig mérhető.
Sziasztok! Injektoros EXC-n ingadozik az alapjárat, mi lehet a probléma? Egyéb hibát nem vettem észre, talán annyi, hogy nehezen indul, de nem gondolnám hogy van közük egymáshoz. Arra is gondoltam, hogy a gázszektor nem jól van beállítva. Kétbowdenest hogyan kell beállítani?
Köszönöm
tettem rá original wartburg pipát annak gumis volt a vége akkor is leállt
körbe lett taknyolva a jeladó is hátha repedt a műanyag, a trafó be lett téve a légszűrő fölé akkor is leállt
A Simsonnak beázik a gyertyapipája, onnantól baszik működni amíg ki nem szárad... Utána meg tökéletes
Mostanában ástam elő a tavalyi project piaggio gépet a fatárolóból (kellett a hely) ditekk blokk,karbis főtengellyel,kompresszor ledugózva ráhekkeltem egy egyedi gyujtást.ott haltam meg hogy támaszon kipörög ha ráülök gyenge mint a ma született bárány,valamit elcsesztem nagyon,most ha ráérek ujra nekifekszem de kína gyujtást kidobálom és rakok rá gyárit bontva.
Nem jöttél rá? Hát az eső volt a hiba!
tavasszal a malagutival mentem kb 150 km távot változatos mértékű esőben, volt hogy úgy esett hogy alig láttam
én ha veszek motort az az egyik tesztje hogy izzítom a ruszki szivattyút aztán az 50es csővel locsolom elölről hátrafelé nagyon agresszívan
amúgy pont az eletronic szimóm volt olyan hogy nem ment esőben, sose jöttem rá mi volt a hiba
nem az ésszel van a baj hanem a sok éves szarokkal, kicsit kopik a rezgéstól és bevágódik és már akad is plusz azért nem is olyan tűrőképességű mint újkorában
de ezt leszámítva én még mindig azt mondom egyszerűbb a szerelése ráadásul rendes cuccokkal szerelve közel sem olyan sűrűn kell mint a szimót(mihez ugye szar és fos közti az az őj alkatrészek jelentős többsége)
bár a nagyon kínai jog hengerrel is jár az ember vagy 3 éve hiba nélkül, pedig csak azért imádkoztam hogy ne essen szét egy hónapon belül
Ja , meg ne érje lehetőleg napfény , és a mérsékelt öv alatt ne nagyon haqsználjuk , ne érje 20 foknál hidegebb téli idő , ha lehet eső se , mert az én új 180-as majestym esőszenzorral szerelt volt , mert mihelyt vizes útra ért rögtön leállt , és el nem indult az istenért sem ! Arról nem is beszélve hogy a jó spanyol yamaha gyárban olyan matricákat feliratokat raktak rá , amit a mosó lájtos sugarai is messze repítettek !
Nem kell ész nélkül nekiesni.
Erről meg ne is beszéljünk ! A robogó burkolatok az emberi elme leggyötrőbb elemei ! A szerelés folyamán a fülek , bepattintók tuti minuszosak pár darabbal !
amúgy az az érzés leírhatatlan
pici kicsi reccs.........igen......ez letört......éééés ez is........
Na jó de a régi sportmotorok tejfölöspohár burka is ilyen.
plusz a burkolatok....... ezektől a pattintós szaroktól tényleg elborul az elme
Csak a hajtaslancban ter el a robogo.
Ami azert legalabb ugyanolyan multal rendelkezik mint a simson,csak kb 6x tobbet gyartottak le ilyenekbol.
Semmivel sem rosszabb nala.
A kotvany ditekkem gyorsabb,kenyelmesebb,uzembiztosabb volt mint az a simo amit kolcson kaptam egy hetre,es messze jobb volt vezetni.A fek pl mintha egy flinston autot hasonlitanank egy ferrarival.