Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl: fals-levegőt szív valahol!.
Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld
Nem tudom elképzelni mi lehet a baj, ugyanis nem lenne szabad megtorpannia gázadásra!
nincsen.csak alapjárati és főfúvóka .Ezek gyári értékűek.
-gyorsítófuvóka??- Van olyan a tieden?
Azért én megpróbálkozom vele...Ha már ilyen motorom van. Jó lenne ha tökéletesen működne. Eddig sem volt nagyon rossz ,de ez a hirtelen gázra torpanás alapjáratról zavar városban.
kapásból csak az fél nap volt mire kibányásztam a 4 keverék állíó csavart......
hülye voltam na.......a tököm tudta még akkor hogy ez nem 4x szarabb meló mint az egyhengeres
igaz amikor már a 2. kipufogó csavar tört el akkor már sejtettem hogy ez nem lesz olyan egyszerű menet.... aztán még az olajcserét el se kezdtem
azóta se jött a portára 1 hengerestől több motor
Nem értem, mért bajlódtál a sor4el... nem kell más hozzá, csak egy kipufogógáz elemző
ha nem tudod mi a megfelelő akkor inkább hagyd a fenébe
nekem az egy hengeresek simán mennek mégis szoptam a sornéggyel nem keveset, és még akkor se lett tökéletes csak használható
És mi alapján döntöm el hogy megfelelő e a beállítás? Egyszerre egy hengernél állítom a csavart. Mi mutatja meg hogy annál az egy hengernél amit éppen állítok, optimális az arány vagy nem ?
Üdv olyan kérdésem lenne hogy adot egy 2006 os Honda trx 400 as quad és hideg indításkor köbö 20-25 másodpercig csörög majd el halkul az előző tulaj szerint a vezérműlánc feszítőt kel cserélni azért csinálja ezt a jelenséget lehetséges hogy a feszítő a ludas vagy valami más a gond????
Ahogy mondtam. A legjobb értékre kell. Nem egyforma.
Köszönöm a válaszodat ! De előfordulhat hogy a négy karburátor levegő csavarját más értékre kell állítani ? Vagy azoknak mindig , egymással azonos fordulaton kell lenniük ?
Kovetkezo a sorrend ahogy en csinalom: eloszor szinkront osszehozom, aztan levegocsavarok egyenkent a lejobbra, majd ujra szinkron majd ujra levegocsavar. Ha kell ujra ugyanigy de ha ugy erzem hogy nem az igazi akkor ujra. Szal addig amig nem a legjobb. A gyari ertek csak kiindulopont.
A levegocsavart NEM a szinkronteszterrel allitjuk!!!!
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy a karburátor levegő csavart gyári értékre állítsam és mind a négyet egyformára , vagy érdemes szinkronizálóval egyenként beállítani ? Létezik hogy nem minden esetben egyforma az érték ?
Hali, CBR 600 (PC35 2001-től) gyári kipufogó eladó 16000 Ft.
2 helyen karcos, de nem horpadt.
A tárcsa cserén most van túl.Az előző tulaj most cserélte ki pár hónapja.Most trw zsír új van rajta.210 euró per db.Köszi a tippet majd tisztába teszem a féket is.
Az első féknyergekre is nagyon figyelj oda. Az a 6 dugós nem egy leányálom. Elég nehéz tisztán tartani a dugókat, ha valamelyik szorulni kezd, akkor szépen elkezdi enni a betét a tárcsát, kagylósra kopik, és baromira el kezd rázni fékezéskor. Csak a tárcsa cserével eliminálható a probléma. Az még borsosabb tétel mint a porlasztó, és ezek modellek (srad, gsxr 1000 K1-K2, TL, haya, gsx 1400...) amiken ez a 6 dugós fék munkahenger van kvázi típushiba.
Amihez nem értek ahhoz nem adok ötletet! AAmiben szakmailag biztos vagyok csak ahhoz szólok hozzá.
Mindenképpen rendbe akarom tenni a karbit,tisztítás meg egy szinkron mindenképp ráfér szerintem.Valószínű marad ez,nem akarok ennyi zsetonért más sort venni.Azt azért ki szeretném tényleg deríteni miként is van vissza folytva a masina.Elvileg amúgy gyárilag is volt 98 lóerős változat.
Csak egy karbicsere:
http://www.ebay.de/itm/Suzuki-...
Amúgy a porlasztósor egy idős motornál így is érdemes volna levenni és tisztítani, átnézni, hangolni, tömítéseket, tűszelepet cserélni. Mondom ezt azért mert több mint egy tucat porlasztót (meg pár komplett motort is) vettem már a német piacon...és az a tapasztalatom, hogy rá fog férni...

Van hogy útólag van lefojtva és nem gyárilag, ilyenkor pl a szívócsonkba egy eltávolítható "alátét" van.
http://www.ebay.de/itm/652897-...
Szia.Köszönöm a segítséget,valamikor megnézem a cikkszámokat és keresni foglak.Akkor valószínű hagyom így ,mert ennyi macerát nem akarok magamnak:)Azt hittem kb egy karbisor csere és kész.Na köszi mégegyszer.
Mi az évjárata?
Szokták a szívócsonkot(olvasd le a cikkszámot rajta) szűkíteni, meg régi modelleknél a porlasztóba (itt is van egy típusszám az oldalán) a tolattyú föle tettek ütközőket, ezért nem nyitott ki teljesen. meg kel nézni a gyújtásmodult is, ott is néha más cikkszámú alkatrész van.
bb féle is lehet ! A kipuffogótól a fuvókákig ! A kipuff látom nálad nem játszik , a karbisokba kellene belekukkantani , hogy a tolattyúk teljesen eltünnek-e , vagy a szűkebb fedél miatt marad e a szivócsaqtornában a szoknyája . vagy egyszerűen szűkebb átmérőjű karbisor . Lehet motor vezérlő is butított . Kawáknál ilyesmik , Suzival a tutik K.István tudná pontosan ! Keress egy márkatársat nyitottan , és összetudjátok hasonlítani ,a fokozatokat is !
Egy csomó motornál olyan egyszerű feladat hogy ahhoz a 8 általános is elég.
Itt betömni ott kifúrni kis csere aztán kész
Van olyan robesz gyújtás ahol bevágod az egyik sarkánál vasfűrésszel és meg is szűnt a fordulat korlát....