Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ismerem ezt az AM6-ot, lehet dupla szimering kellene bele?! Fele olyan széles?? tanácstalan akarom mondani önkormányzattalan vagyok ebben a tekintetben!
Józsi 2T amiről megy a diskurzus vagy én néztem be. De mondjuk erről a fordítva berakott szimeringről még nem hallottam.
Érdekes, de akkor a forgattyúsház -oldali nyomást, hogy tartja meg?? Habár, ha a motor négyütemű akkor nincsen nagy gond szerintem.
Nem dupla kell oda? Aminek mindkét oldala rugós
A dt-ben ilyen volt gyárilag
Igaz sehol nem kaptam ilyet bele...
Sziasztok!
Budapesten tudtok ajánlani műszaki vizsgára helyet? Ahol helyben megvárható. A szépséghiba az, hogy E jelzés nélküli sportkipuff van az ülés alatt.
Még valami, a kuplung oldali főtengely szimeringet más típusú blokkokban is szokás "fordítva" betenni? Nálam az AM6 szerviz könyv szerint fordítva kell betenni, vagyis a rugó kifele néz a forgattyúsházból, amiben van is ráció hiszen az olajnyomás is erről az oldalról éri - viszont akkor korábban rosszul volt összetéve.
Hát pedig ez M19X1-es rá is van írva M19 a P1 meg a menetemelkedés valószínű, hogy az van amit először is írtál, hogy 1 collra vágott 19 menetet
Valójában én már semmit nem tudok, M19x1-est kértem először hogy csináljon a szaki, azt nem lehetett behajtani. Azzal magyarázta amit korábban írtam. Nem akartam vele vitatkozni, vagy valóban nem 1 mm-es az emelkedés ahogy ő állította, vagy nem úgy csinálta ahogy kellett. Végül is levettem és már a helyén is van a lendkerék
Ez a lehúzó rendelhető hozzá:
Szinkronnak semmi köze a gazadasra torpanasnak. Hogy lett a karbi kitakaritva? Mekkora az alapjarati fúvóka lyuk mérete? Fofuvoka NEM szól bele az alapjaratba.
Ezek a lehuzo léteznek. Nincs colos.
http://www.campusskooters.com/...
Colos lehet?? Illetve gondolom nem szabványos a menetemelkedés!
Ha 100-as szeggel vannak felrakva, akkor legalább 70-ig bírni fogja!!
Naná !
Nem lehet mindenki normális! Vannak ilyenek is!!
Sziasztok ! Beszereztem egy gyári kipufogó rendszert Kawasaki ZZ 600 E-re. Felszereltem. Csendes lett nagyon a motor , de az alapjárattól 4000 ig ha hirtelen gázt adok megtorpan. Elötte a nyitott rendszerrel is ez volt a probléma. Mi lehet a hiba ? ( a karburátor ki lett tisztítva, össze lett szinkronizálva, a szinkron gázadásra sem esik szét, a levegő csavar 1 fordulattól 2,5 ig 1/8 fordulatokkal végig lett próbálva és sehol nem jó ) Ha át lett fúvókázva az bele tud szólni az alapjáratba ?
Nagyon szép , tetszetős ekecselés ! Én már el i8s kezdtem gondolkodni , de nem azon hogy honnan veszek ennyi prizmát , hanem azon hogy a gumi mekkora sebességnél kezdi kilőni azokat !?
Új stílus, új divat ütötte fel a fejét. Gondolkozzunk el.
M19x1-est kértem először, megcsinálta, nem volt jó - a webáruházakból rendelhető lehúzókat is M19x1-esnek tüntetik fel. Majd most levittem a blokkot és az alapján elkészítette a megfelelőt, és ekkor derült ki hogy még csak véletlenül sem M19x1-es menet van a lendkeréken - a 19 -es névleges méret stimmel, de a menetemelkedés nem 1 mm-es
Az komoly egy esztergályos lehet ha M19x1-es menetet kèrsz ès colost csinál
Nos úgy tűnik hogy ez az állítólagos M19x1 -es lehúzó valójában nem M19x1-es, colos menet van rajta. Azt mondta a szaki hogy 1 zoll-on van 19 menet, tehát átszámolgatva kb 1.3-as emelkedése van. Lejött végül a lendkerék.
Köszi, ezt fogom tenni, elviszem a motort vagy a blokkot
Menetfésű és egy tolómérő, meg egy esztergályos , és készen lesz!
Jobbos, kicsit bele is kap ha nagyon akarom, illetve be is erőltettük néhány menet erejéig és próbáltuk lehúzni. a menet el is kezdett lejönni, szerencsére csak a lehúzóról
nem balos menet?