Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valaki meg tudná írni lenne szíves hogy AM6-os blokk lendkerekén milyen menet van? Akárhol is néztem, 19x1-es menetű lehúzót lehet kapni hozzá, ma leesztergálták nekem de lehetett behajtani, az emelkedése valahogy nem passzol, nem értem.

Köszönettel
Ha az eső eláll odamegyek és megnézem !
Elírtam ez a helyes (87) 461 138.
Szabadság út 5.Henger fúrással hónolással foglalkoznak.
Ez a szeszfőzde telefonszáma??! Beírtam a keresőbe és nem ad ki semmit! Alighanem megszűnt.
Ha nem esne az eső megnézném Neked. De talán majd csütörtökön! Címet nem tudsz?
Sziasztok!

Szigligeten a Liszkai Bt telefon számát nem tudja valaki?Két napja Hívom ezt a számot (87-461-168) de nem veszik fel.
Sziasztok Mitől lehet.AM-6-os blokkos DT 50/70/17.5 Dellortó karbiva. 6.-ban nem pörög ki dadog,visszaesik a fordulat sebesség. 1-2-3-4-5 viszonylag jó,de itt sem tökéletes. Üresben veszi a fordulatot,könnyen le is ejti.Karbit,légszűrőt kitisztítottam.Köszi előre is.
Ez miatt be is táraztam ezekből a Mikuni porlasztókból, már tucat felett járok a 36-38-40 mm méretekből. Németben ha nem is sűrűn, de lehet normális áron van hogy 1-2 ezeret futott, vagy gyári dobozban árult karbikat venni. Persze mindegyikkel kell egy kicsit vagy többet foglalkozni, de otthon már szinte semmi nincs, vagy kapsz még kopottabbat ,mint amid van.
Igazából az üveggyertyával sokra nem mész, esetleg azt fogod látni, hogy a blokk kopott, és eszi az olajat, vagy, hogy felbarmolták a gyári fúvókákat, és ez miatt túl dús, de az igazi hibákat, hogy falsol, vagy nem zár valamelyik szelep inkább egy digit teszterrel lehet kiszűrni, és porlasztókat összehangolni, meg érdemes néha tényleg a gombokért is kapható veszteségmerőt bevetni. (Èn még olcsóbban vettem, ingyen postával...)
http://www.ebay.de/itm/3221620...
A műszer maga nem valami pontos, de a süvítő levegő lebuktatja a beégett szelepeket, vagy a kopott motort. Ami miatt megint csak nem tudsz normálisan karburálni. Persze lehet nyitott ajtót döngetek, és már rég van ilyened...nekem van üveggyertya minden méretben, de szívesebben inkább NEM használom, mert az új gépeknél nagy macera...egy boxer bmw.nél még oké, de ezek magas hengerfejek, és a besüllyesztett gyertyáknál ....
Igen. Sajnos már annyira kivannak a régi gépek porlasztói, h hihetetlen.
A gyári beállítások a pilot csavaroknál meg használhatatlanok. Még a végén kell üveggyertyát szereznem...
Ö kevesek egyike, aki vissza tudja lapátolni a sz@rt a lóba, de jó porlasztósorom meg (csak) nekem van! :) (gixerekhez)
Jah, ezek. Ne is mondd, szívok otthon 2 karbis géppel is.
De sztem menni fognak a Tasihoz...
Szia,
Jah, sztem is lehet, eltömődés.
Én az üzemanyag rendszernek mennék neki. Üa nyomás(3,45 Bar), átfolyás mérés(minimum! 10másodperc alatt 188ml).
Toltes okes, sztender kapcsolo is. Kuplung kapcsolo gyanus, azzal voltak gondok...csere aztan kiderul. Koszi a segitseget!
Szia,
Milyen motorról van szó?
Hi,
Ezt így nem lehet...
http://www.ebay.com/itm/mini-p...
Ez 25mm.
A Feri948 ötlete sem rossz, h egy poroltóról leszedni, csak ott nincs kijelzés.
Benéztem 89-re...., Akkor a te asztalod...
Szia,
Töltés van? Vezetékek rendbe vannak(sztender kapcsoló, kuplung kapcsoló)?
Üzemanyag nyomást, és szállított mennyiséget kéne mérni első körben.
Ez már injektoros változat.
Igen, elfogyhat az üzemanyag a porlasztokbol. Szuro vagy megtört üzemanyagcsö.
sziasztok.
egy 99es gsxr 750rol lenne szo, sajnos leall nagygaznal, allo helyzetben egyaltalan nem, ha valtaskor lassan kuplungolok jobb de tobbnyire megall akkor is, 1 kmet sem bir ki leallas nelkul de aztan indul rogton. Elmegy az ero, par masodpercig meg jar a motor de aztan leall teljesen.
Akksi rendben, legszuro miatt sem fulladhat meg mert tiszta , uzemanyag szurore tippelek es talan gyertyak, de ha van valakinek valami otlete vagy talalkozott mar ilyennel , kerem irjon esetleg mik lehetnek meg az okozoi.Koszonom !
Köszi,neked is a segítséget :)
Meg nézzük,majd valamelyik nap be ugrok a szerelőhöz meg mondom az infókat,de ha nagy munka szerintem akkor már csak jövőre lesz belőle valami.
Ez akkor nem az,én nem érzek tömény benzinszagot,meg a fogyasztásom is jó 5,4-5,8 liter,utoljára mikor tankoltam előtte sokat kerültem városban akkor volt a fogyasztás 5,9liter