Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apám... még a régi öregek szokták csirizzel tömíteni a pálinkafőzőt!
Megtisztítod a ragasztandó felületet, majd bekened "PALMATEX-EL ÉS ÖSSZEVARROD tűvel és cérnával!! Aztán hagyod kiszáradni! És kész! De ha biztos akarsz lenni a dolgodban akkor veszel egy újat!
Szerintem csirizzel , de piszkosul el kell találni a liszt és víz arányát mert ha nem , szart se ér ! Ha már jól bekented akkor el kell vinni száradni de erre csa két hely alkalmas talán az egész világon , az egyik ilyen a szeméttelep a másik pedig a fűtött kazán !
A Honda CBR 900RR karburátor csatlakozó gumicsonk a varrás (pontosabban a gyári vulkanizálás mentés) elrepedt.
Mivel lehet erősen és tartósan megragasztani?
Brigéciol...
0.85mm! vannak furokeszletek amivel ellenorizheted. Vagy louis.de úgynevezett jet gauge. Vagy valami hasonlo.
Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy sportlégszűrő mosásához használt-e valaki nem bolti mosófolyadékot? Azért kérdezem, mert 2000,- Ft egy flakon mosófolyadék, ami kb. 3 mosásra elég, ezért gondoltam házilag helyettesíteném valamivel. Annyit olvastam, hogy benzinnel, alkohollal, agresszív zsíroldókkal nem lehet mosni a finom pamutszálat.
Helo.Valaki tudna segiteni,hogy a #85 jelölésü föfuvokán a furat mekkora átméröjü vagy hol tudok utánna nézni?
Jó a béta mert ha elbaszódik adnak másikat
Annyival meg nem olcsóbb a másik jó sem
Régen(15+éve) sokat csavaroztam ph-pz bitekkel a 800 forintos betekert 5 doboz csavart a 40-50 forintos meg a második csúszásnál kuka lett
A kuplungos betekerőkkel már meg se próbáltuk a gagyit
Bármilyen csavarhoz jó, kivéve a kuplung hátlaphoz. Mert ott a krova fej a hátlapon támaszkodik nem a csavaron. A másik, hogy a csapágynak sem tesz jót a kalapáccsal történő megterhelés.
Jó cucc. Sztem hatlaphoz is simán használhatod, mondjuk egy cro-va fejjel.
Sokszor szoktam használni. Viszont sztem felesleges belőle a Beta.
Nekem ilyenem van:
http://www.szerszamok-webaruha...
En szoktam ilyet használni, szerintem jó. Sokszor már ezzel kezdem megindítani a csavart, véletlenül sem fordul ki a kereszthoronybol. Én szeretem.
https://www.louis.de/artikel/r...
Èn ilyen alternatívát ajánlanék...
Jó cucc ez ? Használjátok?
https://beta-szerszam.hu/Beta-...
Nekimennetek egy ilyennel alu motorblokknak, vagy nem nyert az ötlet?
Esetleg elakadt hatlafeju csavar kiszedesekre lenne még használva. Hornyot vágni a rossz csavarfejbe a kifuras helyett és ezzel meglapogatni... De még nem volt ilyennel dolgom és lehet rossz ötlet.
A tárcsa alatt, ahol felfekszik a felnin, nincs valami egyenetlenség? Én polírpapírral körbementem, mielőtt a tárcsát felraktam.
Autós boltban lehet kapni(hasonlót).
Tudtok vmi helyet, ahol az idomokat összefogó bolhát lehet kapni honda cbr600f4i-hez?? Egyébként ezek minden motornál más, vagy egyformák?
Tudni tudta csak nem sejtette ! Én most megemelném a vas elejét és így a helyén rácsettinteném az indikátorórát derüljön ki mi a bibi ! A felni peremére ill. a tárcsára is ráóráznák ráadásul mindkét oldalon hogy tutira menjek , derüljón ki mi a körhagyó tehát mi üt csak valamelyik tárcsa vagy az egész kerék esetleg ? Új tárcsát csak ezután vennék ha kell ! A tökönszúrással meg pláne várnék még egy picit !
és köszi!
szak szervízben is azt mondták egyértelműen tárcsa ezért mertem megvenni az ujjakat. motor szerelőhöz vittem neki ezt nem kellett volna tudni? azóta fékpadon nem volt .
Először órázzátok ki a régi tárcsát , hogy az mennyire volt szar , de ezt nem is értem hogy nem néztétek csere elött ?! Aztán lehet elgondolkodni mi van görbülve teló szár , hüvely ? Ha most is szaggat kb ilyenekre számíthatsz , minden esetre mérj és óráztass mielött csonkolod magad barátnőd bánatára ! Még mielött jönnek az okosok , a nyergek hibájából karistolhat , megszorulhat , de nem lüktetne a fék !
olaszból behozott motorom (zx6r
vittem papírozni de műszakin megbukott a fékpadon szaggatottan fogott elől. azt mondták tárcsa elvan vetemedve.ki lett cserélve új EBC-re pár kör után látszik 1 ponton a jobb tárcsán,hogy jobban karcos. ha nem tárcsa volt a baja tökömbe szúrom a kést :)DE akkor mi? ötletek?,
Akkor jobb ha nem mesélek. :) Amúgy tudom.