Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abroncsra is van ilyen akciód? ;-D
Próbáld meg légszűrő nélkül első körben, ha tiszta a porlasztó és a gyertya.
majd elgurulsz hozzám oszt egy söré megcsinyálom a gumicserét :-D
Sziasztok!

Kis problémám van..Nem indul az YFZ480-am.1 hónapot állt a garázsba az idő alatt 1x volt beindítva akkor elsőre beindult kicsit járattam majd leállíottam.Ma össze raktam kapott új lészűrőt beolajoztam és indult is elsőre.Kicsit jártam vele az utcába alapjáaton meg egszer húztam oda neki kicsit majd éreztem,hogy mintha nem kapna levegőt. Azóta nem indul..Tekeri elkapja kicsit röfög majd ennyi.Meg csattog nyomja a lángot.Karbit kipucoltam,lészűrő tiszta,gyertya volt fekete de miután megtisztítottam nem lett jobb.Szikra is van.Akksi is jó.Gyújtás pedig állásba szerintem nem megy tönkre.

köszönöm előre is a segítsáéget!
Uh jól megöltem itt a bulit
"kriszu24" vagyok skype-on
Köszönöm még egyszer mindenkinek a segítséget! Sikerült végül levenni a kuplungot, megfelelő szerszámot készítve hozzá, mert előzőleg sajnos a sebességbe tétellel és lefékezéssel nem lazult fel az anya. Lenne még egy-két rövid kérdésem, viszont írásban kissé komplikált lenne megfogalmaznom, kérhetnék önként jelentkezőt aki tudna velem skype-on beszélni 5 perc erejéig? :) Köszönettel
A feszültségszabályzó csatlakozásait , illetve az összes csatlakozást átnézni, sarukat amelyiket lehet összenyomni, a többit kontakt-sprézni!
Hali.A beállítás sikerrel járt.Köszönöm a tanácsokat.
A következő dolog is van még.Egy-két hónapja van az,hogy a fényszóró fénye fordulaton kicsit elhalványodik,alapjáraton meg visszaerősödik rögtön.Az irányjelzőt bekapcsolva pedig a villogásra is gyengül a fényszóró ahogy villog.Mi lehet a baj?
Egy régi fém lamellára szoktam egy - egy vas pálcát heggeszteni , ami a kosárra támaszkodik két helyen. Vigyázz, mert egy helyen támasztva eltörhet a kosár...
Azért írtam az imbuszkulcsot, mert a facsavar nem szerszámacélból van.
Még annyit hogy a fogaskereket a váltóban nem törheti el így?
A blokk a helyén van, szóval holnap megpróbálom ahogy írtad, köszi!
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Facsavar gyengusz lesz. Háromélű sáber is kevés. Azért azt elárulom, hogy nem a festéktől szorult meg. A légtelenítő csavarok fenékre vannak húzva. Mikor akkora nyomatékkal lazítod hogy a csavar elszakad akkor a beledugdosós módszerek nem segítenek.
Ki kell majd fúrnod utána a légtelenítő csavar kúpjához köszörült fúróval óvatosan meg kell igazítani a a furat alját. Mehet bele az új csavar.
Köszi a segítséget. Én ezt a módszert egy vastagabb kihegyezett facsavarral ismerem . Nem tudom mi lesz belőle mert a fő gond az ,hogy akitől vettem a vasat szépen lefestette a nyerget ugy hogy a csavarok szépen beragadtak a festéktől. Meg gondolom az a csavar már önmagában is bevan rohadva a festék már csak hab a tortán .
Köszi a segítséget. A Fém forgács nem fog gondot okozni ??
http://www.ebay.de/itm/4011089...

Ilyennel sok mindent le lehet szedni...
Amúgy még akkor meg szoktuk lazítani, mikor a vázban van, és fent a lánc. Sebességbe van téve, meg taposom a hátsó féket, akkor le lehet lazítani, meg beszerelés után meghúzni, minden egyedi szerszám hiányában.
Így jártam én is, semmivel nem jött le pedig mindent megpróbáltam. No de a megoldás a légkulcs, kézzel ellent fogva fél másodperc alatt leszedte.
Sziasztok! Minarelli AM6 blokkról szeretném levenni a kuplungot, viszont spéci szerszám híján nem tudom fellazítani az anyát az ábrán látható helyről. Esetleg lenne ötlete valakinek hogy hogyan tudnám biztosan és biztonságosan megfogni az elforduló részt, amelyet a fémlamellák hajtanak?
Köszönettel
Elméletileg az az automata töltő olyan , hogy az akkut felismerve szabályozza a töltési időt, és amikor az akku feltöltött akkor csepptöltésre vált! Ha a töltés nem áll le másnap reggelre, tehát nem csepptöltésen találod, akkor az az akku kuka-érett!
Ahogy látom, ez egy gondozásmentes akku, ebbe nem lehet desztillált vizet illetve savat tenni! Cseréld le!
Közben látom feljebb István is ezt írja!
Ha ismered a számokat látod
kb 0.9 azzaz 1 A-ral kell tölteni 5-10 órát, vagy 4A -ral egy órát. Szerintem az autós az utóbbit tudja...mivel általában 10% a töltőarám az amperórának.
, az aotós aksik meg 35-55 AH -ak kb.
Viszont ezt "nem szabad felnyitni", és utána töltögetni...de sokak szerint ez nem szent írás.
Erről az aksiról lenne szó. De csak autós töltő van itthon ami nem állítható.