Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régen Tbányán a srác szépen, ügyesen dolgozott. Szó nélkül cserélt szelepet, elforgatta a gumit 180°-al ha túl sok súlyt kért volna( egyéltalán tudta, melyik jelülés kerül a szelephez)...de párszor nem volt elérhető, mikor kellett volna, barátok meg mondták, hogy a városban is van akik 1000-sért átszereli a kereket, csak ne várja túl sokat. Ìgy a nyugalom kedvéért leszereltem a tárcsákat...májusban az sem vállalta rövid idöre, vittem a következö szervizbe, de nem tudtam megvárni...így nem kell bizonygatni, hogyha elnyomják a "szakik" a tárcsát, hogy elötte még jó volt, mert mostanság egyre többször hallani ilyet. Kereket tudok venni 40-50€-ért pl a gixerekbe, de tárcsát már nem kapok ennyiért...persze összejelölök mindenkit, meg leganézom a felületeket, nem akarok több kárt csinálni...a mauálban a gumizás résznél sincs tárcsa a keréken, bár szimbolikus, meg nem írja, hogy szereld le, de nekem ennyi belefér, meg nyilván túrás üzemmódban nem kell annyiszor gumit szerelni, mint egy SF show szereplőjének...
A legjobb az lenne, ha magam tudnál saját gépen csinálni, de ehhez most nincs kedvem beruházni...az öreg motorjaimon magam pajszeroltam fel -le, de mostanság vagy hely, vagy idő nincs rá.
Picit fel van a környéken hígulva a szakma vagy én várok túl sokat nem tudom, de így alakult.
Van benne elegendő sav?? Nézd meg , nem sokáig tart.
Rosszabb lett mint volt. Veszek egy új aksit.
Hány Ah-s az akku meg mennyivel tölti az autós töltő?
Hát ez autós töltő állítani nem tudok rajta semmit.
már ha 12 ah az akku.....
ha kisebb akkor ugyancsak 10 óra de az ah tizedével
10órát 1,2 amperen
Elkezdtem tölteni a quad Akumlátort 12 V-os töltővel a kérdésem az hogy ez kb. meddig kell tölteni ?
Helló. Egy olyan kérésem lenne, hogy egy 50ccm-es Aprilia CDI bekötését valaki eltudná nekem küldeni. Válaszokat előre is köszönöm
Tehát a féknyeregbe?
Javaslom, h vegyél egy megfelelő méretű balos fúrószárat, és avval szépen ki lehet vadászni.
Ti leszerelitek a féktárcsát gumizásnál? Minek?
Köszönöm!
12V-os akku 12V-os töltővel tölthető !
Leköszörülsz egy a furatnál kissé nagyobb imbuszkulcsot hatszögletűről háromszögű keresztmetszetűre, meghegyezed, a három él maradjon , aztán beleütöd a furatba és kihajtod vele. De jobb lenne ha olyan csinálná aki már látott ilyet!
Üdv srácok. Nagyon ügyesen sikerült bele törnöm az alsó fèkmunkahenherbe a lègtelenítő csavart. Azt hogy tudnám onnan kibányászni ?? Előre is köszi .
Quad akkumlátor töltésben kérnék segítséget autó töltővel tölthetem?
Eladó angol nyelvű gyári Suzuki szerviz CD-K a legjobb, de azért ésszerű ajánlatért... :-D A CD-k nem karcosak, nem is voltak használva !

1. OEM CD Suzuki GSF 1200, GSF 400, GSF 600, GSX 1100/F (99560-01042-01E)
2. OEM CD Suzuki DR 650/750/800,DR-Z 125L,DR-Z 250,DR-Z 400E/S,GN125 (99560-01023-01E)
3. OEM CD Suzuki GSX 1200, GSX 1300R, GSX 250F, GSX 600F (99560-01053-01E)
4. OEM CD Suzuki GV1400 Cavalcade,GZ125/250,LS650 Savage, RF 900R (99560-01093-01E)
5. OEM CD Suzuki GN250, GS125, GS250FWS, GS500, GS550, GS750/E/S (99560-01032-01E)

Info: lucifer0820@freemail.hu
Rúgós stift van a tűszelep végében? Mikor méreten van az "úszószint" be van nyomva a stift a tűszelep végén, vagy nincs?

A kopott motor kapott plusz olajat az üzemanyag mellé amit elégetett...
Mindenhol új tömítést kapott és 100%,hogy nem falsol!Úszó szint is a gyári értéken van meg minden más csak a tű lett lejebb engedve a kopott motornál!Kevesebb üzemanyaggal volt a jó.
http://www.carbparts.com/keihi...

Akkor nézegesd, hogy mihez kéne nyúlni, de mint látható a zeeger pozíció, és tü mélysége pont kezd a félig nyitott gázállásnál erősen csökken, inkább a főfúvóka, meg a fő levegőfúvók és a tű kúpossága kezd játszani (bár utóbbi gondolom gyári). De azért megnézném a úszószintet is, meg úgy mindent az elejétől, mert laikus kérdéseid nem győznek meg arról, hogy amúgy minden rendben. (Söt simán lehet, hogy falsol a rendszer, és ezért szegény a keverék. Mert egy ilyen bontószökevénynél ez simán lehetséges.
90-nél 6500/perc.Kb félig van nyitva.
Fontos volna, hogy a 90-es tempónál melyik fordulattartományban van a motor, és mennyire van nyitva a fojtószelep.
A képen látni, hogy egy 4 üteműnél mikor melyik része meghatározó a keverék szempontjából, nem csak tekergetjük, meg pakolgatjuk a zeegert a tolattyú tűjén.
A régi motornál a tűt eggyel lejebb kellet rakni,csökkenteni az üzemanyag mennyiséget és úgy volt jó.
Igen karbis.A kopot motorja ezzel a beállítássa ment,üzemelt az állapotának megfelelően.A jobb motornak miért nem jó az a beállítás?A benzin levegő keveréket hol állítom?
A szürkés-fehéres szín nem elegendő mennyiségű üzemanyagra utal. Gondolom karbis a gép, rakd feljebb a súbert, vagy állíts a benzin-levegő keveréken. Mindenképp keresd meg a gyári beállításait a karburátotnak, az alapján állítsd be pontosan.