Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért volt ez a kérdésem mert ez egy 4 hengeres belpiacos gép amihez nem kapni túlméretes dugót csak gyártatni ami annyiba kerül,hogy nem ér annyit a motor.A hengert meg fel kellene hónólni.
Dobd el.
Mivel mértél?
Nem tizedekre illesztünk, hanem századokra...
Az gondolom egy kopott henger. De ha uj akkor sem lesz jó. 0.2mm sok
Tehát van egy henger ami átmérője 44.2mm.Ehez van a hozzávaló gyűrű.De a dugatyu csak 44mm tehát 0.2mm-el kissebb.
Nem nagyon értem mit akarsz.
Sziasztok.Valószínű,hogy hülyeséget kérdezek,de azért kérdem.
Adott egy alapméretes dugattyú és egy plusz 0,2mm-es henger!Plusz 0.2mm-es gyűrűvel összerakható és jó is lesz,vagy rosszabb lesz mint volt?
A szakmám miatt, de szóra sem érdemes! Azért valószínű a kontakt-probléma, mert ha nem az lenne akkor merülne az akku.
Ez nagyon gyors válasz volt ! Köszönöm ! Megmérjük.
Két eset van!!! Vagy rossz a biztosíték aljzat és melegszik az egész, vagy , és ez a kevéssé valószínű van valahol egy időszakos zárlat.
Mérjétek meg az átfolyó áramot a biztosítóaljzatnál valami elektromossághoz értő emberrel .Ha zárlat van akkor időszakosan nagyon nagy áram lehet, ha állandó akkor az az aljzat megérett a cserére!
Sziasztok.

Olyasmi problémám adódott ma reggel hogy gyújtást ráadtam,beindítottam a motor.Minden rendben volt .Fél perc múlva leállt.Se kép se hang.A műszerfalon sem. Kontroll lámpák sem. Nem volt áram.utána egy pillanat múlva minden ok . Idúl a motor. Semmi gond. Majd megont se kép se hang. Ellenőriztem a biztosítékot és az önidító relé 30 Amperos biztosítéka működőképes volt de gomboccá olvad rajta a műanyag. Raktam be új biztosítékot de délutánra már ennek is megolvadt a burkolata. Reggel még befújtam kontakt spray-vel a csatlakozásokat. Az önindító relé működőképes ennek ellenére okozhatja ez a hibát ?
Egyenlőre ott tartok ,hogy az olaj szivattyúhoz kell rendelnem körmös kulcsot ,hogy le tudjam szedni.
Szedd szét. Lehet elegett. Égett szaga van?
Mit tudok vele csinálni mivel lehet a gond?
Forgott a kuplung tárcsa.
És ha megforgatod a kereket mit látsz?
Most itt tartok hiába van így is sebességben olyan mintha üresben lenne.
Nekem ez úgy tűnik mintha állandóan kiemelne a kuplung. Nem tudom milyen a szerkezet, ha van durvabeállító akkor szerintem annak a környékén kezd a keresgélést.
Mondjuk lelazult a kuplungkosár-agy.
Tévedés joga fenntartva.
Segítséget szeretnék kérni ,hogy mi lehet a baj mire számítsak. A következő történt a mai nap kimentünk quadozni elég fent kezdett fogni a kuplung vagyis már majdnem akkor amikor teljesen ki van engedve. Aztán belementem egy nagy sárba aztán már nem ment a gép. Hiába váltogattam olyan volt mintha mindig üresben lenne. A bovdennel hiába szórakozok semmi nem változik valószínű , hogy szét kell szednem.Ebben kérnék tanácsot mire figyeljek mi lehet?
Így van! Majd légy szíves írd meg mi lett az eredmény! Sok sikert!
Sejtem, akkor marad így. Köszönöm. A tűt a legszegényebb pozícióba tettem ahogy javasoltátok, gyertyakép rendben van. Majd az lesz még az érdekes hogy így mennyit fog menni. Mert ha most dugócsere után nem megy annyit végre mint mikor elhoztam a motort 6 éve akkor emelni kellesz rajta.
Arra azért vigyázz nehogy elszegényítsd nagyon a keveréket , mert annak káros hatásai lehetnek. olvass utána .
Igen alaphelyzetben van a szívató alaphelyzetben, Dell Orto PHBG 19 BS karbi, ezen ilyen emelhető elfordítható szívató van közvetlenül a porlasztón. HM CRE 50/70 2T, Minarelli AM6 blokk. Inkább csak amiatt érdekelne hogy ha indokolatlanul dús a keverék akkor az esetleg kihathat az alsóbb fordulat tartomány teljesítményére, és jó lenne a maximumot kihozni belőle.
Előfordul olyan is.
Fordult már elő, hogy én még magamat is megszivattam!!