Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Kapott egy felújjítást a motorom(suzuki gs250fw 4hengeres).Nagyon jó lett,de a gyertya szine az szürkés!Vannak fokozatok ahol gázadásra picit megtorpan utánna szépen húz.Pl 6-ban megyek 90km/h-val gázadás és 2-3 másodpercig mintha a elvenném a gázt ugy viselkedik.Mi a véleményetek?Mi lehet a hiba?Vagy csak járódnia kell még?
A pillanat mikor bárhol meglátom a neved sorozatos nevetőgörcsbe sodor,mer bevillan a portfóliód képei. . . . . . .
Abban kérnék segítséget ,hogy van egy vízhűtéses quadom és arra szeretnék rájönni , hogy mivel van feltöltve a hűtő mert nem víz hanem valami olaj van benne?
növeszd vissza ba szakállad, igy túl kölyökképed van
A pillanat amikor fellépek a SM oldalára és a motorszerelés topiknál megpillantom a Zoli32.01 nicket
Az olom altalaban egy 1000 km utan leszakad de semmi valtozas nem erzekelheto.
Had csinaljak.
Az utolsó sorod nem teljesen világos nekem...te leszereled a féktárcsát vagy őket kéred meg?
Èn kiszerelt féktárcsa, és lánckerékdob nélküli kereket szoktam vinni, 1000-1500 fizetek kerekenként a gumicserére, meg azért a műveletért amit ők centrirnek hívnak, de csak teleragasztgatják a felnit ólommal.
A két kerék 6-8 ezer forint.....
Sziasztok! Mit mondotok, mennyi a reális munkadíj egy otthoni szerelőnél (természetesen számla, hivatalos garancia nélkül) egy ilyen műveletért:
Kézben odavitt kerekekről le-felszerelés: gumik, féktárcsák, fogaskerék. Centírozás nélkül.
Lehet hogy igazatok lesz mert az olajmennyiség nőtt a motortérben.
István is írta, a nyomásszabályzót kell megnézni(az injektorsoron találod), h nem-e ereszt át. Tipikus hiba a 900RR-eknél(itt meg majdnem ugyan az a blokk/injektor sor).
Szia,
Első feltöltést? Miután fel lett savazva, nem kell tölteni(hacsak 12,6V alatt lesz a feszültség benne). Utána meg mehet bele a motorba.
Nem kell azt töltögetni.
Jajj inkább ne szólaltál volna meg!!!
??? Ez milyen kérdés?
C45 acélból vagy aluból van lánckerék...
Akkor töltjük, ha a savazás(és az utána várt 2-3 óra után) nincs meg benne a minimum 12,6V.
Sztem Indy-t keresed akkor.
https://www.sportmotor.hu/bike...
Szia! Fel lehet , de nem olyan jól. Hamarabb szétmegy . Tesó , stb ötezerért árul inteligens töltőt. Vagy egy izzót kell elé kötni , hogy az áramot szabályozza . Hobbielektronika.hu
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Vettem egy új yuasa akkumulátort. A leírásnál elvileg azt írja, hogy az első feltöltést gyengébb áramerősséggel kellene elvégezni (most nem tudom pontosan mit ír). Viszont nekem csak egy sima akkutöltőm van amin nem tudok semmit szabályozni. Lesz esetleg baja ha csak simán feltöltöm elsőre. Köszi.
Meg kéne nézni az üzemanyagrendszerben a nyomásszabályzót. Lehet átereszt. Ès figyelni, hogy nem növekszik e olajtérben a "olajszint" állás után.
Nem,ez már injektoros.
Vettem hozzá motulos üzemanyagrendszer tiszítót is,hátha,de nem lett jobb.
Ha jó a gs500-é tudok adni, keress meg!
Az üzemanyagrendszert kell inkább vizsgálni.
Ez még karburátoros? Mert akkor a feladat adott....