Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Van egy suzuki gs250fw motorom és az elmult egy hétbn azt vettem észre,hogy meleg állapotban gyengébb és lassabban vesz fel a fordulatot.Persze csak kis mértékben de érezhető!Továbbá meleg állapotban ha huzok egy pici öblítést az alapjáratra való visszatéréskor leseki a fordulat(nem áll le)és darabosan jár pár másodpercig!Ha kereszteződében meg kell állni vagy csak lassítani és vissza váltani pl:20km/h-ra gázadáskor szintén darabosan jár mint amikor kihagy a gyújtás de a gyertyák jók öntisztultak!Mi lehet a baj?
Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem! 2003-2005 modell r6-osom van.A hiba üzemmeleg állapotban jön elő terhelésnél mégpedig elmegy az alapjárat és leáll a motor.Ahogy beindítom megint jó az alapjárat,de csak kb 5-10km-ig,utána megint leáll pl lassításkor váltás közben kuplungot amint behúzom! Ha menet közben érzem hogy elmenne az alapjárat de nem engedem leállni,folyamatosan romlik a motor teljesítménye gázelvételkor fullad és elkezd kormolni! Szervíz év elején megvolt,gyertyacsere,légszűrő csere (gyári),olajcsere,szelepszinkron kb 6000km-el ezelőtt
Üdv,
én vettem ilyet Louisnál a gépemre, nem tudnak adni típus és hasonlók alapján (legalábbis Ingolstadtban), le kellett mérnem.

Duplamille: nekem szét volt szedve, mert gumit cseréltettem és a hátsó kerekem nem jön le másképp
köszönöm. bázismotornál is. szét kell szednem és utána rendelem csak meg az a biztos.
Náluk sok méret van, de hiába szűrtem rá a motorodra, úgy nem dobja ki...
https://www.louis.de/rund-ums-...
https://www.louis.de/artikel/a...
Sajnos nem tudom. Ez egy tömítés ami grafitos fém háló szerű bizbasz. Nagyon valószínű több motor is ezt a méretet használja. Vannak tangyartottak Európában. Legalábbis valaki tett már fel képet ilyenről ami nem gyari.
Szia!
Mivel volt SP-d tudnál segíteni, hogy a 7-es alkatrésznek mekkorák a méretei? Sehol sem találom.
http://www.bike-parts-honda.co...
Kedves szén motorostárs! Légy szíves legelőször is egy pontos típusmegjelölést ha érdeklődsz ! Mert így akármi is lehet akármilyen motorral!
A másik: Legelőbb működtető (huzal) bowden olajozás, aztán lehet keresni mi is lehet a hiba!
Sokan a savas gondozás mentest is felitatott elektrolitos akkuként tartják számon
Láttam olyan gondozás mentest amiből(bár lötyögött a sav benne) nem folyt ki a sav hiába volt kifeszegetve a zárókupaksor
Sztem Ő nem ilyenre gondolt.
Ok. megegyszer mondom az AGM akku NEM szetszedheto, NEM savazhato es NEM folyik! Zart rendszer. Csinalnal egy fotot arrol az akkurol? Egyebkent sok szerencset hozza. Itt egy AGM akku fotoja. AGM azaz Absorbed Glass Mat azaz uveggyapot savval atitatva.
olyan problémám lenne,hogy a motoromon megy folyamatosan a szívató(kézi szívatós,nyomni kell,ha szívatni akarom)
valamiért folyamatosan megy,miközbe nem nyomom a szívatót.
Valami tanács esetleg,mit nézzek meg?Köszi
Köszönöm a válaszokat.Az akku AGM,csak úgy fest rátöltöttek deszt.vizet,illetve gondolom az volt,és ez folyt ki ahogy felborult.Plussz még én is pótoltam az elfolyt dolgokat :-) Kiöntöttem ami benne volt,(alig folyt ki belőle valami)és addig töltögettem a savat amíg itta,kb 1 cm-el van a szint a cellák felett. Most feltettem főzni.
Aztán majd kiderül.
Mindenek előtt a gyertyát cseréld ki, és önts az üzemanyaghoz egy kis "spuri"-t.
szép napot srácok
Tudnátok segíteni 2004-es KTM exc 525 , elkezdett vacakolni az alapjárat..indításnál hidegen rá kell csavarnom h ne álljon le, üzemmelegen meg már vissza kell csavarnom mert pörög.
alapjárati fuvókát tisztítsam ki?v mi lehet a probléma gndolom volt már másnak is ilyen.
köszönöm
Sziasztok!Kawasaki Eliminator 250-hez hol lehet találni alkatrészeket?Köszi a választ
Ebben lehet valami. Köszönöm a választ!
A tomites a hengerfej lehuzasakor megfeleloen tudjon mozdulni es felvegye a megfelelo poziciot.
Eppen csak annyi eleg ra hogy a feluleten legyen egy vekony reteg.
Ha az óramutató járásával ellentétesen forog a kuplung akkor az én véleményem szerint a jobb oldali képen látható összeszerelés a helyes. Egyébként RS-en RX-en és SX-en stb. AM6-os blokk van, és nem ez a kuplung. Pl csak 4 rugós az AM6 kuplung.
A mellékelt fotón látható hogy a hengerfejtömítés és a persely körüli o-gyűrű illesztéséhez kenőzsírt ír elő a gyártó. Miért szükséges ez?
Sziasztok!
Melyik a helyes összeszerelés? A kuplung lamellát kell nézni. Balra forog a kuplung, ha így nézzük, ahogy a képen látható.
Derbi D50B0 blokk. (RS, RX, SX, Senda stb)
Zoli
Próbáld a sorrendet változtatni!!
Azokra az adatokra gondolok amik az adattábláján vannak.
sajnos nincs találat!ezert gondoltam van itt valami szaki aki kicsit többet latott mar!
Írd be a keresőbe a pontos típust, aztán enter! És olvasgass!!
sziasztok!olyan kérdésem lenne h adott egy ktm sx!a henger gyári száma alapján hol tudnám kideriteni h hány ccm-es?mert teljesen nem tiszta a dolog...a legtöbb amit találtam 600R-re végződik és 125ös, de találtam 000R-re végződőt az 150-es volt, az enyém meg mondjuk 500R-re végződik.amugy a motor gyárilag fix h 25ös de az eladó váltig állitotta h 150es hengerszett van rajta...valaki esetleg ebben tudna segiteni?